więcej

Posłanka PO: to nam nie wyszło.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2011-09-01 (13:40) 3 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 48 minut temu
drukuj

- Jazda pociągiem z Gdańska do Warszawy jest zdecydowanie za długa – przyznaje Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej w programie "Z każdej strony". – Ale minister zapewnił mnie, że będzie lepiej – dodała posłanka. Przyznała również, że nie wszystkie obietnice związane z budową dróg udało się spełnić. – To widać gołym okiem i nie ma co mówić, że jest inaczej – dodała Pomaska. Które obietnice Platformy zostały spełnione, a niespełnienie których winna jest opozycja, o tym Agnieszka Pomaska w rozmowie z Igorem Janke.
WP.PL


Zobacz pierwszą część programu: Kaczyński w Platformie Obywatelskiej?

Zobacz trzecią część programu: Polityk PO: Ceny rosną, ale zarobki...




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 4.95%
nie 96 95.05%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (59)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

47
1
~Lucjan 2011-09-01 (14:21) 3 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 7 minut temu

Ale wyszła wyprzedaż majątku polskiego realizowana przez PO.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

41
0
~oko 2011-09-01 (14:17) 3 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 11 minut temu

PO najlepiej wychodza klamstwa

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

34
0
~maras 2011-09-01 (14:23) 3 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 5 minut temu

A co im wyszło poza pluciem na opozycję i machlojami?

odpowiedz

34
1
~Zulugula 2011-09-01 (14:38) 3 lata 3 miesiące 17 dni 11 godzin i 50 minut temu

Ta PO-mlaska to jakaś wyjątkowa tępa dziunia recytująca wyświechtane i puste slogany. A Janke żeby tylko nie urazić. To próżniacze towarzystwo wzajemnej adoracji

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
0
~Mario 2011-09-01 (18:49) 3 lata 3 miesiące 17 dni 7 godzin i 39 minut temu

PO wyszło POdwyzki, POniżenie obywateli wprowadzając ich w nędze, Puste Obietnice !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
0
muminka 2011-09-01 (14:13) 3 lata 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 15 minut temu

jakoś zapewnienia ministra nie bardzo mnie satysfakcjonują :(

odpowiedz

22
1
~jak to jest 2011-09-01 (20:58) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 30 minut temu

Dziwne,że problemy z którymi borykają się na co dzień Polacy,omijają w "cudowny"sposób elity rządzące,żyjące na mitycznej "zielonej wyspie"bezstresowo w zgodzie i miłości wzajemnej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

21
1
~matrix 2011-09-01 (19:18) 3 lata 3 miesiące 17 dni 7 godzin i 10 minut temu

Jazda z Gdańska do Warszawy zbyt długa..hm,hm...to dlatego Donek lata samolotem na weekendy, w te i wewte...po 70 tysiączków za przelot w jedną stronę...jest szybciej,a czas to pieniążki,no nie!!?A przecież Tusek obiecał nam tanie państwo...więc nie gadajcie że nie spełnia obietnic...

odpowiedz

19
1
~Dosc ! 2011-09-01 (22:16) 3 lata 3 miesiące 17 dni 4 godziny i 12 minut temu

Wam nic przez te cztery lata nie wyszlo oprocz oskubania mlodych polkow z OFE i dochodow i podwyzek ! ,Wy nawet afery nie umiecie do konca doprowadzic i zawsze was nakryja media !Np hazardowa !A bylo ich setki jak sobie przypominam .....No i oczywiscie wszyscy aferzysci n-i-e-w-i-n-n-i-!!!!!! Same ofiary PIS-u -----Kto winny PIS i opozycja ! Albo nic nie moga .....Zenada !Piekne slowka ,kultura ,milosc ,a tak naprawde z usmiechem na ustach ""skubanie naszych portfeli "" i ograniczanie naszych praw ""na kazdym kroku .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
2
~gfdsa 2011-09-01 (21:11) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 17 minut temu

najlepeij PO wyszla niejasna katastrofa pod Smolenskiem i niejasne seria samobojstw ostatnie Leppera !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
0
~efjk 2011-09-01 (20:56) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 32 minuty temu

a co wam wyszło??? poza podwyżką podatków i wzrostem bezrobocia nieudolni!!!

odpowiedz

18
1
~polak 2011-09-02 (11:02) 3 lata 3 miesiące 16 dni 15 godzin i 26 minut temu

wyszlo im zamordowanie Polskiego perzemyslu ,zagarniecie majatku panstwowego,zniszczenie szkolnictwa-gratulacjeMiliony Polakow za tym rzadem stalo sie bankrutem lub nieprzezylo w wyniku jego zaniedban.Brak odpowiedzialnosci i glupota-to cecha tuska i jego ferajny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~Bolo 2011-09-01 (21:01) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 27 minut temu

Prościej będzie wymienić co wam dobrze wyszło, no może włosy z głowy Jacentego Wincenta? Bździągwa się znalazła. Do garów!!!

odpowiedz

14
1
~~pamiec 2011-09-04 (04:12) 3 lata 3 miesiące 14 dni 22 godziny i 16 minut temu

Jedynie co wam wyszlo to: POdle klamstwa i Perfidne Oszustwa!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
0
~wladek 2011-09-01 (20:33) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 55 minut temu

przeciez PO nic nie wychodzi, co ona ameryke odkryla??????????????

odpowiedz

12
1
~luksja 2011-09-03 (21:36) 3 lata 3 miesiące 15 dni 4 godziny i 52 minuty temu

Żałosne,odrealnione opinie Ludzi żyjących w "innym"świecie,dzięki narzucaniu coraz większych obciążeń na "plebs",który Ich wcale nie interesuje,od roku 1989r .Wtedy dostali sie na "plecach" Robotników i całego Ruchu Solidarności do "koryt"i odtąd mają "wyższy" punkt siedzenia.Z góry nie widać nędzy na dole,w strzeżonych osiedlach,w rządowych limuzynach nie widać biedy ,za którą ONI odpowiadają!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
0
~Juror 2011-09-01 (23:59) 3 lata 3 miesiące 17 dni 2 godziny i 29 minut temu

Agnieszka Pomaska - prawdziwa gwiazda. Podobno ma wystapic w tancu z gwiazdami razem z mirem i zbychem.

odpowiedz

11
1
~joga 2011-09-04 (15:19) 3 lata 3 miesiące 14 dni 11 godzin i 9 minut temu

A co wam w ogóle wyszło? Chyba spotkanie na cmentarzu.

odpowiedz

10
0
~tweety 2011-09-01 (21:01) 3 lata 3 miesiące 17 dni 5 godzin i 27 minut temu

Najlepiej wychodzą wam obietnice przed wyborcze !!!!!!! A ludzie głupi idą do urn i wierzą w te wasze bajki. Ja już skończyłem. głosuję na Nową Prawicę !!!!!!!!

odpowiedz

10
1
~realista 2011-09-05 (11:54) 3 lata 3 miesiące 13 dni 14 godzin i 34 minuty temu

4 lata rządów PO-PSL to lata stracone do polskiej gospodarki, to 4 lata siedzenia na tyłku, patrzenia na słupki sondażowe i zamiatania pod dywan afer.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 16 godzin i 4 minuty temu

materiał wideo

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 16 godzin i 23 minuty temu

Dziś odbędzie się pogrzeb ofiar tragedii w Rakowiskach
dodane 2014-12-18 (09:55) 16 godzin i 33 minuty temu

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 1 dzień 14 godzin i 28 minut temu

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 1 dzień 13 godzin i 58 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 28493