więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1069425solidarnych Solidarni z Ukrainą

kujawsko-pomorskie

Brutalne morderstwo w Grudziądzu - weszli do domu i zabili.

Gazeta Pomorska |  dodane 2009-11-24 (20:04) 4 lata 4 miesiące 27 dni 13 godzin i 35 minut temu
drukuj

Czterech mężczyzn wtargnęło do mieszkania i brutalnie pobiło Tadeusza Sz. oraz Iwonę Ż. 49-letni mężczyzna zginął na miejscu. Uderzona kobieta straciła przytomność - czytamy w wydaniu internetowym "Gazety Pomorskiej".

Gdy kobieta ocknęła się, zobaczyła leżącego na ziemi mężczyznę. Na jego ciele były widoczne ślady dotkliwego pobicia. Wciąż trwają czynności na miejscu przestępstwa, gdzie prokurator i policja zabezpieczają ślady.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w mieszkaniu zajmowanym przez pokrzywdzonych dochodziło w przeszłości do aktów przemocy. Prokuratura prowadzi w tej sprawie również obecnie postępowanie dotyczące fizycznego i psychicznego znęcania się nad Iwoną Ż. - poinformował Artur Krause, rzecznik prokuratury okręgowej w Toruniu.

Więcej w wydaniu internetowym

(jks)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 2 40%
nie 3 60%

Przeczytaj też

Morderstwo na wrocławskim osiedlu

aktualizacja 2009-12-01 (17:09) 4 lata 4 miesiące 19 dni 16 godzin i 30 minut temu

Wróciła z pracy, w domu leżały zwłoki córki i męża

dodane 2009-11-25 (07:24) 4 lata 4 miesiące 27 dni 2 godziny i 15 minut temu

Tragiczny finał domowej awantury - ojciec zadźgał 4-latka

dodane 2009-11-24 (20:44) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 55 minut temu

Makabryczne odkrycie na Kaukazie

aktualizacja 2009-11-24 (21:26) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 13 minut temu

Porachunki na warszawskiej Pradze - nożownik w areszcie

dodane 2009-11-24 (18:33) 4 lata 4 miesiące 27 dni 15 godzin i 6 minut temu

Głośne zabójstwo w Łomży - 25 lat dla mordercy

aktualizacja 2009-11-24 (14:46) 4 lata 4 miesiące 27 dni 18 godzin i 53 minuty temu

Polscy imigranci w przestępczej czołówce w Hiszpanii

dodane 2009-11-24 (10:16) 4 lata 4 miesiące 27 dni 23 godziny i 23 minuty temu

"Speckomórka" nową bronią bitych kobiet

dodane 2009-11-23 (21:50) 4 lata 4 miesiące 28 dni 11 godzin i 49 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (30)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~katolik 2012-07-01 (21:57) 1 rok 9 miesięcy 19 dni 11 godzin i 42 minuty temu

a co ma wiara do takich zbrodni??? osoba wierzaca zyje tak jak powinna, a tacy ludzie nie sa katolikami...oni tylko sa wpisani w ksiegach kosciola i z wiara nie zbyt wiele maja wspolnego.

odpowiedz

0
0
~seb 2012-06-22 (23:36) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Już wiadomo dlaczego Polska nie dała rady wyjść z grupy, Wpiszcie sobie w Google "dlaczego nasze orly nie graja 90 min"

odpowiedz

0
0
~seb 2012-06-22 (23:36) 1 rok 9 miesięcy 29 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Mam dla was misje, siędze z 15 min nad zdjęciem i nie moge tego ogarnać. Wpiszcie w Google "Zdjęcie do rozkminienia" i niech ktoś mi powie o co tu chodzi.

odpowiedz

2
0
~MADEVIL 2009-11-24 (20:24) 4 lata 4 miesiące 27 dni 13 godzin i 15 minut temu

SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

1
0
~S. 2009-11-26 (13:56) 4 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 43 minuty temu

Brutalne morderstwo w Grudziądzu - weszli do domu i zabili
tato był jaki był, ale to zawsze tato- niesmaczne są niektóre wypowiedzi, nawet jęsli Iwona była ofiarą znęcnia się jakiegokolwiek z jego strony,to nikt nikomu nie dał prawa odbierać mu życia...

odpowiedz

1
1
~Igo 2009-11-24 (21:43) 4 lata 4 miesiące 27 dni 11 godzin i 56 minut temu

Ukarac wedlug katolickiej tradycji, milosiernie i bez rozlewu krwi.
** SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM. SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM. ** Tak, ukarac wedlug katolickiej tradycji, milosiernie i bez rozlewu krwi.

odpowiedz

1
1
~herman 2009-11-24 (21:20) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 19 minut temu

Katolicy?
95% przestępców w Polsce to katolicy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~leon 2009-11-24 (21:14) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 25 minut temu

pokolenie jp2, krzyż symbolem zbrodni i ludobójstwa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~polo 2009-11-24 (21:36) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 3 minuty temu

Ateisci
Wszyscy zadklerarowali sie jako zagorzali ateisci. Widac wyraznie do czego prowadzi brak wiary w Boga.

odpowiedz

0
0
~Tadla 2009-11-24 (21:35) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Czyżby elektorat Tuska
Wziął się za likwidację hazardu!!!????

odpowiedz

1
1
~PaniPrzestroga 2009-11-24 (21:33) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 6 minut temu

Szczerze?!
Biedny zamordowany też był odważny znęcając się nad swoją żoną,czy kim tam ona była.Trafiła kosa na kamień i tyle.Jak dla mnie,to takim zwyrodnialcom jak ten 49-latek należy się mała nauczka,może morderstwo,to nadużycie,ale porządne pogruchotanie kości jak najbardziej.Pozdrawiam

odpowiedz

0
1
~ssak 2009-11-24 (21:30) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 9 minut temu

Pokolenie JPII.
Typowy przyklad.

odpowiedz

1
0
~maniek83 2009-11-24 (21:30) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 9 minut temu

Zginął czy raczej Zmarł ??????????
49-letni mężczyzna zginął na miejscu jak mógł zginąć na miejscu ?? Zginąć można w wypadku, ale nie od pobicia, od pobicia można umrzeć, ale nie zginąć !

odpowiedz

0
0
~dafne6 2009-11-24 (20:32) 4 lata 4 miesiące 27 dni 13 godzin i 7 minut temu

jeden prosty wniosek!!
Iwonka miala dosyc molestowania pozalila sie osilkom, ktorzy dla nie poznaki Iwonke lekko podrapali a meza zamietli na zlecenie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~emerytka 2009-11-24 (21:19) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 20 minut temu

Trzeba z tym skonczyc definitywnie - utrzymywac mordercow. Wiem ze mamy lepsze czasy to nie prawda - boimy sie o siebie , bliskich , przyjaciol i co z tego ? coraz wiecej mordują i sa glaskani po glowach a rodziny cierpia . Jestem za przywroceniem kary smierci i nie beda za nasze pieniadze utrzymywac ich w wiezieniu - dostanie dozywocie i zyje jak paczek w masle. za 3 000 moze i wiecej. Wiem co to znaczy stracic biska osobe ktora miala 21 lat - i co sprawca dostal 7 lat - nieumyslne spowodowanie smierci - wyjecie broni i strzelic !!! KARA ŚMIERCI i koniec - te pieniadze dac tym ktorzy nie maja z czego zyc - nie leserom czy alkoholikom.

odpowiedz

0
0
~mam 2009-11-24 (21:03) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 36 minut temu

mordercy
Mordercy,zlodzieje,kanciaze,pedofile i im podobni,powinni byc likwidowani a nie zamykani w wiezieniu.My mamy ich utrzymywac za to ze nam dokuczaja,to w takim razie kto tu jest nie normalny?

odpowiedz

1
0
~pepe 2009-11-24 (20:55) 4 lata 4 miesiące 27 dni 12 godzin i 44 minuty temu

to nisom ludzie
ma byc kara smierci dla takich zwyrodlancow

odpowiedz

0
0
kristofer77 2009-11-24 (20:38) 4 lata 4 miesiące 27 dni 13 godzin i 1 minutę temu

BANDZIORY ODWAZNE W grupie.
pojedynczo podobnie jak ci w kapturach uciekaja. cieniasy.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Prezydent porównała działania załogi promu do morderstwa
dodane 2014-04-21 (06:25) 3 godziny i 14 minut temu

Biden leci na Ukrainę, spotka się z Turczynowem i Jaceniukiem
dodane 2014-04-21 (03:35) 6 godzin i 4 minuty temu

Śmiertelny upadek w Tatrach. Zginęła turystka
dodane 2014-04-20 (23:01) 10 godzin i 38 minut temu

Rozbił się samolot ze spadochroniarzami, 8 zabitych
dodane 2014-04-20 (22:25) 11 godzin i 14 minut temu

Prognoza pogody na 21 kwietnia
dodane 2014-04-21 (04:50) 4 godziny i 49 minut temu

Władze Malezji zapowiadają przełom w sprawie zaginionego boeinga
dodane 2014-04-20 (16:50) 16 godzin i 49 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.