Strona główna serwisu
Ks. Dariusz Oko z wykładem w sejmie dot. gender

Ks. Dariusz Oko z wykładem w sejmie dot. gender

Szykuje się kolejna odsłona politycznej wojny o gender. Z wykładem dla posłów wystąpi budzący wiele kontrowersji ks. Dariusz Oko - informuje "Rzeczpospolita". Wykład odbędzie się 23 stycznia. Zdaniem księdza gender to "nauka maniaków seksualnych".
Do sejmu ks. Dariusza Oko zaprosił Andrzej Jaworski z PiS, szef Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. - Gender to nie neutralna ideologia. Jest wyraźnie wymierzona w Kościół katolicki - podkreśla Jaworski i przypomina, że ksiądz brał udział m.in. w kongresie "Stop Ateizacji" w Bydgoszczy.

W ostatnim czasie ks. Dariusz Oko wielokrotnie wypowiadał się nt. gender budząc kontrowersje wśród jej zwolenników. Zdaniem księdza gender jest bowiem "gender propaguje deprawacje seksualną", a jako program edukacji stanowi formę rewolucji seksualnej.

"Stop ideologii gender"


Wczoraj rozpoczął prace w parlamencie zespół "Stop ideologii gender", który założyła Beata Kempa z Solidarnej Polski. Jednocześnie wicemarszałek Wanda Nowicka złożyła wniosek do NIK o zbadanie, czy instytucje związane z Kościołem kierują się zaleceniami gender, wydając pieniądze unijne.

Odkąd list ostrzegający przed ideologią wydali biskupi, trwa polityczna wojna. Emocje dodatkowo wzrosną, gdy z wykładem wystąpi w sejmie ks. prof. Dariusz Oko - ocenia gazeta.

Źródło: Rzeczpospolita

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (321)
Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
114
~Logika Katolicka 2014-01-09 (06:42) 18 godzin i 41 minut temu

Ksiądz - znaczy obywatel państwa Watykan a nie Polak. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
100
~basia 2014-01-09 (07:40) 17 godzin i 43 minut temu

Dlaczego obywatel Watykanu wypowiada się w Polskim sejmie.Niech wygina do Rzymu gdzie jego miejsce i niech pozabiera ze sobą krzyże.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
86
~Stan 2014-01-09 (07:06) 18 godzin i 17 minut temu

Sztandarowy przykład: facet przebrany w sukienke bedzie nas nauczal. Kastraty moralne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3