Strona główna serwisu
Posłanka PO: to nam nie wyszło
Posłanka PO: to nam nie wyszło

Posłanka PO: to nam nie wyszło

- Jazda pociągiem z Gdańska do Warszawy jest zdecydowanie za długa – przyznaje Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej w programie "Z każdej strony". – Ale minister zapewnił mnie, że będzie lepiej – dodała posłanka. Przyznała również, że nie wszystkie obietnice związane z budową dróg udało się spełnić. – To widać gołym okiem i nie ma co mówić, że jest inaczej – dodała Pomaska. Które obietnice Platformy zostały spełnione, a niespełnienie których winna jest opozycja, o tym Agnieszka Pomaska w rozmowie z Igorem Janke.
WP.PL
Zobacz pierwszą część programu: Kaczyński w Platformie Obywatelskiej?

Zobacz trzecią część programu: Polityk PO: Ceny rosną, ale zarobki...

wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (59)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
47
~Lucjan 2011-09-01 (14:21) 13 godzin i 59 minut temu

Ale wyszła wyprzedaż majątku polskiego realizowana przez PO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
41
~oko 2011-09-01 (14:17) 14 godzin i 3 minuty temu

PO najlepiej wychodza klamstwa

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
34
~maras 2011-09-01 (14:23) 13 godzin i 57 minut temu

A co im wyszło poza pluciem na opozycję i machlojami?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
34
~Zulugula 2011-09-01 (14:38) 13 godzin i 42 minut temu

Ta PO-mlaska to jakaś wyjątkowa tępa dziunia recytująca wyświechtane i puste slogany. A Janke żeby tylko nie urazić. To próżniacze towarzystwo wzajemnej adoracji

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
29
~Mario 2011-09-01 (18:49) 9 godzin i 31 minut temu

PO wyszło POdwyzki, POniżenie obywateli wprowadzając ich w nędze, Puste Obietnice !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
22
muminka 2011-09-01 (14:13) 14 godzin i 7 minut temu

jakoś zapewnienia ministra nie bardzo mnie satysfakcjonują :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
22
~jak to jest 2011-09-01 (20:58) 7 godzin i 22 minut temu

Dziwne,że problemy z którymi borykają się na co dzień Polacy,omijają w "cudowny"sposób elity rządzące,żyjące na mitycznej "zielonej wyspie"bezstresowo w zgodzie i miłości wzajemnej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
21
~matrix 2011-09-01 (19:18) 9 godzin i 2 minuty temu

Jazda z Gdańska do Warszawy zbyt długa..hm,hm...to dlatego Donek lata samolotem na weekendy, w te i wewte...po 70 tysiączków za przelot w jedną stronę...jest szybciej,a czas to pieniążki,no nie!!?A przecież Tusek obiecał nam tanie państwo...więc nie gadajcie że nie spełnia obietnic...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~Dosc ! 2011-09-01 (22:16) 6 godzin i 4 minuty temu

Wam nic przez te cztery lata nie wyszlo oprocz oskubania mlodych polkow z OFE i dochodow i podwyzek ! ,Wy nawet afery nie umiecie do konca doprowadzic i zawsze was nakryja media !Np hazardowa !A bylo ich setki jak sobie przypominam .....No i oczywiscie wszyscy aferzysci n-i-e-w-i-n-n-i-!!!!!! Same ofiary PIS-u -----Kto winny PIS i opozycja ! Albo nic nie moga .....Zenada !Piekne slowka ,kultura ,milosc ,a tak naprawde z usmiechem na ustach ""skubanie naszych portfeli "" i ograniczanie naszych praw ""na kazdym kroku .....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
20
~gfdsa 2011-09-01 (21:11) 7 godzin i 9 minut temu

najlepeij PO wyszla niejasna katastrofa pod Smolenskiem i niejasne seria samobojstw ostatnie Leppera !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
18
~efjk 2011-09-01 (20:56) 7 godzin i 24 minut temu

a co wam wyszło??? poza podwyżką podatków i wzrostem bezrobocia nieudolni!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
18
~polak 2011-09-02 (11:02) 17 godzin i 18 minut temu

wyszlo im zamordowanie Polskiego perzemyslu ,zagarniecie majatku panstwowego,zniszczenie szkolnictwa-gratulacjeMiliony Polakow za tym rzadem stalo sie bankrutem lub nieprzezylo w wyniku jego zaniedban.Brak odpowiedzialnosci i glupota-to cecha tuska i jego ferajny.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~Bolo 2011-09-01 (21:01) 7 godzin i 19 minut temu

Prościej będzie wymienić co wam dobrze wyszło, no może włosy z głowy Jacentego Wincenta? Bździągwa się znalazła. Do garów!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
14
~~pamiec 2011-09-04 (04:12) 8 minut temu

Jedynie co wam wyszlo to: POdle klamstwa i Perfidne Oszustwa!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~wladek 2011-09-01 (20:33) 7 godzin i 47 minut temu

przeciez PO nic nie wychodzi, co ona ameryke odkryla??????????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
12
~luksja 2011-09-03 (21:36) 6 godzin i 44 minut temu

Żałosne,odrealnione opinie Ludzi żyjących w "innym"świecie,dzięki narzucaniu coraz większych obciążeń na "plebs",który Ich wcale nie interesuje,od roku 1989r .Wtedy dostali sie na "plecach" Robotników i całego Ruchu Solidarności do "koryt"i odtąd mają "wyższy" punkt siedzenia.Z góry nie widać nędzy na dole,w strzeżonych osiedlach,w rządowych limuzynach nie widać biedy ,za którą ONI odpowiadają!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~Juror 2011-09-01 (23:59) 4 godziny i 21 minut temu

Agnieszka Pomaska - prawdziwa gwiazda. Podobno ma wystapic w tancu z gwiazdami razem z mirem i zbychem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
11
~joga 2011-09-04 (15:19) 13 godzin i 1 minutę temu

A co wam w ogóle wyszło? Chyba spotkanie na cmentarzu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~tweety 2011-09-01 (21:01) 7 godzin i 19 minut temu

Najlepiej wychodzą wam obietnice przed wyborcze !!!!!!! A ludzie głupi idą do urn i wierzą w te wasze bajki. Ja już skończyłem. głosuję na Nową Prawicę !!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~realista 2011-09-05 (11:54) 16 godzin i 26 minut temu

4 lata rządów PO-PSL to lata stracone do polskiej gospodarki, to 4 lata siedzenia na tyłku, patrzenia na słupki sondażowe i zamiatania pod dywan afer.

odpowiedz