(ib)
od Torunia po Saloniki doły termalne kopią rydzyki
Ja jestem starszy. Powiem tak. Jest znakomity sposób aby ukrócić zapędy koncernów i różnych indywiduów chcących obłowić się na ACTA. Lepszy niż sto demonstracji. Wszyscy którzy widzą ich pazerność powinni przestać kupować płyty z muzyką i filmami. Przestać kupować książki, z wyjątkiem książek do nauki. Przestać chodzić na jakiekolwiek koncerty. Nie kupować firmowych ciuchów. Często nie firmowe są lepszej jakości. Nie znaczy to że mamy być odcięci od słuchania, oglądania, czy czytania. Trzeba stworzyć sieć wymiany płytami i książkami. Nie kopować ich na dyskach. Odsłuchać, przeczytać i puszczać dalej. Zapewniam, że w krótkim czasie ci wszyscy pazerni ludzie będą na błagać aby kupować ich produkty. My musimy być wytrwali w tym postanowieniu.
ograniczeni wystarczy wykrywacz dobrej klasy żeby wiedzieć gdzie i co kopać bez rozbijania fundamentu czy posadzki
Nasi wielebni nie muszą kopać w ziemi. Wystarczy, że wyrwali od skarbu państwa na grube miliardy zł dzięki komisji majątkowej. Oczywiście, że zawsze czarnym będzie mało, bo taka ich natura ale to juz inny temat.
u mnie na wsi była biedna rodzina ,wysłali syna do seminarium został księdzem,teraz rodzina nie do poznania i domek fajny i autko z salonu no no.ksiądz czarodziej dobrodziej.
Czarnoksieznicy wszedzie tacy sami - tylko kasa jest ich bogiem.
mogli by tunel pod Wiejską wykopać tyle tam skarbów
Co się dziwić? Żyjący w ciągłej nędzy kler nie ma nawet na ogrzanie swych przybytków w okresie zimy. Frekwencja spada, a wraz z nią dochody z tacowego i koło się zamyka - kler biednieje. Nic więc nadzwyczajnego, że szukają nowych źródeł dochodu na chwałę kościoła i swoją oczywiście. Przecież duchowny nie może sobie pozwolić, by jego masa netto spadła poniżej krytycznych 100 kg.
Na całym świecie dla katabasa liczy się tylko kasa.Tak było jest i będzie.
dziwne nic niepisza o JEWREJACH JAK OKRADAJA NAS BEZ KOPANIA DOŁÓW
to pewnie jakiś członek polskiej zjednoczonej partii obywatelskiej nowy komuch
Frajer ja m tm byl w zeszłym roku i wszystko wywiozłem hehehehehe
Nasz ojciec Dyrektor większą dziurę wykopał i nic..
Szukali bursztynowej komnaty ,dostali cynk z Polski ..
pojętne uczniowie ale im tylko jedno w głowie MAJĄTEK
ojcowie dobrodzieje chcieli się dokopać do nieba,albo dać skarb na cele społeczne ,na samochody wille i burdele.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24
Rutkowski radykalnie zmienia zdanie ws. Katarzyny W.
dodane przez: mb