Trwa ładowanie...
80 punktów karnych w 4 minuty. W Tarnowie pirat uciekał przed policją, teraz może skończyć w więzieniu

80 punktów karnych w 4 minuty. W Tarnowie pirat uciekał przed policją, teraz może skończyć w więzieniu

Motocyklista pędził z Tarnowa do Tuchowa z prędkością ponad 130 km/h. Nie zwracał uwagi na ruch ani policjantów, którzy chcieli go zatrzymać. W końcu wpadł. Okazało się, że 26-latek nie miał prawa jazdy na motocykl. Grozi mu teraz 5 lat więzienia.

Share
d483wfa

Akcja pościgu rozegrała się na drodze wojewódzkiej nr W977 z Tarnowa do Tuchowa. Policjanci zauważyli kierowcę, który za nic miał przepisy ruchu drogowego. Motocyklista rozpędzał swoją maszynę do prędkości ponad 130 km/h. Wyprzedzał w niedozwolonych miejscach, nie zwracał uwagi na wydawane przez policjantów sygnały.

Pościg trwał niespełna 4 minuty. W tak krótkim czasie motocyklista naruszył przepisy ruchu drogowego, za które mógłby otrzymać 80 punktów karnych. Zatrzymał się dopiero wówczas, gdy drogę zablokował mu drugi radiowóz.

d483wfa

Pościg za motocyklista. Mijał auta jak tyczki!

Okazało się, że piratem jest 26-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Nie posiadał nawet prawa jazdy na motocykl, a jedynie na auta osobowe. Policjanci zatrzymali mu ten dokument.

Teraz motocyklista odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia oraz ucieczkę przed policją. Grozi mu za to 5 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Policja odkryła w dziupli mercedesa, którego nie ma jeszcze w salonach.

d483wfa

Podziel się opinią

Share
d483wfa
d483wfa
Więcej tematów