Trwa ładowanie...

Akcja: przynieś książkę pacjentom Instytutu Onkologii w Warszawie!

Wymiana książek w sobotę 27 września!

Akcja: przynieś książkę pacjentom Instytutu Onkologii w Warszawie!
d1mbeqk
d1mbeqk

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ postanowiła zorganizować akcję wymiany książek w Centrum Onkologii w Warszawie. Chodzi o to, aby pacjenci mieli dostęp do literatury, którą z przyjemnością będą czytać podczas pobytu w szpitalu. Pozycje, które znajdowały się na szpitalnych półkach do tej pory, były przeważnie stare lub zniszczone, dlatego postanowiono to zmienić. Wy również możecie przyczynić się do tej zmiany!

Stare, zniszczone książki zostaną oddane do skupu, a środki, które zostaną uzyskane, przeznaczymy na termosy dla pacjentów z Oddziału Chemii Dziennej. Jeśli ktoś oprócz książek ma w miarę nowe czasopisma lub płyty dvd, też warto je przynieść.

d1mbeqk

Jeśli macie nowe lub lekko używane książki, które chcielibyście przekazać, przyjdźcie 27 września w godz: 11:00-16:00 do Strefy Relaksu (wejście E), Centrum Onkologii w Warszawie, ul. Roentgena 5.

Organizatorom zależy na jak największej ilości książek. Część z nich zostanie przekazana także do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii oraz Szpitalowi na Banacha.

d1mbeqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mbeqk
Więcej tematów