Trwa ładowanie...
ds9k6nu
ds9k6nu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Autobus miejski wjechał w samochód - pięć osób rannych

Pięć osób jadących autobusem miejskim trafiło do szpitali po tym, jak na jednej z ulic w centrum Gdańska prowadzący go kierowca wjechał w inne auto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ds9k6nu

Zbigniew Korytnicki z gdańskiej policji nie wiedział, w jakim stanie są ranni, którzy trafili do gdańskiej Akademii Medycznej i Szpitala Wojewódzkiego.

Dodał, że w kraksie, oprócz autobusu, uczestniczyły jeszcze trzy inne samochody. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia. Policja ustala, jak doszło do tego, że kierowca autobusu wjechał w tył mercedesa sprintera.

ds9k6nu

Podziel się opinią

Share

ds9k6nu

ds9k6nu
Więcej tematów