więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1056062solidarnych Solidarni z Ukrainą

Posłanka PO: to nam nie wyszło.

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2011-09-01 (13:40) 2 lata 7 miesięcy 17 dni 4 godziny i 8 minut temu
drukuj

- Jazda pociągiem z Gdańska do Warszawy jest zdecydowanie za długa – przyznaje Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej w programie "Z każdej strony". – Ale minister zapewnił mnie, że będzie lepiej – dodała posłanka. Przyznała również, że nie wszystkie obietnice związane z budową dróg udało się spełnić. – To widać gołym okiem i nie ma co mówić, że jest inaczej – dodała Pomaska. Które obietnice Platformy zostały spełnione, a niespełnienie których winna jest opozycja, o tym Agnieszka Pomaska w rozmowie z Igorem Janke.
WP.PL


Zobacz pierwszą część programu: Kaczyński w Platformie Obywatelskiej?

Zobacz trzecią część programu: Polityk PO: Ceny rosną, ale zarobki...




Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 5 4.95%
nie 96 95.05%

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Wybory Mistera pytamy.pl... ??

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (59)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ORG. WSCHOD 2011-09-06 (15:12) 2 lata 7 miesięcy 12 dni 2 godziny i 36 minut temu

My byli wysocy funkcjonariusze PRL: PZPR, MO, UB, SB, ZOMO, ORMO, ZMP, SP, IW, KBW, ZMS, SZSP - zawsze bedziemy glosowali na platworme obywatelskom.

odpowiedz

2
0
~ewa 2011-09-06 (14:42) 2 lata 7 miesięcy 12 dni 3 godziny i 6 minut temu

Wyszlo Wam wyszlo oszustwa ,zlodziejstwa ,matactwa wszystko co najgorsze grabierz Polski i okradanie biednego Polaka i to jeszcze wam za malo

odpowiedz

1
0
~waldi 2011-09-06 (10:42) 2 lata 7 miesięcy 12 dni 7 godzin i 6 minut temu

wyszlo wam oszukiwanie ludzi przed wyborami Pomaska !

odpowiedz

2
1
~POgryziony POgromca 2011-09-05 (23:08) 2 lata 7 miesięcy 12 dni 18 godzin i 40 minut temu

Na POczatku, wszystko dobrze sie zaczelo,POtem wszystko bardzo dobrze szlo ;niestety w koncu(POnownie z winy PiS-u) wszystko sie POpsulo,wszystko POpieprzylo!

odpowiedz

12
1
~luksja 2011-09-03 (21:36) 2 lata 7 miesięcy 14 dni 20 godzin i 12 minut temu

Żałosne,odrealnione opinie Ludzi żyjących w "innym"świecie,dzięki narzucaniu coraz większych obciążeń na "plebs",który Ich wcale nie interesuje,od roku 1989r .Wtedy dostali sie na "plecach" Robotników i całego Ruchu Solidarności do "koryt"i odtąd mają "wyższy" punkt siedzenia.Z góry nie widać nędzy na dole,w strzeżonych osiedlach,w rządowych limuzynach nie widać biedy ,za którą ONI odpowiadają!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Krzysiek 2011-09-05 (15:46) 2 lata 7 miesięcy 13 dni 2 godziny i 2 minuty temu

Pani Pomaska ,wyszło wam szydło z worka.A o wszystkich innych obiecankach cisza aż w uszach dzwoni.

odpowiedz

8
0
~gabiko 2011-09-05 (14:33) 2 lata 7 miesięcy 13 dni 3 godziny i 15 minut temu

PO wyszło super okradanie i rozbijanie państwa polskiego i obywateli!! To wyszło super!!

odpowiedz

10
1
~realista 2011-09-05 (11:54) 2 lata 7 miesięcy 13 dni 5 godzin i 54 minuty temu

4 lata rządów PO-PSL to lata stracone do polskiej gospodarki, to 4 lata siedzenia na tyłku, patrzenia na słupki sondażowe i zamiatania pod dywan afer.

odpowiedz

9
1
~zambo 2011-09-04 (23:42) 2 lata 7 miesięcy 13 dni 18 godzin i 6 minut temu

A co wam dobrze wyszło? Włosy z głowy Tuskowi i Schetynie ... Wasza koalicja z PSL to masakra. Jedni maja bardziej lepkie łapki od drugich :(

odpowiedz

2
1
~malpka 2011-09-04 (23:40) 2 lata 7 miesięcy 13 dni 18 godzin i 8 minut temu

wam nie wyszlo wszystko co tu duzo gadac proste...uwalta sie wszyscy do nastepnego samolotu

odpowiedz

14
1
~~pamiec 2011-09-04 (04:12) 2 lata 7 miesięcy 14 dni 13 godzin i 36 minut temu

Jedynie co wam wyszlo to: POdle klamstwa i Perfidne Oszustwa!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
1
~joga 2011-09-04 (15:19) 2 lata 7 miesięcy 14 dni 2 godziny i 29 minut temu

A co wam w ogóle wyszło? Chyba spotkanie na cmentarzu.

odpowiedz

4
10
~Liliana 2011-09-04 (09:33) 2 lata 7 miesięcy 14 dni 8 godzin i 15 minut temu

Teraz wszyscy krytykujecie Platformę, a jak przyjdzie co do czego to pewnie znowu wygra w wyborach.

odpowiedz

7
1
~marcin 2011-09-03 (17:17) 2 lata 7 miesięcy 15 dni i 31 minut temu

Pomaska idż do domciu i nie dyskutuj,patałachu.

odpowiedz

3
2
~Krzysztof 2011-09-03 (11:47) 2 lata 7 miesięcy 15 dni 6 godzin i 1 minutę temu

Wybieramy posłów z nr 11,12, 13, 14, 15,16 na liście Nowi ludzie, nowy Sejm

odpowiedz

47
1
~Lucjan 2011-09-01 (14:21) 2 lata 7 miesięcy 17 dni 3 godziny i 27 minut temu

Ale wyszła wyprzedaż majątku polskiego realizowana przez PO.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
1
~jak to jest 2011-09-01 (20:58) 2 lata 7 miesięcy 16 dni 20 godzin i 50 minut temu

Dziwne,że problemy z którymi borykają się na co dzień Polacy,omijają w "cudowny"sposób elity rządzące,żyjące na mitycznej "zielonej wyspie"bezstresowo w zgodzie i miłości wzajemnej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
2
~gfdsa 2011-09-01 (21:11) 2 lata 7 miesięcy 16 dni 20 godzin i 37 minut temu

najlepeij PO wyszla niejasna katastrofa pod Smolenskiem i niejasne seria samobojstw ostatnie Leppera !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
1
~Dosc ! 2011-09-01 (22:16) 2 lata 7 miesięcy 16 dni 19 godzin i 32 minuty temu

Wam nic przez te cztery lata nie wyszlo oprocz oskubania mlodych polkow z OFE i dochodow i podwyzek ! ,Wy nawet afery nie umiecie do konca doprowadzic i zawsze was nakryja media !Np hazardowa !A bylo ich setki jak sobie przypominam .....No i oczywiscie wszyscy aferzysci n-i-e-w-i-n-n-i-!!!!!! Same ofiary PIS-u -----Kto winny PIS i opozycja ! Albo nic nie moga .....Zenada !Piekne slowka ,kultura ,milosc ,a tak naprawde z usmiechem na ustach ""skubanie naszych portfeli "" i ograniczanie naszych praw ""na kazdym kroku .....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
1
~polak 2011-09-02 (11:02) 2 lata 7 miesięcy 16 dni 6 godzin i 46 minut temu

wyszlo im zamordowanie Polskiego perzemyslu ,zagarniecie majatku panstwowego,zniszczenie szkolnictwa-gratulacjeMiliony Polakow za tym rzadem stalo sie bankrutem lub nieprzezylo w wyniku jego zaniedban.Brak odpowiedzialnosci i glupota-to cecha tuska i jego ferajny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Separatyści w Doniecku: nie odejdziemy, będziemy walczyć o swoje, o Rosję
dodane 2014-04-18 (16:29) 1 godzinę i 19 minut temu

Prof. B. Góralczyk dla WP.PL: egzaminy z Ukrainy
dodane 2014-04-18 (13:52) 3 godziny i 56 minut temu

Rosja zapowiada budowę infrastruktury militarnej na Kurylach
dodane 2014-04-18 (15:15) 2 godziny i 33 minuty temu

Separatyści z Kaukazu Północnego będą walczyć na Ukrainie?
dodane 2014-04-18 (14:29) 3 godziny i 19 minut temu

Prognoza pogody na święta
dodane 2014-04-17 (11:44) 1 dzień 6 godzin i 4 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się wojny na Ukrainie?

liczba oddanych głosów: 5324