Strona główna serwisu
Ks. Dariusz Oko z wykładem w sejmie dot. gender
Ks. Dariusz Oko z wykładem w sejmie dot. gender

Ks. Dariusz Oko z wykładem w sejmie dot. gender

Szykuje się kolejna odsłona politycznej wojny o gender. Z wykładem dla posłów wystąpi budzący wiele kontrowersji ks. Dariusz Oko - informuje "Rzeczpospolita". Wykład odbędzie się 23 stycznia. Zdaniem księdza gender to "nauka maniaków seksualnych".
Zobacz galerię
Do sejmu ks. Dariusza Oko zaprosił Andrzej Jaworski z PiS, szef Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. - Gender to nie neutralna ideologia. Jest wyraźnie wymierzona w Kościół katolicki - podkreśla Jaworski i przypomina, że ksiądz brał udział m.in. w kongresie "Stop Ateizacji" w Bydgoszczy.

W ostatnim czasie ks. Dariusz Oko wielokrotnie wypowiadał się nt. gender budząc kontrowersje wśród jej zwolenników. Zdaniem księdza gender jest bowiem "gender propaguje deprawacje seksualną", a jako program edukacji stanowi formę rewolucji seksualnej.

"Stop ideologii gender"

Wczoraj rozpoczął prace w parlamencie zespół "Stop ideologii gender", który założyła Beata Kempa z Solidarnej Polski. Jednocześnie wicemarszałek Wanda Nowicka złożyła wniosek do NIK o zbadanie, czy instytucje związane z Kościołem kierują się zaleceniami gender, wydając pieniądze unijne.

Odkąd list ostrzegający przed ideologią wydali biskupi, trwa polityczna wojna. Emocje dodatkowo wzrosną, gdy z wykładem wystąpi w sejmie ks. prof. Dariusz Oko - ocenia gazeta.

Źródło: Rzeczpospolita
Rzeczpospolita

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (321)
Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
114
~Logika Katolicka 2014-01-09 (06:42) 4 godziny i 4 minuty temu

Ksiądz - znaczy obywatel państwa Watykan a nie Polak. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
100
~basia 2014-01-09 (07:40) 3 godziny i 6 minut temu

Dlaczego obywatel Watykanu wypowiada się w Polskim sejmie.Niech wygina do Rzymu gdzie jego miejsce i niech pozabiera ze sobą krzyże.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
86
~Stan 2014-01-09 (07:06) 3 godziny i 40 minut temu

Sztandarowy przykład: facet przebrany w sukienke bedzie nas nauczal. Kastraty moralne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
79
~Moja Eminencja 2014-01-09 (07:19) 3 godziny i 27 minut temu

W zabijaniu ludzi nikt nie prześcignie kościoła katolickiego. Księża święcili wszystkie wojny. Nawracanie ogniem i mieczem, palenie na stosach, grabienie i zabijanie Indian w Ameryce. W Rwandzie unicestwili się między sobą i zabito 1.000.000 ludzi. Podobnie katolicy mordowali się między sobą pod Grunwaldem i Koronowem. Wyrywali języki, odcinali ręce, wlewali roztopiony ołów w oczodoły. Nikt w dziejach ludzkości nie wyrządził więcej zła jak katolicyzm.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
34
Zgadzam się z opinią
92
~Zonk 2014-01-09 (07:11) 3 godziny i 35 minut temu

Jakim prawem ksiądz, obywatel obcego państwa jak się ostatnio dowiedzieliśmy, ma występowac w świeckim sejmie i mieszać się w politykę skoro jak to ujmują biskupi kościół nie miesza się w politykę? Przecież to jest śmiech na sali. Zakłamanie kościoła i jego agentow sięga już nieba... Najpierw niech się księża rozliczą z dotacji z Unii, ktore wzięli na gender. Do tego co to za pisowska głupota, ten caly zespół przeciwdziałania ateizacji? A jest może zespół przeciwdziałania katolizacji? Jeśli politycy mają zajmować się takimi sprawami jak wiara każdego obywatela to w naszym państwie nie będzie dobrze. A księża jeszcze sami to nakręcają, bo im zależy, żeby nasze społeczeństwo było jak najgłupsze. Nie zdziwiłbym się gdyby to kościoł stal za tym całym gender...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
79
~z polski 2014-01-09 (06:41) 4 godziny i 5 minut temu

jakim prawem...klecha....szmaci polski parlament.......!!!!!!1

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
22
Zgadzam się z opinią
67
~Zyga pozdrawia 2014-01-09 (07:38) 3 godziny i 8 minut temu

Mam pytanie dlaczego kapłani przebierają się w kolorowe sukienki ,przecież Pan Jezus chodził w spodniach.Po drugie Arabowie i Szkoci też chodzą w sukienkach i nikt tam nie ma pretensji.Czyżby kapłani chcieli nowej wojny z narodem wybierając na przedstawicieli tej wojny najgłupsze baby w sejmie czyli Kępę i Wróbel.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
51
aluminium 2014-01-09 (07:56) 2 godziny i 50 minut temu

czy ja mogę prowadzić wykłady w kościołach, nt. paskudności tej instytucji?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
52
~lubię sex 2014-01-09 (07:06) 3 godziny i 40 minut temu

No oki. gender i co? Klecha sam nie może dymać, to i inni tez nie mogą?? No najlepiej wstąpić do organizacji mafijnej, nosić jednolite stroje i robić co się podoba, a przy tym narzucać swój tok myślenia i idei innym. Ehhh...w jakim ja kraju żyję...niedługo się dowiem, że to przez gender dzieci same wchodzą klechom do łóżek, i że to dzieci są opętane. Odizolować KK od polityki!!! Żyję z kobietą bez ślubu, lubię sex i to bardzo i co?? jak byłem mały to nikt nie słyszał o gender a sex lubię:D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
46
~awxz 2014-01-09 (07:56) 2 godziny i 50 minut temu

Czyli będzie mówił o SOBIE i swojej sekcie oprawców !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
49
~FILUTEK. 2014-01-09 (07:53) 2 godziny i 53 minut temu

Księży jako że są obywatelami obcego państwa- Watykanu, należy traktować jako potencjalnych szpiegów. szpiedzy nie mają prawa wstępu do gmachu sejmu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
52
~fred 2014-01-09 (05:58) 4 godziny i 48 minut temu

"Zdaniem księdza gender to "nauka maniaków seksualnych"." to wiadomo dlaczego tak wielu księży się nią interesuje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
39
~xxx 2014-01-09 (07:44) 3 godziny i 2 minuty temu

Kto pozwala na lansowanie palantów.???????????????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
52
~zza granicy 2014-01-09 (05:46) 5 godzin temu

Ten kraj sięgnął już dna, a mułu nad nim jest 2 metry. Jestem w Holandii obecnie i tu pracuję. Ludzie gdybyście tylko słyszeli co tu się mówi o Polsce i Polakach. Wstyd i żenada. Kiedy naród wreszcie zrozumie, że jest manipulowany przez talibów z PIS, karierowiczów z PO i wszelkiej maści nieuków z różnych ugrupowań, którzy w polityce szukają swoich 5 minut aby się ustawić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
35
tomasz.rze 2014-01-09 (05:45) 5 godzin i 1 minutę temu

O, tak, tak! Niektórym posłom (i posłankom) przyda się wykład edukacyjny. Dowiedzą się wreszcie, skąd się wzięli w Sejmie i jaką mają płeć polityczną. Niech się dowiedzą się, że posłów nie znajduje się w kapuście i że nie wszyscy wyborcy wyznają wiarę w bociana. Edukacja od najmłodszych ław poselskich się przyda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
35
~Lakos 2014-01-09 (07:47) 2 godziny i 59 minut temu

Właściwy człowiek do tego wykładu.Nie wiem tylko czy Pani Kempa się nie obrazi za przebranie tego mężczyzny w sukienkę............przecież to gender....a może chodziło o konkretny przykład ..................

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
41
~zet 2014-01-09 (06:04) 4 godziny i 42 minut temu

prawica walczy o poparcie kościoła wszelkimi sposobami,jak biskupy nie sypną kasą to taka Kempa do roboty w warzywniaku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
33
~Elka 2014-01-09 (07:55) 2 godziny i 51 minut temu

Z zachowania i wypowiedzi posłanki wynika, że lubi jak druga połówka łapie żonkę za twarz i trzyma kobietę krótko.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
35
~hj 2014-01-09 (07:52) 2 godziny i 54 minut temu

To jakiś nuncjusz Watykański ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
28
~rozsądny 2014-01-09 (07:32) 3 godziny i 14 minut temu

Największą instytucją stosującą gender jest kościół katolicki. Faceci w sukienkach ubierający młodych chłopców (ministrantów) w sukienki!

odpowiedz