Trwa ładowanie...
d30aiir
d30aiir
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

15-letni Niemiec zgwałcił 82-latkę

15-letni obywatel Niemiec zgwałcił 82-letnią mieszkankę Wiżajn (Podlaskie). Chłopak przebywał w Polsce w rodzinie zastępczej, gdzie miał przejść proces resocjalizacji - poinformował rzecznik suwalskiej policji Krzysztof Kapusta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d30aiir

Do gwałtu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policję o zdarzeniu poinformował w poniedziałek lekarz, do którego zgłosiła się kobieta.

Policja zatrzymała również dwóch mieszkańców Wiżajn, którzy mogli być świadkami gwałtu. Jak poinformował Kapusta, na razie nie mogą być przesłuchani, gdyż w chwili zatrzymania mieli po dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

15-latek z Niemiec był jednym z kilku osób przebywających na Suwalszczyźnie w ramach resocjalizacji. We wsi Stankuny w gm. Wiżajny działa ośrodek dla tzw. trudnej młodzieży niemieckiej. Ośrodek znajduje młodym Niemcom - którzy mieli konflikt z prawem - polskie rodziny, gdzie trafiają oni na okres kary, jaki wymierzy im niemiecki sąd dla nieletnich. Rodziny te otrzymują za opiekę wynagrodzenie. 15-latek przebywał w Wiżajnach u rodziny zajmującej się rolnictwem.

d30aiir

15-latek został przewieziony do Izby Dziecka w Białymstoku.

Podziel się opinią

Share

d30aiir

d30aiir
d30aiir
Więcej tematów