14-latka z Piaseczna skoczyła z dziesiątego piętra apartamentowca

Czternastoletnia Wiktoria W. wyskoczyła z dziesiątego piętra apartamentowca w Piasecznie pod Warszawą - podaje rp.pl. Prokuratura ustala, co skłoniło dziewczynkę do targnięcia się na własne życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Do tragedii doszło w czwartek około godz. 17. Wiktoria W., uczennica gimnazjum, spotkała się z dwoma koleżankami i razem podeszły pod nowoczesny apartamentowiec Sand City Tower przy ul. Młynarskiej w Piasecznie. - Poczekajcie tu, mam sprawę do załatwienia - powiedziała dziewczynka do swoich koleżanek. Wiktoria windą wjechała na ostatnie piętro. Potem dozorczyni usłyszała huk. Kobieta zobaczyła ciało gimnazjalistki leżące przed apartamentowcem i wezwała pogotowie oraz policję. Lekarze stwierdzili śmierć gimnazjalistki.

- Podczas wstępnych oględzin ustalono, że obrażenia u nastolatki powstały na skutek upadku z dużej wysokości - mówi Dariusz Ślepokura, rzecznik stołecznej prokuratury.

Przesłuchane koleżanki Wiktorii mówiły, że nic nie wskazywało na to by chciała ona targnąć się na własne życie. W domu gimnazjalistki znaleziono jednak dwa listy pożegnalne - jeden do rodziców, w którym m.in. dziękowała im za wychowanie i drugi, do koleżanek.

Prokuratura w Piasecznie wszczęła śledztwo z art. 151 kodeksu karnego. W czasie postępowania sprawdzi czy ktoś nakłaniał gimnazjalistkę do targnięcia się na własne życie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogły to być problemy osobiste.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.