WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
matka

11-latka w ciąży

Do jednego ze szpitali w Charkowie trafiła 11-letnia dziewczynka w ósmym miesiącu ciąży. Przyszła matka czuje
się dobrze, ale lekarze z niepokojem oczekują porodu, gdyż młody
organizm nie jest jeszcze do tego przygotowany - poinformowała ukraińska telewizja Inter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Jak twierdzi dziewczynka, ojcem dziecka jest sąsiad, który gdy się tylko dowiedział o tym, co zrobił, natychmiast wyjechał w nieznanym kierunku. Poszukuje go milicja. Przyszła matka raczej nie jest zainteresowania kontynuacją tej znajomości.

Lekarze czynią obecnie starania, aby płód mógł dojrzewać w młodym organizmie matki maksymalnie długo. "Na razie nie ma powodów do niepokoju" - powiedziała Walentyna Hryszczenko z Narodowej Akademii Nauk Ukrainy.

Przyszła matka czuje się dobrze, odrabia nawet lekcje, bowiem nie chce mieć zaległości w nauce.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP