więcej

Posłanka PO: to nam nie wyszło.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2011-09-01 (13:40) 3 lata 4 miesiące 30 dni 20 godzin i 1 minutę temu
drukuj

- Jazda pociągiem z Gdańska do Warszawy jest zdecydowanie za długa – przyznaje Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej w programie "Z każdej strony". – Ale minister zapewnił mnie, że będzie lepiej – dodała posłanka. Przyznała również, że nie wszystkie obietnice związane z budową dróg udało się spełnić. – To widać gołym okiem i nie ma co mówić, że jest inaczej – dodała Pomaska. Które obietnice Platformy zostały spełnione, a niespełnienie których winna jest opozycja, o tym Agnieszka Pomaska w rozmowie z Igorem Janke.
WP.PL


Zobacz pierwszą część programu: Kaczyński w Platformie Obywatelskiej?

Zobacz trzecią część programu: Polityk PO: Ceny rosną, ale zarobki...




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 4.95%
nie 96 95.05%

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (59)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

47
1
~Lucjan 2011-09-01 (14:21) 3 lata 4 miesiące 30 dni 19 godzin i 19 minut temu

Ale wyszła wyprzedaż majątku polskiego realizowana przez PO.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
0
~oko 2011-09-01 (14:17) 3 lata 4 miesiące 30 dni 19 godzin i 23 minuty temu

PO najlepiej wychodza klamstwa

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

34
0
~maras 2011-09-01 (14:23) 3 lata 4 miesiące 30 dni 19 godzin i 17 minut temu

A co im wyszło poza pluciem na opozycję i machlojami?

odpowiedz

34
1
~Zulugula 2011-09-01 (14:38) 3 lata 4 miesiące 30 dni 19 godzin i 2 minuty temu

Ta PO-mlaska to jakaś wyjątkowa tępa dziunia recytująca wyświechtane i puste slogany. A Janke żeby tylko nie urazić. To próżniacze towarzystwo wzajemnej adoracji

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
0
~Mario 2011-09-01 (18:49) 3 lata 4 miesiące 30 dni 14 godzin i 51 minut temu

PO wyszło POdwyzki, POniżenie obywateli wprowadzając ich w nędze, Puste Obietnice !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
0
muminka 2011-09-01 (14:13) 3 lata 4 miesiące 30 dni 19 godzin i 27 minut temu

jakoś zapewnienia ministra nie bardzo mnie satysfakcjonują :(

odpowiedz

22
1
~jak to jest 2011-09-01 (20:58) 3 lata 4 miesiące 30 dni 12 godzin i 42 minuty temu

Dziwne,że problemy z którymi borykają się na co dzień Polacy,omijają w "cudowny"sposób elity rządzące,żyjące na mitycznej "zielonej wyspie"bezstresowo w zgodzie i miłości wzajemnej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
1
~matrix 2011-09-01 (19:18) 3 lata 4 miesiące 30 dni 14 godzin i 22 minuty temu

Jazda z Gdańska do Warszawy zbyt długa..hm,hm...to dlatego Donek lata samolotem na weekendy, w te i wewte...po 70 tysiączków za przelot w jedną stronę...jest szybciej,a czas to pieniążki,no nie!!?A przecież Tusek obiecał nam tanie państwo...więc nie gadajcie że nie spełnia obietnic...

odpowiedz

19
1
~Dosc ! 2011-09-01 (22:16) 3 lata 4 miesiące 30 dni 11 godzin i 24 minuty temu

Wam nic przez te cztery lata nie wyszlo oprocz oskubania mlodych polkow z OFE i dochodow i podwyzek ! ,Wy nawet afery nie umiecie do konca doprowadzic i zawsze was nakryja media !Np hazardowa !A bylo ich setki jak sobie przypominam .....No i oczywiscie wszyscy aferzysci n-i-e-w-i-n-n-i-!!!!!! Same ofiary PIS-u -----Kto winny PIS i opozycja ! Albo nic nie moga .....Zenada !Piekne slowka ,kultura ,milosc ,a tak naprawde z usmiechem na ustach ""skubanie naszych portfeli "" i ograniczanie naszych praw ""na kazdym kroku .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
2
~gfdsa 2011-09-01 (21:11) 3 lata 4 miesiące 30 dni 12 godzin i 29 minut temu

najlepeij PO wyszla niejasna katastrofa pod Smolenskiem i niejasne seria samobojstw ostatnie Leppera !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
0
~efjk 2011-09-01 (20:56) 3 lata 4 miesiące 30 dni 12 godzin i 44 minuty temu

a co wam wyszło??? poza podwyżką podatków i wzrostem bezrobocia nieudolni!!!

odpowiedz

18
1
~polak 2011-09-02 (11:02) 3 lata 4 miesiące 29 dni 22 godziny i 38 minut temu

wyszlo im zamordowanie Polskiego perzemyslu ,zagarniecie majatku panstwowego,zniszczenie szkolnictwa-gratulacjeMiliony Polakow za tym rzadem stalo sie bankrutem lub nieprzezylo w wyniku jego zaniedban.Brak odpowiedzialnosci i glupota-to cecha tuska i jego ferajny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~Bolo 2011-09-01 (21:01) 3 lata 4 miesiące 30 dni 12 godzin i 39 minut temu

Prościej będzie wymienić co wam dobrze wyszło, no może włosy z głowy Jacentego Wincenta? Bździągwa się znalazła. Do garów!!!

odpowiedz

14
1
~~pamiec 2011-09-04 (04:12) 3 lata 4 miesiące 28 dni 5 godzin i 28 minut temu

Jedynie co wam wyszlo to: POdle klamstwa i Perfidne Oszustwa!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
0
~wladek 2011-09-01 (20:33) 3 lata 4 miesiące 30 dni 13 godzin i 7 minut temu

przeciez PO nic nie wychodzi, co ona ameryke odkryla??????????????

odpowiedz

12
1
~luksja 2011-09-03 (21:36) 3 lata 4 miesiące 28 dni 12 godzin i 4 minuty temu

Żałosne,odrealnione opinie Ludzi żyjących w "innym"świecie,dzięki narzucaniu coraz większych obciążeń na "plebs",który Ich wcale nie interesuje,od roku 1989r .Wtedy dostali sie na "plecach" Robotników i całego Ruchu Solidarności do "koryt"i odtąd mają "wyższy" punkt siedzenia.Z góry nie widać nędzy na dole,w strzeżonych osiedlach,w rządowych limuzynach nie widać biedy ,za którą ONI odpowiadają!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
0
~Juror 2011-09-01 (23:59) 3 lata 4 miesiące 30 dni 9 godzin i 41 minut temu

Agnieszka Pomaska - prawdziwa gwiazda. Podobno ma wystapic w tancu z gwiazdami razem z mirem i zbychem.

odpowiedz

11
1
~joga 2011-09-04 (15:19) 3 lata 4 miesiące 27 dni 18 godzin i 21 minut temu

A co wam w ogóle wyszło? Chyba spotkanie na cmentarzu.

odpowiedz

10
0
~tweety 2011-09-01 (21:01) 3 lata 4 miesiące 30 dni 12 godzin i 39 minut temu

Najlepiej wychodzą wam obietnice przed wyborcze !!!!!!! A ludzie głupi idą do urn i wierzą w te wasze bajki. Ja już skończyłem. głosuję na Nową Prawicę !!!!!!!!

odpowiedz

10
1
~realista 2011-09-05 (11:54) 3 lata 4 miesiące 26 dni 21 godzin i 46 minut temu

4 lata rządów PO-PSL to lata stracone do polskiej gospodarki, to 4 lata siedzenia na tyłku, patrzenia na słupki sondażowe i zamiatania pod dywan afer.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta
dodane 2015-01-31 (13:55) 19 godzin i 45 minut temu

materiał wideo

Decyzja ws. kandydatury Ryszarda Kalisza na prezydenta - 28 lutego
dodane 2015-01-31 (14:50) 18 godzin i 50 minut temu

Rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Najpierw krajową "dwójkę"
dodane 2015-01-31 (14:32) 19 godzin i 8 minut temu

Ogromne korki na zakopiance. Policja: wybierajcie alternatywne trasy
dodane 2015-01-31 (14:59) 18 godzin i 41 minut temu

Były senator Aleksander G. podejrzany ws. zabójstwa Ziętary wyszedł na wolność
dodane 2015-01-31 (07:35) 1 dzień 2 godziny i 5 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy planujesz zaszczepić się przeciwko grypie?

liczba oddanych głosów: 5301