więcej

Wirtualna rzeczywistość główną przyczyną rozpadu małżeństw.

IAR |  dodane 2013-02-03 (23:05) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 16 godzin i 8 minut temu
drukuj


Wirtualna rzeczywistość główną przyczyną rozpadu małżeństw
opinie
Internet jest coraz częściej przyczyną rozwodów w USA. Z powodu internetowych romansów rozwodzi się rocznie ponad 400 tysięcy Amerykanów.

Ta liczba drastycznie rośnie - mówił adwokat Chris Johnson podczas nowojorskiej konferencji na temat przyczyn rozwodów w dobie Internetu. Facebook, Twitter i tysiące portali randkowych ułatwiają prowadzenie drugie życia w przestrzeni cybernetycznej.

Najczęściej zaczyna się to niewinnie, od ciekawości poznania smaku romansu przez internet - twierdzi psycholog Bob Neel. Anonimowość powoduje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, możemy odgrywać różne role i dawać upust fantazji.

Często jednak wpadamy w pułapkę i cybernetyczna rzeczywistość staje się dla nas ważniejsza niż realny świat. Tylko w styczniu ponad 40 tysięcy amerykańskich par, które wystąpiły o rozwód, jako powód rozpadu związku podawały zdradę przez internet.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 51.52%
nie 16 48.48%

Przeczytaj też

Młodzi nie chcą rozwodów, choć rozpada się co trzecie małżeństwo

dodane 2012-10-19 (08:05) 2 lata 1 miesiąc 8 dni 7 godzin i 8 minut temu

Egipcjanka wniosła pozew o rozwód, bo w domu nie było prądu

dodane 2012-08-22 (17:17) 2 lata 3 miesiące 4 dni 21 godzin i 56 minut temu

Ruch Palikota chce, by do rozwiązania małżeństwa wystarczyło oświadczenie

dodane 2012-05-30 (07:45) 2 lata 5 miesięcy 28 dni 7 godzin i 28 minut temu

W tych miastach zdradza się najczęściej

dodane 2012-04-18 (23:05) 2 lata 7 miesięcy 8 dni 16 godzin i 8 minut temu

Pod Jasną Górą też się rozwodzą

dodane 2012-02-16 (10:13) 2 lata 9 miesięcy 11 dni 5 godzin i 1 minutę temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (49)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~kowal 2013-02-04 (06:50) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 8 godzin i 23 minuty temu

A co sadzicie o strych prykach co biorą młode

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

1
0
~dziadek 2013-02-11 (19:33) 1 rok 9 miesięcy 15 dni 19 godzin i 40 minut temu

Ja się wcale nie dziwię, że oni ( ci na zdjęciu ) się rozwodzą. Przecież ona czyta "Kosher Zeit"

odpowiedz

1
0
~Antenka 2013-02-09 (15:46) 1 rok 9 miesięcy 17 dni 23 godziny i 27 minut temu

mój mąż mnie pchnął do zdrady ,nie zrobiłam tego chęstnie i stalo sia ,doszłam do wniosku ,ze facet który mi odmawia seksu notorycznie, miał w młodo.sci kochanki ,ktorych bedzie sie zapierał do konca swoich dni, miał ze mna 1 stos w w nocy ,bo tak bylo od poczatku małzenstwa a teraz nic ,teraz ja odpłacam mu pięknym za nadobne

odpowiedz

12
10
~men 2013-02-04 (01:17) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 13 godzin i 56 minut temu

bo kobietę to powinno się krótko trzymać jak to robią arabowie i wtedy taka nie myśli o głupotach

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
4
~fantagira1 2013-02-08 (22:04) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 17 godzin i 9 minut temu

facet to wieprz i kołek...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~fantagira1 2013-02-08 (22:08) 1 rok 9 miesięcy 18 dni 17 godzin i 5 minut temu

hulajnoga wy jestescie cieniasami w sexie poprostu napisales tak bo cinki bolek z ciebie

odpowiedz

23
13
~franek 2013-02-03 (23:53) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 15 godzin i 20 minut temu

baby sa bardzo wredne tylko czychaja na kase nic innego sie nie liczy a druga sprawa to nie chca brac do buzi

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

3
2
~Stalin 2013-02-04 (10:41) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 4 godziny i 32 minuty temu

Moja rada - bierzcie oziębłe, milczące i pracowite baby, którym zero sexu w głowie. A kiedy zaczynają już świrować po 50-tce to kupujcie im koty.

odpowiedz

2
1
~Dr Solfernus 2013-02-04 (10:34) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 4 godziny i 39 minut temu

Internet to wymówka, winna jest ludzka natura. Trzeba niezwykłego hartu woli i żelaznych zasad, by nie ulegać pokusom i zachowywać się przyzwoicie, oraz nie dłubiąc w nosie.

odpowiedz

1
0
~berlinczyk 2013-02-04 (07:37) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 7 godzin i 36 minut temu

Nie internet co innego zawsze cos sie znajdzie,glupi przyklad wejdz pod stol:zaszczekaj i juz problem na pana szczekasz?Najgorsze jest to ze kobieta nigdy nie zrozumie mezczyzny.

odpowiedz

6
2
~bacha 2013-02-04 (06:40) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 8 godzin i 33 minuty temu

Dla utrzymania zwiazku kobieta musi unikac seksu bo faceci bardzo boja sie seksu,przewaznie juz wyczerpali swoje limity za mlodu i w wieku lat 30 nie chca juz o tym slyszec.Jesli kobieta lubi seks-jest to gwarancja rozpadu zwiazku,facet zawsze wybierze taka,co sprzata,gotuje,i boli ja glowa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~tino 2013-02-04 (06:53) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 8 godzin i 20 minut temu

Naprzyklad powodem rozpadu 90 % malzenstw polonijnych w Kanadzie sa pieniadze. Wsrod niepolonijnych tez pieniadze , w usa podobnie. Nie sadze zeby w Polsce bylo istotnie inaczej.

odpowiedz

5
3
~Jurek 2013-02-04 (06:39) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 8 godzin i 34 minuty temu

faceci dbajcie o siebie!!co 5 polak jest bez zębów ,zaniedbany itd a potem sie dziwi ze zona zdradza!

odpowiedz

26
20
~hulajnoga 2013-02-04 (01:13) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 14 godzin i 1 minutę temu

czy stary pryk moze cos powiedziec mlodym? bzdura za bzdura. Mialem kochanke ponad dwa lata. Cudowna kobieta. Niemal codziennie miala orgazm i czesto mowila: mam wytrysk wewnatrz. Jesli kobieta traktuje seks jako normalna rzecz, to obie strony sa szczesliwe. SZCZESLIWE. Zrozumcie to glupie suki: SZCZESLIWI. A jesli mezczyzna jest szczesliwy , to tylko glupek zdradzi kobiete. No coz, byly dzieci, wrocilem dla dzieci. I ti byl najwiekszy blad, bo i tak drogi sie rozeszly, stracilem rodzine, dzieci i cudowna kobiete. Dlatego powiem z cala odpowiedzialnoscia: rozwody sa z powodu ciagle MARUDZACYCH SUK. Jesli kobieta bedzie cudowna, to internet moze isc na bok. Cudowne kobiety maja cudowne zycie. A wiec wszystko , powtarzam WSZYSTKO ZALEZY OD NASTAWIENIA PSYCHICZNEGO kobiety. Jesli kobieta powie ci choc raz: tobie w glowie tylko seks, to kopnij w d... i uciekaj od poniewierania. PSYCHIKA, tylko to sie liczy. Jesli kobieta sie wstydzi, ze jest kobieta, to wypier....z domu. Glupie suki mowia: ja sie narobie w domu i nie mam na nic ochoty, a on tyko by........i nic nie pomoze. Jesli dziewczyna bedzie cudowna i odlozy na bok roboty domowe, to kazdy facet uszczesliwiony pomoze bardzo w domu. Po prostu suki chca rzadzic i tyle. Jeszcze nigdy nie wyszlo z tego nic dobrego. Powiedz swojemu facetowi jakiego seksu chcesz i nie wstydz sie zachcianek na najdziwniejsze twoje zachcianki, bo moze on wlasnie w tym bedzie szczesliwy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
1
~bukwa A 2013-02-04 (05:39) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 34 minuty temu

Powinny być jakieś testy psychologiczne dla ludzi by ich prawidłowo dobierać, a nie na zasadzie: kto pod ręką.

odpowiedz

11
0
~iga 2013-02-04 (05:14) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 9 godzin i 59 minut temu

przyczyna rozwodow jest brak milosci!

odpowiedz

3
2
~Wojtanek 2013-02-04 (05:08) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 10 godzin i 5 minut temu

Główną przyczyną wszystkich rozpadów małżeństw jest i pozostanie ślub... :/

odpowiedz

7
0
~adam56 2013-02-04 (04:50) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 10 godzin i 23 minuty temu

Dobrego to i knajpa nie popsuje, a złego to i kościół nie naprawi.

odpowiedz

15
1
~BERLINER 2013-02-04 (04:17) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 10 godzin i 56 minut temu

Mama mi powiadała że łatwiej trafić 6 w toto-lotek niż dobre małżeństwo dodając że na początku jest miłość a potem tylko przyzwyczajenie a że Bóg ich połączył a diabeł przy tym 6 par butów zdarł żeby ich połączyć razem nic z takiego małżeństwa nie będzie i na małżeństwo nie ma REGUŁY - Żyjemy już razem 36 lat, 3 dzieci i do dzisiaj jeszcze żeśmy się nie pokłócili ale wszędzie zawsze razem, pierwszy rok były trudne chwile i jedyne lekarstwo - wszędzie zawsze razem - wspólne kasa-konto - ograniczyć popęd za pieniędzmi - jeden drugiemu ustąpić i wszystkie problemy, słabości przetrzymać a będą później owocować - 90% to z jakiej rodziny pochodzi wybrana osoba.

odpowiedz

35
8
~wiem co mowie lamusy 2013-02-03 (23:31) 1 rok 9 miesięcy 23 dni 15 godzin i 42 minuty temu

to nieprawda... jak baba k***wa sie urodzila to kanarkiem nie zdechnie i komputer czy internet niewiele ma z tym wspolnego

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Polski misjonarz uwolniony z rąk porywaczy
dodane 2014-11-26 (14:27) 1 dzień i 46 minut temu

PO: czy Jacek Sasin chce likwidować szkoły w centrum Warszawy?
dodane 2014-11-26 (14:24) 1 dzień i 49 minut temu

Rosyjskie samoloty nad Ukrainą. Przez granicę jedzie broń
dodane 2014-11-26 (13:46) 1 dzień 1 godzinę i 27 minut temu

Mężczyzna zginął pod kołami Pendolino podczas jazdy testowej
dodane 2014-11-25 (17:49) 1 dzień 21 godzin i 24 minuty temu

Rosja po raz kolejny przestrzega Ukrainę przed dążeniem do NATO
dodane 2014-11-25 (17:15) 1 dzień 21 godzin i 58 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.