wp

Kazimierz Ujazdowski: to nie jest kluczowe wydarzenie na naszej scenie politycznej

- Nie można jednego przesłuchania w prokuraturze traktować jako wyrazu politycznej represji – stwierdził Kazimierz Ujazdowski w #dzieńdobryWP. Polityk dodał, że jednocześnie sam zamierza bronić Donalda Tuska, jeśli ten będzie „nękany przez prokuraturę” podczas przesłuchania ws. SKW.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kazimierz Ujazdowski
Kazimierz Ujazdowski (WP.PL)

- Nie traktuję tego jako kluczowe wydarzenie na politycznej scenie – tak polityk ocenił pomysł powitania Donalda Tuska na Dworcu Centralnym. Zdaniem Kazimierza Ujazdowskiego „żyjemy w takich czasach, że bardzo wielu ludzi żyje z przesady i radykalizmu”, więc należy „tonować emocje”.

Ujmy to Tuskowi nie przyniesie

wp

- Każdy polityk wezwany przez organ państwa powinien stawić się i złożyć oświadczenie – dodał. Zapytany o wizerunkową korzyść lub stratę, jaką stawienie się przed prokuraturą ws. SKW może przynieść byłemu premierowi, Ujazdowski uznał, że Tusk i tak już zwyciężył podczas szczytu Rady Europejskiej, kiedy został wybrany na drugą kadencję.

Jest wygrany dzięki PiS-owi

- Właściwie zwyciężył na prośbę Prawa i Sprawiedliwości, które podjęło nieudaną akcję dyplomatyczną i wydaje mi się, że to zapamiętają Polacy na długie miesiące – stwierdził polityk i dodał, że przyjazd na Dworzec Centralny nie będzie takim wydarzeniem.

Polub WP Wiadomości
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.