Trwa ładowanie...
dahhs2u
dahhs2u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

19-latek zginął skacząc na naczepę ciężarówki

19-letni mieszkaniec Lublina poniósł śmierć, po tym jak w nocy z soboty na niedzielę - prawdopodobnie dla zabawy - wskoczył na naczepę przejeżdżającej ciężarówki i wpadł pod jej koła - poinformowała policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dahhs2u

Chłopak doznał rozległych obrażeń wewnętrznych. Zmarł w drodze do szpitala - powiedział Witold Laskowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

19-latek wraz z grupą znajomych szedł po północy ulicą Witosa. Mogli wcześniej bawić się na koncercie zorganizowanym w tej dzielnicy z okazji studenckich Juwenaliów. W pewnym momencie chłopak wskoczył na naczepę przejeżdżającej ciężarówki, stracił równowagę i wpadł pod koła. Kierowca ciężarówki odjechał nie zatrzymując się.

Nie wiadomo, dlaczego chłopak to zrobił. To był pojazd z niskopodłogową naczepą lub przyczepą, w rodzaju lawety, z pustą przestrzenią w środku. Jego kierowca prawdopodobnie nic nie zauważył - dodał Laskowski.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

dahhs2u

Podziel się opinią

Share

dahhs2u

dahhs2u
Więcej tematów