Trwa ładowanie...
d42c0b5

Bezpłatna ścianka wspinaczkowa stanie przed Galerią Krakowską

W weekend przed Galerią Krakowską, będzie można sprawdzić swoje siły na ściance wspinaczkowej. Przez dwa dni dostępna będzie bezpłatnie dla wszystkich chętnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezpłatna ścianka wspinaczkowa stanie przed Galerią Krakowską
(Materiały prasowe, Fot: mlodziez.info)
d42c0b5

W ramach trwającej Juliady - 26 i 27 lipca - na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego stanie 12-metrowa ścianka wspinaczkowa z trzema niezależnymi torami do wchodzenia. Trudność będzie zróżnicowania, więc wszyscy chętni będą mogli się zmierzyć z wyzwaniem od godziny 11 do 19.

Organizatorzy zapewniają potrzebny sprzęt, a nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać instruktorzy.

Juliada to impreza sportowo-rekreacyjna organizowana w Krakowie od 1999 r. Jej pomysłodawcą i inicjatorem jest ks. Andrzej Augustyński, społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Siemacha.

d42c0b5

Impreza skierowana jest do młodych osób, spędzających wakacje w mieście. Tradycyjnie jej hasłem przewodnim jest myśl: "Kraków ufa młodym".

- Badania dowodzą, iż współzawodnictwo sportowe jest skuteczną formą przeciwdziałania przestępczości młodzieży. Sport zapobiega nudzie i stwarza możliwość rozwijania przez młodzież bezpiecznych zainteresowań i pasji. Juliada ma służyć promocji sportów masowych, w które zaangażować się mogą dzieci i młodzież w każdym wieku i co równie ważne bez względu na dochody ich rodzin - przekazują organizatorzy Juliady.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d42c0b5

Podziel się opinią

Share
d42c0b5
d42c0b5