Strona główna serwisu
Młode lwy z zoo w Kopenhadze

Młode lwy z zoo w Kopenhadze

W kopenhaskim zoo po raz pierwszy zaprezentowano publicznie dwa młode lewki. Kocięta - samiec i samica - mają pięć tygodni. Ich narodziny były dla personelu zoo zaskoczeniem i wielką radością. Opiekunowie nie wierzyli, że lwica, mieszkająca w zoo od 13 lat, z uwagi na wiek może jeszcze mieć potomstwo.
DK TV2/x-news

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (19)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~kociara 2013-07-17 (18:30) 22 godzin i 53 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
15
~vdc 2013-07-17 (18:42) 22 godzin i 41 minut temu

myślałem, że znowu chodzi o jakąś 7 latkę na zakrystii

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~Niki 2013-07-17 (19:45) 21 godzin i 38 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~a 2013-07-17 (20:12) 21 godzin i 11 minut temu

A to dopiero lwica, zupełnie jak nasze celebrytki !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Alpaga 2013-07-17 (22:59) 18 godzin i 24 minut temu

Czy prawo cywilne i koscielne nie zabraniaja czasem trzynastolatkom zachodzic w ciaze? Wiem, ze biskupy, kardynalu i proboszcze tego prawa bardzo sie trzymaja i dymaja tylko chlopcow.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Lwów 2013-07-17 (20:12) 21 godzin i 11 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~czekam 2013-07-17 (23:24) 17 godzin i 59 minut temu

czekam na chwile, kiedy zbawca narodu prezes Kaczynski zmajstruje jakies potomstwo, chociaz zdaje sobie sprawe, ze jest to niemilosiernie dlugie i darmowe czekanie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Zenko 2013-07-17 (19:54) 21 godzin i 29 minut temu

A już myślałem że chodzi o wyznawców pewnego jąkały w czerwonych gaciach, uczących się na jego uczelni żebrackiego fachu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Pan Sułek 2013-07-18 (01:53) 15 godzin i 30 minut temu

Młode lwy bolszewickiego PiSu to pan Suski i pan Macierewicz.A lwica to pani profesor Krystyna Pawłowicz i niejaka Fotyga.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~bego 2013-07-17 (22:01) 19 godzin i 22 minut temu

myslałem ze chodzi o pos. Grodzką

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Rysio 2013-07-17 (21:34) 19 godzin i 49 minut temu

... o ! q.... ! to jeszcze nasza posłanka Krystyna P. zajdzie z wibratorem !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~WW 2013-07-17 (18:48) 22 godzin i 35 minut temu

Rzeczywiście, w tym wieku należałoby sobie odpuścić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~wicel 2013-07-17 (18:47) 22 godzin i 36 minut temu

pracownicy tego zoo to neptki ! nie wiedza dokad lwica jest plodna. no ale jesli idzi o dunczykow to jest normalne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~pytajnik 2013-07-17 (21:12) 20 godzin i 11 minut temu

a kto jest ojcem? czy to pan dyrektor zoo?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
2
~nastolatka13 2013-07-17 (21:36) 19 godzin i 47 minut temu

Ja tez mam 13 lat i tez nie wierzylam ze moge zajsc w ciaze ! A dzis juz jestem mamusia murzynka, bo lubie duze paly :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~smile 2013-07-18 (18:53) 22 godzin i 30 minut temu

smiesznie to wyglada jak go wziela lobuza w paszcze i do chalupy jahaha :D D D D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~smile 2013-07-18 (18:53) 22 godzin i 30 minut temu

jak go wziela w paszcze i niosla smiesznie to wyglada jahahah :D D D D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~lwica 2013-07-17 (21:53) 19 godzin i 30 minut temu

Wreszcie jakiś sensowny artykuł na wp oby tak dalej ;)

odpowiedz