więcej

Księżna Kate i książę William z wózkiem w parku?.

IAR |  dodane 2013-07-17 (02:32) 1 rok 3 miesiące 15 dni i 10 minut temu
drukuj


Alison Jackson (druga od lewej) w towarzystwie sobowtórów Kate, Williama i Elżbiety II opinie
Zaskoczeni londyńczycy i turyści mogli wczoraj spotkać księcia Williama i księżną Kate spacerujących w parku na tyłach swego pałacu Kensington - z dziecinnym wózkiem. I to nie pustym. Czyżby księżna zwiodła czujność paparazzich i reporterów czekających przed szpitalem?

Jak dowodzą afery z podsłuchami i przekupstwem informatorów, brytyjskiej prasy nie da się tak łatwo wywieść w pole. Książę i księżna to sobowtóry, niemowlę - wynajęte z agencji reklamowej.

Książęcą przechadzkę z wózkiem po Kensington Gardens i Hyde Parku zorganizowała artystka Alison Jackson, specjalizująca się od 15 lat w happeningach z udziałem sobowtórów celebrytów. Realizmu scenie dodawało nie tylko fizyczne podobieństwo modeli do pary książęcej, ale i ich mimika, gestykulacja i strój. Przechodnie, przepychający się i głośno manifestujący entuzjazm, rychło zorientowali się, że to jednak przedstawienie.

Po przechadzce - karmienie niemowlęcia i zmiana pieluszek w hotelu opodal Pałacu Kensington, przy czynnym udziale prababci - Elżbiety II, czyli dziarskiej 80-letniej modelki. Obok - bezradnie obracający spinki u mankietów dziadek, książę Karol.

Ten fotoreportaż to kolejne arcydzieło złudzeń Alison Jackson, absolwentki Royal College of Art - podobnie jak w swoim czasie zdjęcia prezydenta Busha męczącego się w Białym Domu nad kostką Rubika, królowej Elżbiety w toalecie czy księcia Harry'ego obejmującego namiętnie siostrę księżnej Kate, Pippę Middleton.


(jpo, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 11 14.86%
nie 63 85.14%

Przeczytaj też

Książę Harry kończy służbę jako pilot śmigłowca i zaczyna nową pracę

dodane 2014-01-17 (16:15) 9 miesięcy 14 dni 10 godzin i 27 minut temu

Rekordowa liczba zakładów dotyczących królewskiego dziedzica

dodane 2013-07-22 (14:55) 1 rok 3 miesiące 9 dni 11 godzin i 47 minut temu

Księżna Kate z rodziną, książę William gra w polo

aktualizacja 2013-07-14 (19:55) 1 rok 3 miesiące 17 dni 6 godzin i 47 minut temu

Nie ustają spekulacje na temat imienia dziecka Williama i Kate

dodane 2013-07-14 (14:00) 1 rok 3 miesiące 17 dni 12 godzin i 42 minuty temu

Ciekawostki związane z narodzinami następcy tronu w Wielkiej Brytanii - dziecka Kate i Williama

dodane 2013-07-13 (17:25) 1 rok 3 miesiące 18 dni 9 godzin i 17 minut temu

Księżna Kate bliżej rozwiązania, książę William odleciał z Anglesey

dodane 2013-07-13 (12:00) 1 rok 3 miesiące 18 dni 14 godzin i 42 minuty temu

Brytyjskie matki czekają na książęce imię

dodane 2013-07-12 (09:27) 1 rok 3 miesiące 19 dni 17 godzin i 15 minut temu
materiał foto

Kołyska dla dziecka księżnej Kate i Williama

dodane 2013-06-12 (16:10) 1 rok 4 miesiące 19 dni 10 godzin i 32 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (84)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

11
1
~abc. 2013-07-17 (11:45) 1 rok 3 miesiące 14 dni 14 godzin i 57 minut temu

TO JUŻ przechodzi w obłęd,poród pary książęcej,urodzi i tyle i znowu na koszt podatnika angielskiego ,następny darmozjad będzie opływał w luksusach .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
3
~IZA 2013-07-17 (11:31) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 11 minut temu

A co mnie to obchodzi!! To jakaś farsa. Moja sąsiadka przemiła kobiet Magda urodziła w poniedziałek zdrowa córeczkę. A para książęca a niech ma zdrowe dziecko-tylko co mnie/nas to obchodzi. PROPONUJĘ ZDROWIE CÓRECZKI MOJEJ SASIADKI!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
2
~znawca 2013-07-17 (11:30) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 12 minut temu

A jakie Pani Kate nosi Podpaski i Tampony bo zapomnieliście o tym wspomnieć i napisać w artykule.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
3
~L 2013-07-17 (15:26) 1 rok 3 miesiące 14 dni 11 godzin i 16 minut temu

jeszcze sie dzieciak nie narodzil a juz wozek kupuja a jak sie urodzi i zemrze, to co wtedy z wozkiem? na nowy przychowek trzeba poczekac.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Dociekliwy 2013-07-17 (11:48) 1 rok 3 miesiące 14 dni 14 godzin i 54 minuty temu

Zeby sie nie okazalo ze ojcem jest szofer

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~hh 2013-07-17 (11:56) 1 rok 3 miesiące 14 dni 14 godzin i 46 minut temu

ale o co wogole chodzi......... to jest jakies szalenstwo

odpowiedz

7
0
~henry 2013-07-17 (11:52) 1 rok 3 miesiące 14 dni 14 godzin i 50 minut temu

ja pierdole ale sensacja . ludzie wy jestescie chorzy

odpowiedz

6
0
~re 2013-07-17 (11:49) 1 rok 3 miesiące 14 dni 14 godzin i 53 minuty temu

Srają ogniem w internecie,tv.Dymała się to zaszła a teraz rodzi.Nie ma ciekawszych tematow??.Rzygać się chce.

odpowiedz

3
0
~atom 2013-07-17 (11:16) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 26 minut temu

sensacja, bomba, niewiarygodne, Kate i William mają potrzeby fizjologiczne i co wy na to lemingi ? Spieprzać dziady !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~QQQ 2013-07-17 (11:27) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 15 minut temu

CIEMNOGRÓD ! CIEMNOGRÓD ! CIEMNOGRÓD ! KRÓL,KRÓLOWA,KSIĄŻĘ,KSIĘŻNA... ŚREDNIOWIECZE I CIEMNOTA .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~'. 2013-07-17 (09:56) 1 rok 3 miesiące 14 dni 16 godzin i 46 minut temu

siostra ksienżnej nazywa siem pipa

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

44
0
~Mit 2013-07-17 (09:21) 1 rok 3 miesiące 14 dni 17 godzin i 21 minut temu

Nie wiem o co chodzi polskim mediom ale mieszkam i pracuję w Londynie, pracuję z białymi anglikami (jedna kolorowa osoba w miejscu pracy!) i nikt, ale to całkiem nikt nie emocjonuje się ciążą Księżnej. Nikt o tym nie mówi ani nie dyskutuje. Angielskie media też mają ciekawsze tematy! Na pewno będzie o tym głośno gdy Księżna pojedzie do szpitala na rozwiązanie ale teraz jest o tym cicho! Piszę o tym gdyż wszystkie polskie media o tym trąbią i trąbią i podają, że Anglicy odliczają czas do narodzin, typują imiona, itd.... Bzdura, fałsz i zakłamanie!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~wil 2013-07-17 (11:17) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 25 minut temu

No i koorfa gdzie w tym sensacja, że rodzice z wózkiem są w parku?

odpowiedz

57
1
~Jackowski 2013-07-17 (06:20) 1 rok 3 miesiące 14 dni 20 godzin i 22 minuty temu

Mnie interesuje, kiedy zmieni się w Polsce nieludzkie traktowanie biednych pacjentów (jest ich 90% w Polsce). Nie mają forsy na prywatno - mafijne leczenie i czekając w kolejce na specjalistę oraz badania po pół roku "mrą aż miło". To nazywa się wolnością w wolnym już państwie. No niech by zaistniała taka sytuacja w niewolnym PRL - nie wyobrażam sobie tego. Natomiast to, czy jakiemuś bekonowi angielskiemu zachciało się akurat "kupkę" lub wyjść na spacer, to g.....o mnie obchodzi a polskie bekony, żyjące już "w wolnej ich Polsce", mają taką "wiedzę" bez TV.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

15
2
~wersal 2013-07-17 (10:48) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 54 minuty temu

a wy w Polsce mamy to głęboko w dupie............następny pasożyt .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~polak 2013-07-17 (11:07) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 35 minut temu

q...a ale sie przestraszylem............My tez mamy sobowtorow.ja pier........

odpowiedz

8
1
~Gość 2013-07-17 (11:03) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 39 minut temu

Tyle mnie to interesuje, co zeszłoroczny śnieg...

odpowiedz

2
1
~Jaceq 2013-07-17 (11:02) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 40 minut temu

dla małej księżnej/księcia proponuję MULTISOFĘ POLANKA.

odpowiedz

4
0
~Dżinx 2013-07-17 (10:44) 1 rok 3 miesiące 14 dni 15 godzin i 58 minut temu

Sprzedam opla

odpowiedz

11
1
~giza 2013-07-17 (10:41) 1 rok 3 miesiące 14 dni 16 godzin i 1 minutę temu

a w polandzie emeryci dostana podwyrzszke PO osiem zlotych-by zylo sie lepiej!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 19 godzin i 37 minut temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 17 godzin i 57 minut temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 18 godzin i 57 minut temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 17 godzin i 36 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 12 godzin i 35 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 21 godzin i 47 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 782