

Oto nasz nieznany przodek
9-latek znalazł szczątki nieznanego nauce praprzodka człowieka
(mm)

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
co za bzdury wypisuja to się w głowie nie mieści
a wp te bzdury powiela i redaguje.......
Chyba leci im IF
Chyba leci im na mordę Impact Factor. Edytor musi jakoś ratować prestiż całkiem niezłego pisemka, IF coś ponad 2. Puszcza więc bzdurę aby wywołać polemikę, Cytowania ma zapewnione. Proste ? :-)
Nie wszystkie
POzostali : Bartoszewski ,Mazowiecki, Kutz....
Masz swoje zdanie?
Przedstaw je!
A mderator i tak nie puści. Bo mu się tak podoba!
jak wybijemy rząd to klimat też się zmieni?
nie wiecie co piszecie, mydlenie ludziom oczu ... ludzie obudźcie się ! fałsz i obłuda, na prawo i lewo głoszą herezje, żaden człowiek nie przyczynił się do zmiany klimatu ani kiedyś ani dziś, wystarczy orientować się w dziedzinie geologii, historii, biologii. A na dowód przeczytajcie sobie dzieje Ziemi.
No tak
...i spowodowalo mrozna, dluga zime 2009/2010;)
Skala problemu
Przypomina to trochę badanie wpływu populacji mrówek na ruchy ciał niebieskich.
Gdyby garstka naszych przodków tak radykalnie wpłynęła na ekosystem, to czy Ziemia miałaby jeszcze prawo istnieć po wszystkich późniejszych "dokonaniach" człowieka ? "Matka natura" już dawno powinna pozbyć się takiego pasożyta. Chyba, że "koniec świata" już bliski ?!
wyginięcie dinozaurów to też nasza zasługa?
tyle słysze o zmianach klimatu powodowanych prez człowieka, ale TAKIEJ bzdury dawno nie słyszałem, cały cyrk z emisją śmiercionośnego co2 (który stanowi mniej niż 5% wszystkich gazów cieplarnianych) przy tym blednie
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24