Strona główna serwisu

Super Express

Meszki mogą zabić
Meszki mogą zabić

Super Express

Meszki mogą zabić

Są małe, ale bardzo niebezpieczne - to meszki. Wszystko przez trujące enzymy, które przy ukłuciu wpuszczają nam do organizmu. Dla małych dzieci i alergików spotkanie z nimi może okazać się śmiertelne - czytamy w "Super Expressie".
Często atakują małe dzieci, dlatego nigdy nie powinno zostawiać się samego dziecka w wózku ani na kocyku. Może się to okazać dramatyczne w skutkach. Lekarze radzą, by po ukąszeniu meszek należy szybko zdezynfekować pokąsane miejsca i nie rozdrapywać ich, ponieważ może dojść do zakażenia ran.

Trzeba się odpowiednio ubierać i stosować specyfiki dostępne w aptekach i sklepach. Albo... unikać ich. To jest szczególnie ważne dla alergików, bo mogą to przypłacić wstrząsem anafilaktycznym.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (89)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
22
~stan 2012-05-09 (08:57) 16 godzin i 35 minut temu

...meszki , kleszcze , żyją z człowiekiem od tysięcy lat . To chemia nas zabija , żrą ją meszki , kleszcze i ludzie .Pesctycydy , sztuczne mydła , antybiotyki i inne świństwa czynią z ludzi alergików .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~jedrek 2012-05-09 (08:33) 16 godzin i 59 minut temu

i jak tu zyc meszki , kleszcze i inne gady

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~baraba 2012-05-09 (08:45) 16 godzin i 47 minut temu

myszki weszki sreszki ....a 2sk to who j.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
20
~Wawa 2012-05-09 (10:46) 14 godzin i 46 minut temu

kto z was jeszcze ma alergię na niejakiego Thuzska? a kto na Niesiołowskego? albo na Hanie Bufetową? albo na innych obcych rządzących w Polsce?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~łobywatel 2012-05-09 (09:51) 15 godzin i 41 minut temu

to nie meszki nas zabijają , ale nasza super postępowa cywilizacja z jej skutkami między innymi alergią, spalinami , stresem pyłem i oszukanym jedzeniem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~rm 2012-05-09 (09:28) 16 godzin i 4 minuty temu

odpowiednio sie ubierać latem aby uniknąć pogryzienie- czyli jak??? w piankę do nurkowania?????????, golf i kalesony?????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~polak 2012-05-09 (08:30) 17 godzin i 2 minuty temu

do psychiatry lepiej idz durniu głupi .ile dostałeś ża te brednie wypisując ,ludziska już lecą i kupują chemie i trują dzieci wiesz jakie mogą byc z tego konsenkwencje poj....ie jeden ,przetestuj to swojej rodzinie a potem pisz jak przeżujesz. może patrzenie jest szkodliwe trzeba kupic cos bo poumieramy to jest paranoja firm farmacętycznych nie dajcie się ogłupić ,wszystkie te ptasie swinskie inne dziady to sciema zawsze to było i bedzie tak jajkten kryzys co białe kołnieżyki zrobiły bo im ku ...a kasy brakło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
17
~wp 2012-05-09 (08:21) 17 godzin i 11 minut temu

Haha, marny redaktorku. Wiekszych bzdur nie czytałem. Jestem alergikiem i astmatykiem. Jakoś jak mnie meszka ugryzie to nie umieram, ba jak byłem mały i latałem po boisku to gryzły strasznie. Podrapało się i nic wielkiego sie nie stało... Pozdrawiam nie doedukowanych redkorków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
11
~młody 2012-05-09 (08:53) 16 godzin i 39 minut temu

racja, meszki to masakryczne paskudztwo, moja żona nie jest uczulona a rok temu miała takie problemy po ich ugryzieniach że skończyło sie szpitalem prawie a całe ciało wyglądało jakby miała ospę. Masakra normalnie, meszki w dużych ilościach a jak wiadomo zazwyczaj one gryzą masowo mogą spowodować duże zagrożenie życia-zdrowia nawet osobom nie bedącym alergigami to samo dotyczy ukąszenia przez szerszenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~cierp i żłop 2012-05-09 (11:54) 13 godzin i 38 minut temu

Co ten Tusk wyprawia?! Zauważyliście, że jak tylko doszedł do władzy, wszystko się uzjadliwiło: mainstreamy, "autorytety" i wielu posłów, zwłaszcza Niesiołowski, od którego zaraziły się meszki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
enigma 2012-05-09 (09:26) 16 godzin i 6 minut temu

Może się mylę ale wydaje mi się,że to paskudztwo lata przed zmierzchem.Przynajmniej na moim odródku.Jest namolne,kąśliwe i tylko dym z papierosa jakoś przed nimi ratuje.Troche trudno plewi się z papierosem w ręku :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~XXXX 2012-05-09 (09:19) 16 godzin i 13 minut temu

Uświadomić meszki ! niech lecą na ,,Wiejską", tam czeka ,,tłusta strawa".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
10
~Wojciech 2012-05-09 (11:32) 14 godzin temu

Teraz już wszystko jasne!! Specjalista od meszek, Stefan Niesiołowski, musiał być często gryziony przez te stworzenia, stąd jego zapiekła nienawiść, pospolite chamstwo i prostactwo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
irbis61 2012-05-09 (10:18) 15 godzin i 14 minut temu

Od pewnego czasu wszystko NAGLE jest niebezpieczne, straszy sie nas wsyzstkim czym sie da i nie da ... .... Meszki istniały zawsze i jakos nigdy nikt sie nato nie skarżył ... TERAZ nagle byle g.......... rozdmuchiwane jest do rangi tragedii narodowej ... Ale to co naprawde jest niebezpeiczne (np. szczepienia, zywnoscGBO, trujace subsdtancje w zywnosci itd ) pomijane sa milczeniem ... Przemilczasie także trujace smugi na niebie .. czyli chmury, opary wyruzcane z jamichs samlocikow na b. duzych wysokosciach ktore CODZIENNIE widujemy na niebie .. To TONY trucizn ktore opadając na nas powodują problemy zdrowotne ! Co zawierają ? Bar, zwiazki siarczku, ołów, rtęć a nawet cząsteczki hemoglobuiny ! DLACZEGO nie psize sie o tym co jest widoczne i co jest coraz barzdiej niepojkojace ... KTGOS nas truje z gory jak karaluchy .. a MY nawet nie reagujemy, a ci co reagują - sa traktowani jak nawiedzeni psychole... Choc wlasnie TO jst basrfdzo niebezpieczne dla dzieci i nas wszystkich ! Ale pieprzy sie tutaj o jakichs meszkach ktore nie maja tak naprawde wiekszego znaczenia wobec podtruwania nas od kilku juz lat roznymi sposobami ! Na temat smug na niebie sa juz napsiane ksiazki, pisze sie o tym na portalach w necie ... ale oficjalne klamliwe i oszukancze meida nabierfaja wody w usta i przemilczają fakt dokonywania na nas powolnego ale skutecznego ludobojstwa ... Coraz wiecej dzieci i ludzi choruje i ginie bez mozliwosci obrony i leczenia .. bo rownoczesnie rozwala sie (wcale nie przypadkowo !!) sluzby zdrowia i farmaceutyczne ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~olo 2012-05-09 (09:05) 16 godzin i 27 minut temu

Meszka też stworzenie Boże nieraz w jajo ukłuć może nie karc jej tak okrutnie ty 2u nożny trutnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~mary 2012-05-09 (08:59) 16 godzin i 33 minut temu

Kilka lat temu meszki pokąsały mnie na łydkach. W nocy porobiły się w tych miejscach guzy wielkości rzodkiewki. Miesiac leczyłam się u chirurga. Meszki atakuja ok.2-3 tygodni, potem spokój. Olejek waniliowy odstrasza je i wszystkie środki na komary i kleszcze,. I długie spodnie i bluzka z długim rękawem, skarpety frotte (lubią atakować powyżej stopy)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~gość 2012-05-09 (09:35) 15 godzin i 57 minut temu

dziwne to jakieś bo za komuny pryskali i tyle ,tego co było za duzo ,zagrażało obywatelom znikało i tyle ,wszystkiego było tak aby obywatele nie cierpieli -teraz wszystko z tych labolatoriów dodatkowo wypuszczają i nic nie pryskają aby nas zgnębić !!!!!!!!!!!! bo albo samoloty ,ofiary ,Jarek ,Pis itp. albo komary ,kleszcze i meszki i co jeszcze ????????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~AS 2012-05-09 (09:12) 16 godzin i 20 minut temu

a gdzie reklama jakiegoś środku na meszki?

odpowiedz