Strona główna serwisu
Tak lata nowy rosyjski myśliwiec -​ zobacz film

Tak lata nowy rosyjski myśliwiec -​ zobacz film

REUTERS
Pierwszy wojskowy samolot wybudowany w Rosji od czasu rozpadu ZSRR wzbił się w powietrze. Jest niewykrywalny dla radarów, może przenosić najnowsze ciężkie uzbrojenie, lata z prędkością ponaddźwiękową. Ma konkurować ze swym amerykańskim odpowiednikiem F-22 Raptor.
REUTERS

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (335)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Daremne Żale 2010-01-30 (15:52) 1 godzinę i 27 minut temu

...a Rosja idzie do przodu... Brawo, świat wraca do normalności...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~mario 2010-01-30 (11:33) 5 godzin i 46 minut temu

Do wszystkich zacieklych krytyków Rosji: Co Polska mysl techniczna skonstruowala przez te 20 lat "wolnosci" ? palety drewniane i jeszcze cos? Tylko nie piszccie mi o samochodach bo to wszystko sa zachodnie montownie, a swoje fabryki Starów, Jelczów , Lublinów juz sprzedali za bezcen. Podobnie z naszymi zakladami lotniczymi teraz zostaly z nich zgliszcza i beda tam montowac jakis przestarzaly amerykanski smiglowiec. Szkoda mi wogole wspominac Polskie stocznie ktore produkowaly nawet niezle statki ale to juz nigdy nie powroci...zostaly tylko wlasne palety i tirówki ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 41

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kacapowróg 2010-02-01 (10:21) 6 godzin i 58 minut temu

że się tak zbroją? Ich paranoiczny stan zagrożenia jest jak Lenin - wiecznie żywy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~nino-si 2010-02-01 (09:47) 7 godzin i 32 minut temu

Sprzedajcie nam parę kluczy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Klint Łestłód 2010-02-01 (09:29) 7 godzin i 50 minut temu

na pewno by wystarczyło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~tu- sk 2010-02-01 (09:19) 8 godzin temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~1 2010-02-01 (07:25) 9 godzin i 54 minut temu

nie me jak to pierwszy heheh ps. gdzie ten film ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mirpolus 2010-02-01 (00:13) 17 godzin i 6 minut temu

Po locie okazalo sie, ze samolot wydluzyl sie o 1 metr , to po 10-ciu lotach bedzie to juz prawie kolos, lotnisko jemu za krotkie bedzie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~starszy pan 2010-01-31 (23:47) 17 godzin i 32 minut temu

Mam dwie uwagi do tego news'a. " Lata z prędkością ponaddźwiekową " - a jak ma latac myśliwiec ? Samolot pasażerski B 747 potrafi Z PASAŻERAMI w locie rejsowym przekroczyc 1000 km. na godzinę i to jest normalne ! Samolot myśliwski który ma się liczyc na arenie międzynarodowej, musi latac z prędkością POWYŻEJ 2500 km/godz. Druga uwaga: pierwszy egzemplarz ma byc kupiony za .... TAK ! prawie ZARAZ - za PIĘC lat. A to co pokazali to najwyżej mały PODdźwiękowy samolot szkolno - treningowy. Proszę porównac jego wygląd chocby w porównaniu z F 16. Propagandę to ONI maja rozwinętą do granic absurdu !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Takie Fakty 2010-01-31 (23:09) 18 godzin i 10 minut temu

No i co z tego kto ma lepsze , Rosja ma tyle plutonu że może całą ameryke północną wystrzelić w kosmos , i co myslicie ze w razie konfrontacji Rosja sie tak łatwo podda ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wielka_krokiew 2010-01-31 (22:34) 18 godzin i 45 minut temu

akurat!!!, pfffff, amerykańskie myśliwce strategiczne F-117 też miały być niewykrywalne dla radarów a na bałkanach został jeden zestrzelony, bzdura kompletna, typowa rosyjska propaganda przeciwko USA

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~imre 2010-01-31 (19:28) 21 godzin i 51 minut temu

jak wam tak bardzo sie podoba ta rosyjska technika to proponuje kupic sobie LADE, polatać rosyjskimi super TU, ILem, JAKiem lub MI (można pozyczyc od prezydenta). Polecam też rosyjskie telewizory, pralki i lodówki i inne maszyny, urzadzenia aż po statki i lektrownie atomowe. Światowa elita!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~errryu 2010-01-31 (17:38) 23 godzin i 41 minut temu

no oni maja a polska jak zwykle z tyłu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Hans 2010-01-31 (13:32) 3 godziny i 47 minut temu

30 lat opóźnienia

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Karol 2010-01-31 (12:54) 4 godziny i 25 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jan 2010-01-31 (12:50) 4 godziny i 29 minut temu

wysoko.Wystarczy popatrzec w encyklopedie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~dan 2010-01-31 (10:32) 6 godzin i 47 minut temu

NO I WOGOLE DIESEL CZY BENZYNA, NO I CZY EWENTUALNIE DA SIE GO NA GAZ PRZEROBIC JAK JEST TAKI SUPER JAK MOWIA.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jad 2010-01-31 (00:54) 16 godzin i 25 minut temu

Wywiadzie Japońskim przed II wojną światową, co wyrabiał??? Jak zdobywano plany okrętów wojennych ze stoczni Brytyjskich??? To wówczas było cacy, co??? Piszecie bzdury na temat myśli technicznej w Rosji, a AK-47 i jego odmiany, a fotele lotnicze w samolotach bojowych, które zakupują zakłady zbrojeniowe USA. Ci co piszą pierdoły, to banda tępaków wyrosła na propagandzie towarzyszy z Solidarności!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wezyr 2010-01-30 (22:32) 18 godzin i 47 minut temu

Ruska propaganda, i tyle!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~podziw 2010-01-30 (22:13) 19 godzin i 6 minut temu

Szok! Jak na ruski złom to sukces:-)

odpowiedz