290 zł za powtórkę najważniejszego dnia w życiu

20 lutego br. w Warszawie w hotelu Polonia Palace odbędzie się After Wedding Party (Bal po Ślubie), pierwsza taka impreza w Polsce. – To przede wszystkim propozycja dla par, które znów chciałyby założyć swoje ślubne stroje – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Magdalena Sadowska-Gronert, współorganizatorka uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
290 zł za powtórkę najważniejszego dnia w życiu
(Jupiterimages)

Pomysł na AWP wziął się z refleksji mężczyzny nad suknią ślubną swojej żony. – Kolega zastanawiał się, jak można by ją wykorzystać – opowiada Sadowska-Gronert. W końcu temat przeniósł się na forum internetowe, gdzie zyskał sobie zainteresowanie szerszego grona.

Choć AWP to przede wszystkim propozycja dla małżeństw, mogą wziąć w niej udział wszyscy zainteresowani. – Nikt nikogo nie będzie przed wejściem legitymował z aktu małżeństwa. To jest przede wszystkim impreza przebierana – zaznacza Sadowska-Gronert. Już teraz zgłaszają się zainteresowani. Wśród nich są zarówno rodzice, którzy chcą niedawno poślubionym dzieciom zrobić w ten sposób prezent, jak i pary z długoletnim stażem.

Cena za wstęp wynosi 290 zł od pary. W koszt wliczony jest lokal, jedzenie i DJ. Czas parom umili muzyka rozrywkowa. Organizatorzy zaplanowali również konkursy z cennymi nagrodami oraz pokaz niespodziankę.

Anna Sztandera, Wirtualna Polska

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.