Dziennik ŁódzkiZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wrocław
31-08-2007 (00:15)

13-latek z Łodzi pojechał rowerem do ukochanej z... Wrocławia

Łodzianin o mało nie zemdlał, gdy po powrocie
z pracy w domu zamiast syna, 13-letniego Patryka, zastał list
pożegnalny. Chłopak napisał, że pojechał rowerem do ukochanej
dziewczyny mieszkającej we... Wrocławiu - czytamy w "Dzienniku
Łódzkim".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Nastolatek starannie przygotował się do trasy liczącej 220 km. Zabrał śpiwór, plecak i namiot. Wyruszył w czwartek przed godziną ósmą rano.

Zaalarmowani przez ojca policjanci zawiadomili wszystkie komendy i komisariaty znajdujące się wzdłuż drogi, którą miał jechać nastolatek. Na przypuszczalną trasę eskapady chłopaka wysłano patrole. Jeden z nich w czwartek po godz. 22 zauważył Patryka. Nastolatek dojeżdżał do Kępna, co oznacza, że pokonał dwie trzecie trasy.

Jak czytamy w "Dzienniku Łódzkim", Patryk do ukochanej niestety nie dotrze. Policjanci zawiadomili ojca, który pojechał do Kępna, by odebrać syna z rąk policji i przywieźć go do Łodzi.

Polub WP Wiadomości