Trwa ładowanie...
d2jh1q9

Agresywne 14-latki trafią do ośrodka wychowawczego. Jest decyzja sądu

Do czasu wyjaśnienia sprawy dwie 14-latki z Gdańska, które pobiły swoją rówieśniczkę, będą przebywać w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym. Sprawa wyszła na jaw, gdy wstrząsające nagranie zdarzenia pojawiło się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu, na którym widać pobicie nastolatki
Kadr z filmu, na którym widać pobicie nastolatki (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
d2jh1q9

Dwie gimnazjalistki, które wyzywały, kopały i biły po głowie swoją rówieśniczkę, w najbliższym czasie będą mieszkać w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym. O decyzji sądu poinformował na Twitterze Maciej Bąk, trójmiejski reporter Radia Zet.

Przypomnijmy, nagranie bójki opublikowała na swoim profilu na Facebooku jedna z internautek. Jako pierwsza do filmu dotarła Wirtualna Polska. Jak napisała autorka postu, 11 maja, w czwartek, przed szkołą w Gdańsku gimnazjalistki dosłownie "zmasakrowały" dziewczynę. Twierdzi, że rozmawiała z poszkodowaną i za jej zgodą upubliczniła film.

d2jh1q9

Na nagraniu widać, jak grupa dziewczyn znęca się nad "koleżanką". Ciągną ją za włosy, okładają pięściami, kopią po głowie. Jak słychać, obok stoją inni uczniowie, których cała sytuacja wyraźnie bawi. Jeden z chłopaków w pewnej chwili pyta: "mogę też jej zaje*"

- W momencie, gdy film ukazał się w internecie, dwie 14-latki zaczęły mataczyć i przekazywać policjantom nieprawdziwe informacje - mówiła w rozmowie z Wirtualną Polską rzeczniczka trójmiejskiej policji.

d2jh1q9

Podziel się opinią

Share

d2jh1q9

d2jh1q9
Więcej tematów