więcej

Tak lata nowy rosyjski myśliwiec - zobacz film.

REUTERS |  dodane 2010-01-30 (10:24) 4 lata 11 miesięcy 26 dni i 50 minut temu
drukuj

Pierwszy wojskowy samolot wybudowany w Rosji od czasu rozpadu ZSRR wzbił się w powietrze. Jest niewykrywalny dla radarów, może przenosić najnowsze ciężkie uzbrojenie, lata z prędkością ponaddźwiękową. Ma konkurować ze swym amerykańskim odpowiednikiem F-22 Raptor.
REUTERS





Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 41 44.09%
nie 52 55.91%

Przeczytaj też

Rumunia unowocześnia lotnictwo - kupi 24 używane F-16

dodane 2010-03-23 (19:35) 4 lata 10 miesięcy 1 dzień 15 godzin i 39 minut temu

Rosja zapowiada budowę bombowców

dodane 2010-03-01 (22:05) 4 lata 10 miesięcy 23 dni 13 godzin i 9 minut temu

Rosyjski myśliwiec: lepszy niż F-22, ale będzie za 5 lat

dodane 2010-03-01 (21:35) 4 lata 10 miesięcy 23 dni 13 godzin i 39 minut temu

Pożar wybuchł na rosyjskim okręcie nuklearnym

aktualizacja 2010-02-20 (01:05) 4 lata 11 miesięcy 5 dni 10 godzin i 9 minut temu

Samoloty Izraela ostrzelane

dodane 2010-02-14 (20:25) 4 lata 11 miesięcy 10 dni 14 godzin i 49 minut temu

USA znów spóźniają się z samolotami dla polskiej armii

dodane 2010-01-30 (00:11) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 11 godzin i 3 minuty temu

Rosja w przestworzach będzie nie do wykrycia?

dodane 2010-01-29 (07:31) 4 lata 11 miesięcy 27 dni 3 godziny i 43 minuty temu

Pierwszy lot rosyjskiego myśliwca nowej generacji

dodane 2010-01-27 (16:05) 4 lata 11 miesięcy 28 dni 19 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


Opinie (335)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Daremne Żale 2010-01-30 (15:52) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 19 godzin i 22 minuty temu

Psy szczekają,... głupole się mądrzą, małe janczary kąsają własny ogon...
...a Rosja idzie do przodu... Brawo, świat wraca do normalności...

odpowiedz

0
1
~mario 2010-01-30 (11:33) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 23 godziny i 41 minut temu

POLSKA MYSL TECHNICZNA !
Do wszystkich zacieklych krytyków Rosji: Co Polska mysl techniczna skonstruowala przez te 20 lat "wolnosci" ? palety drewniane i jeszcze cos? Tylko nie piszccie mi o samochodach bo to wszystko sa zachodnie montownie, a swoje fabryki Starów, Jelczów , Lublinów juz sprzedali za bezcen. Podobnie z naszymi zakladami lotniczymi teraz zostaly z nich zgliszcza i beda tam montowac jakis przestarzaly amerykanski smiglowiec. Szkoda mi wogole wspominac Polskie stocznie ktore produkowaly nawet niezle statki ale to juz nigdy nie powroci...zostaly tylko wlasne palety i tirówki ...

odpowiedz

pokaż 41 ukrytych odpowiedzi

0
0
~kacapowróg 2010-02-01 (10:21) 4 lata 11 miesięcy 24 dni i 53 minuty temu

Ja przepraszam, ale kto i po co miałby na nich napaść,
że się tak zbroją? Ich paranoiczny stan zagrożenia jest jak Lenin - wiecznie żywy.

odpowiedz

0
0
~nino-si 2010-02-01 (09:47) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 27 minut temu

Bracia Moskale
Sprzedajcie nam parę kluczy

odpowiedz

0
0
~Klint Łestłód 2010-02-01 (09:29) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 45 minut temu

Polsce choć kilka Su-27...
na pewno by wystarczyło.

odpowiedz

0
0
~tu- sk 2010-02-01 (09:19) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 55 minut temu

Z naszymi wrotami od stodoły ...
... nie ma szans !

odpowiedz

0
0
~1 2010-02-01 (07:25) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 3 godziny i 49 minut temu

1pierwszy yeaaaaaaa
nie me jak to pierwszy heheh ps. gdzie ten film ???

odpowiedz

0
0
~mirpolus 2010-02-01 (00:13) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 11 godzin i 1 minutę temu

bolshaya machina
Po locie okazalo sie, ze samolot wydluzyl sie o 1 metr , to po 10-ciu lotach bedzie to juz prawie kolos, lotnisko jemu za krotkie bedzie.

odpowiedz

0
0
~starszy pan 2010-01-31 (23:47) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 11 godzin i 27 minut temu

Też mi coś !
Mam dwie uwagi do tego news'a. " Lata z prędkością ponaddźwiekową " - a jak ma latac myśliwiec ? Samolot pasażerski B 747 potrafi Z PASAŻERAMI w locie rejsowym przekroczyc 1000 km. na godzinę i to jest normalne ! Samolot myśliwski który ma się liczyc na arenie międzynarodowej, musi latac z prędkością POWYŻEJ 2500 km/godz. Druga uwaga: pierwszy egzemplarz ma byc kupiony za .... TAK ! prawie ZARAZ - za PIĘC lat. A to co pokazali to najwyżej mały PODdźwiękowy samolot szkolno - treningowy. Proszę porównac jego wygląd chocby w porównaniu z F 16. Propagandę to ONI maja rozwinętą do granic absurdu !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Takie Fakty 2010-01-31 (23:09) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 12 godzin i 5 minut temu

PO co to glupie gadanie
No i co z tego kto ma lepsze , Rosja ma tyle plutonu że może całą ameryke północną wystrzelić w kosmos , i co myslicie ze w razie konfrontacji Rosja sie tak łatwo podda ???

odpowiedz

0
0
~wielka_krokiew 2010-01-31 (22:34) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 12 godzin i 40 minut temu

niewykrywalny dla radarów????
akurat!!!, pfffff, amerykańskie myśliwce strategiczne F-117 też miały być niewykrywalne dla radarów a na bałkanach został jeden zestrzelony, bzdura kompletna, typowa rosyjska propaganda przeciwko USA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~imre 2010-01-31 (19:28) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 15 godzin i 46 minut temu

widze wielu fanów rosyjskiej techniki na forum
jak wam tak bardzo sie podoba ta rosyjska technika to proponuje kupic sobie LADE, polatać rosyjskimi super TU, ILem, JAKiem lub MI (można pozyczyc od prezydenta). Polecam też rosyjskie telewizory, pralki i lodówki i inne maszyny, urzadzenia aż po statki i lektrownie atomowe. Światowa elita!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~errryu 2010-01-31 (17:38) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 17 godzin i 36 minut temu

samolot
no oni maja a polska jak zwykle z tyłu

odpowiedz

0
0
~Hans 2010-01-31 (13:32) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 21 godzin i 42 minuty temu

stoi wysoko?
30 lat opóźnienia

odpowiedz

0
0
~Karol 2010-01-31 (12:54) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 22 godziny i 20 minut temu

Rosja cwiczy, a norwegowie mysla ze to UFO
Rosja stoi wysoko.

odpowiedz

0
0
~jan 2010-01-31 (12:50) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Mowcie co chcecie ale technika rosyjska zawsze stala
wysoko.Wystarczy popatrzec w encyklopedie.

odpowiedz

0
0
~dan 2010-01-31 (10:32) 4 lata 11 miesięcy 25 dni i 42 minuty temu

A ILE PALI NA 100 KM?
NO I WOGOLE DIESEL CZY BENZYNA, NO I CZY EWENTUALNIE DA SIE GO NA GAZ PRZEROBIC JAK JEST TAKI SUPER JAK MOWIA.

odpowiedz

0
0
~jad 2010-01-31 (00:54) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 10 godzin i 20 minut temu

A, słyszeliście DUPKI o ...
Wywiadzie Japońskim przed II wojną światową, co wyrabiał??? Jak zdobywano plany okrętów wojennych ze stoczni Brytyjskich??? To wówczas było cacy, co??? Piszecie bzdury na temat myśli technicznej w Rosji, a AK-47 i jego odmiany, a fotele lotnicze w samolotach bojowych, które zakupują zakłady zbrojeniowe USA. Ci co piszą pierdoły, to banda tępaków wyrosła na propagandzie towarzyszy z Solidarności!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~wezyr 2010-01-30 (22:32) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 12 godzin i 42 minuty temu

To ruski złom, jak Łada!
Ruska propaganda, i tyle!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~podziw 2010-01-30 (22:13) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 13 godzin i 1 minutę temu

LOL! Wystartował a nawet wylądował!
Szok! Jak na ruski złom to sukces:-)

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień i 54 minuty temu

materiał wideo

ONZ żąda wyjaśnień od Rosji. "Pokażcie spis towarów"
dodane 2015-01-24 (08:35) 1 dzień 2 godziny i 39 minut temu

Nowy kandydat na prezydenta. "Może to ostatnia próba"
dodane 2015-01-24 (12:22) 22 godziny i 52 minuty temu

"Zadzwonili z Watykanu. Myślałam, że to jakiś żart"
dodane 2015-01-23 (20:30) 1 dzień 14 godzin i 44 minuty temu

John Kerry w Davos: nie utożsamiać ekstremizmu z islamem
dodane 2015-01-23 (19:10) 1 dzień 16 godzin i 4 minuty temu

Prokuratura apeluje ws. dziennikarzy zatrzymanych w PKW
dodane 2015-01-23 (16:15) 1 dzień 18 godzin i 59 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 11246