Trwa ładowanie...
dapoohd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

12-latek zjadł mydło, by rodzice nie wyczuli alkoholu

12-letni chłopiec z Białej Rawskiej (Łódzkie) trafił do szpitala po tym, jak wypił płyn do płukania tkanin i zjadł mydło. Zrobił to, aby rodzice nie wyczuli alkoholu, bo wcześniej wypił dwa piwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Jupiterimages)
dapoohd

Jak poinformowała rzeczniczka policji w Rawie Maz. podkom. Karolina Sokołowska, dwa dni temu do tamtejszego szpitala został przywieziony 12-letni chłopiec z Białej Rawskiej. Lekarskie rozpoznanie brzmiało - "po zażyciu detergentu i z zaburzeniami świadomości".

Po rozmowie z chłopcem i jego rodzicami policjanci ustalili, że po meczu piłki nożnej nastolatek wypił dwa piwa. Obawiając się, że rodzice poczują od niego zapach alkoholu - wypił płyn do płukania tkanin i zjadł mydło. Ojciec wezwał karetkę, kiedy chłopiec tracił przytomność.

Obecnie życiu dziecka nie zagraża już niebezpieczeństwo.

dapoohd

Podziel się opinią

Share

dapoohd

dapoohd
Więcej tematów