Trwa ładowanie...
d1q819w

6 osób aresztowanych po napaści na policjantów

Sześć osób zatrzymano w środę po nocnej bójce w Sopocie. Grupa około 60 mężczyzn zaatakowała policjantów patrolujących rejon miasta. W wyniku bójki dwaj funkcjonariusze zostali ranni. Jeden z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Share
d1q819w

Do zdarzenia doszło pod lokalem NON STOP przy głównej ulicy Sopotu - Monte Cassino. Policjanci chcieli zatrzymać pijanego mężczyznę, który zachowywał się agresywnie. W tym czasie z pobliskiej dyskoteki wyszła grupa kilkudziesięciu mężczyzn. Zażądali uwolnienia kolegi i zaatakowali policjantów.

Dwóch policjantów zostało obezwładnionych, jeden w wyniku uderzenia ciężkim przedmiotem doznał poważnych obrażeń głowy, drugiego pobito. Dwaj pozostali funkcjonariusze zaczęli strzelać. Napastnicy wycofali się do dyskoteki, jednak ochrona lokalu nie zareagowała, a nawet umożliwiła napastnikom wydostanie się tylnym wyjściem.

Na miejsce wezwano policjantów z Gdańska i Gdyni i dopiero oni opanowali sytuację.

Całe zdarzenie było monitorowane przez kamerę znajdującą się naprzeciwko lokalu. Komendant miejski policji w Sopocie zapowiedział, że wystąpi o cofnięcie właścicielowi klubu pozwolenia na działalność rozrywkową. (jd)

d1q819w

Podziel się opinią

Share
d1q819w
d1q819w
Więcej tematów