Trwa ładowanie...

Bezpłatna ścianka wspinaczkowa stanie przed Galerią Krakowską

W weekend przed Galerią Krakowską, będzie można sprawdzić swoje siły na ściance wspinaczkowej. Przez dwa dni dostępna będzie bezpłatnie dla wszystkich chętnych.

Share
Bezpłatna ścianka wspinaczkowa stanie przed Galerią Krakowską
Źródło: Materiały prasowe, Fot: mlodziez.info
d46u4xs

W ramach trwającej Juliady - 26 i 27 lipca - na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego stanie 12-metrowa ścianka wspinaczkowa z trzema niezależnymi torami do wchodzenia. Trudność będzie zróżnicowania, więc wszyscy chętni będą mogli się zmierzyć z wyzwaniem od godziny 11 do 19.

Organizatorzy zapewniają potrzebny sprzęt, a nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać instruktorzy.

d46u4xs

Juliada to impreza sportowo-rekreacyjna organizowana w Krakowie od 1999 r. Jej pomysłodawcą i inicjatorem jest ks. Andrzej Augustyński, społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Siemacha.

Impreza skierowana jest do młodych osób, spędzających wakacje w mieście. Tradycyjnie jej hasłem przewodnim jest myśl: "Kraków ufa młodym".

- Badania dowodzą, iż współzawodnictwo sportowe jest skuteczną formą przeciwdziałania przestępczości młodzieży. Sport zapobiega nudzie i stwarza możliwość rozwijania przez młodzież bezpiecznych zainteresowań i pasji. Juliada ma służyć promocji sportów masowych, w które zaangażować się mogą dzieci i młodzież w każdym wieku i co równie ważne bez względu na dochody ich rodzin - przekazują organizatorzy Juliady.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d46u4xs

Podziel się opinią

Share
d46u4xs
d46u4xs
Więcej tematów