Trwa ładowanie...
d3fpqnu

Atak siekierą na pracownicę poczty w Mostach. Zatrzymano dwóch mężczyzn

• Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z napadem na pracownicę punktu pocztowego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Mostach (powiat lęborski)

• 49-latka została raniona ostrym narzędziem (według mediów - siekierą) w głowę, przebywa w szpitalu

Share
d3fpqnu

O zatrzymaniach poinformowała rzecznik prasowa lęborskiej policji sierżant sztabowy Marta Kandybowicz. - Zatrzymane osoby są przesłuchiwane, a my gromadzimy materiał dowodowy - powiedziała funkcjonariuszka, zaznaczając, że ewentualne zarzuty w tej sprawie będzie przedstawiać prokuratura. Dodała, że jeśli dotychczasowe ustalenia policji znajdą poparcie w dowodach, to zarzuty usłyszy "przynajmniej jedna osoba".

Kandybowicz odmówiła informacji na temat dotychczasowych ustaleń policji, w tym tych dotyczących przebiegu zdarzeń i motywu działania sprawcy. Nie chciała też ujawnić informacji ostanie zdrowia kobiety. - Jest ona w szpitalu pod opieką lekarzy - wyjaśniła.

d3fpqnu

W poniedziałek tuż przed południem policja została zawiadomiona, że napadnięto na pracownicę punktu pocztowego w miejscowości Mosty w powiecie lęborskim. Kandybowicz poinformowała, że funkcjonariusze ustalili, iż 49-latka została uderzona w głowę ostrym narzędziem (media podały, że była to siekiera), a sprawca uciekł. W ramach jego poszukiwania zarządzono m.in. blokady dróg wyjazdowych z miejscowości.

PAP, oprac. Adam Przegaliński

d3fpqnu

Podziel się opinią

Share
d3fpqnu
d3fpqnu
Więcej tematów