więcej

Księżna Kate i książę William z wózkiem w parku?.

IAR |  dodane 2013-07-17 (02:32) 1 rok 2 miesiące 14 dni 9 godzin i 40 minut temu
drukuj


Alison Jackson (druga od lewej) w towarzystwie sobowtórów Kate, Williama i Elżbiety II opinie
Zaskoczeni londyńczycy i turyści mogli wczoraj spotkać księcia Williama i księżną Kate spacerujących w parku na tyłach swego pałacu Kensington - z dziecinnym wózkiem. I to nie pustym. Czyżby księżna zwiodła czujność paparazzich i reporterów czekających przed szpitalem?

Jak dowodzą afery z podsłuchami i przekupstwem informatorów, brytyjskiej prasy nie da się tak łatwo wywieść w pole. Książę i księżna to sobowtóry, niemowlę - wynajęte z agencji reklamowej.

Książęcą przechadzkę z wózkiem po Kensington Gardens i Hyde Parku zorganizowała artystka Alison Jackson, specjalizująca się od 15 lat w happeningach z udziałem sobowtórów celebrytów. Realizmu scenie dodawało nie tylko fizyczne podobieństwo modeli do pary książęcej, ale i ich mimika, gestykulacja i strój. Przechodnie, przepychający się i głośno manifestujący entuzjazm, rychło zorientowali się, że to jednak przedstawienie.

Po przechadzce - karmienie niemowlęcia i zmiana pieluszek w hotelu opodal Pałacu Kensington, przy czynnym udziale prababci - Elżbiety II, czyli dziarskiej 80-letniej modelki. Obok - bezradnie obracający spinki u mankietów dziadek, książę Karol.

Ten fotoreportaż to kolejne arcydzieło złudzeń Alison Jackson, absolwentki Royal College of Art - podobnie jak w swoim czasie zdjęcia prezydenta Busha męczącego się w Białym Domu nad kostką Rubika, królowej Elżbiety w toalecie czy księcia Harry'ego obejmującego namiętnie siostrę księżnej Kate, Pippę Middleton.


(jpo, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 11 14.86%
nie 63 85.14%

Przeczytaj też

Książę Harry kończy służbę jako pilot śmigłowca i zaczyna nową pracę

dodane 2014-01-17 (16:15) 8 miesięcy 13 dni 19 godzin i 57 minut temu

Rekordowa liczba zakładów dotyczących królewskiego dziedzica

dodane 2013-07-22 (14:55) 1 rok 2 miesiące 8 dni 21 godzin i 17 minut temu

Księżna Kate z rodziną, książę William gra w polo

aktualizacja 2013-07-14 (19:55) 1 rok 2 miesiące 16 dni 16 godzin i 17 minut temu

Nie ustają spekulacje na temat imienia dziecka Williama i Kate

dodane 2013-07-14 (14:00) 1 rok 2 miesiące 16 dni 22 godziny i 12 minut temu

Ciekawostki związane z narodzinami następcy tronu w Wielkiej Brytanii - dziecka Kate i Williama

dodane 2013-07-13 (17:25) 1 rok 2 miesiące 17 dni 18 godzin i 47 minut temu

Księżna Kate bliżej rozwiązania, książę William odleciał z Anglesey

dodane 2013-07-13 (12:00) 1 rok 2 miesiące 18 dni i 12 minut temu

Brytyjskie matki czekają na książęce imię

dodane 2013-07-12 (09:27) 1 rok 2 miesiące 19 dni 2 godziny i 45 minut temu
materiał foto

Kołyska dla dziecka księżnej Kate i Williama

dodane 2013-06-12 (16:10) 1 rok 3 miesiące 18 dni 20 godzin i 2 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (84)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

11
1
~abc. 2013-07-17 (11:45) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 27 minut temu

TO JUŻ przechodzi w obłęd,poród pary książęcej,urodzi i tyle i znowu na koszt podatnika angielskiego ,następny darmozjad będzie opływał w luksusach .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
3
~IZA 2013-07-17 (11:31) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 41 minut temu

A co mnie to obchodzi!! To jakaś farsa. Moja sąsiadka przemiła kobiet Magda urodziła w poniedziałek zdrowa córeczkę. A para książęca a niech ma zdrowe dziecko-tylko co mnie/nas to obchodzi. PROPONUJĘ ZDROWIE CÓRECZKI MOJEJ SASIADKI!!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
2
~znawca 2013-07-17 (11:30) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 42 minuty temu

A jakie Pani Kate nosi Podpaski i Tampony bo zapomnieliście o tym wspomnieć i napisać w artykule.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
3
~L 2013-07-17 (15:26) 1 rok 2 miesiące 13 dni 20 godzin i 46 minut temu

jeszcze sie dzieciak nie narodzil a juz wozek kupuja a jak sie urodzi i zemrze, to co wtedy z wozkiem? na nowy przychowek trzeba poczekac.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Dociekliwy 2013-07-17 (11:48) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 24 minuty temu

Zeby sie nie okazalo ze ojcem jest szofer

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~hh 2013-07-17 (11:56) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 16 minut temu

ale o co wogole chodzi......... to jest jakies szalenstwo

odpowiedz

7
0
~henry 2013-07-17 (11:52) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 20 minut temu

ja pierdole ale sensacja . ludzie wy jestescie chorzy

odpowiedz

6
0
~re 2013-07-17 (11:49) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 23 minuty temu

Srają ogniem w internecie,tv.Dymała się to zaszła a teraz rodzi.Nie ma ciekawszych tematow??.Rzygać się chce.

odpowiedz

3
0
~atom 2013-07-17 (11:16) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 56 minut temu

sensacja, bomba, niewiarygodne, Kate i William mają potrzeby fizjologiczne i co wy na to lemingi ? Spieprzać dziady !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~QQQ 2013-07-17 (11:27) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 45 minut temu

CIEMNOGRÓD ! CIEMNOGRÓD ! CIEMNOGRÓD ! KRÓL,KRÓLOWA,KSIĄŻĘ,KSIĘŻNA... ŚREDNIOWIECZE I CIEMNOTA .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~'. 2013-07-17 (09:56) 1 rok 2 miesiące 14 dni 2 godziny i 16 minut temu

siostra ksienżnej nazywa siem pipa

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

44
0
~Mit 2013-07-17 (09:21) 1 rok 2 miesiące 14 dni 2 godziny i 51 minut temu

Nie wiem o co chodzi polskim mediom ale mieszkam i pracuję w Londynie, pracuję z białymi anglikami (jedna kolorowa osoba w miejscu pracy!) i nikt, ale to całkiem nikt nie emocjonuje się ciążą Księżnej. Nikt o tym nie mówi ani nie dyskutuje. Angielskie media też mają ciekawsze tematy! Na pewno będzie o tym głośno gdy Księżna pojedzie do szpitala na rozwiązanie ale teraz jest o tym cicho! Piszę o tym gdyż wszystkie polskie media o tym trąbią i trąbią i podają, że Anglicy odliczają czas do narodzin, typują imiona, itd.... Bzdura, fałsz i zakłamanie!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~wil 2013-07-17 (11:17) 1 rok 2 miesiące 14 dni i 55 minut temu

No i koorfa gdzie w tym sensacja, że rodzice z wózkiem są w parku?

odpowiedz

57
1
~Jackowski 2013-07-17 (06:20) 1 rok 2 miesiące 14 dni 5 godzin i 52 minuty temu

Mnie interesuje, kiedy zmieni się w Polsce nieludzkie traktowanie biednych pacjentów (jest ich 90% w Polsce). Nie mają forsy na prywatno - mafijne leczenie i czekając w kolejce na specjalistę oraz badania po pół roku "mrą aż miło". To nazywa się wolnością w wolnym już państwie. No niech by zaistniała taka sytuacja w niewolnym PRL - nie wyobrażam sobie tego. Natomiast to, czy jakiemuś bekonowi angielskiemu zachciało się akurat "kupkę" lub wyjść na spacer, to g.....o mnie obchodzi a polskie bekony, żyjące już "w wolnej ich Polsce", mają taką "wiedzę" bez TV.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

15
2
~wersal 2013-07-17 (10:48) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

a wy w Polsce mamy to głęboko w dupie............następny pasożyt .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~polak 2013-07-17 (11:07) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 5 minut temu

q...a ale sie przestraszylem............My tez mamy sobowtorow.ja pier........

odpowiedz

8
1
~Gość 2013-07-17 (11:03) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 9 minut temu

Tyle mnie to interesuje, co zeszłoroczny śnieg...

odpowiedz

2
1
~Jaceq 2013-07-17 (11:02) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 10 minut temu

dla małej księżnej/księcia proponuję MULTISOFĘ POLANKA.

odpowiedz

4
0
~Dżinx 2013-07-17 (10:44) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 28 minut temu

Sprzedam opla

odpowiedz

11
1
~giza 2013-07-17 (10:41) 1 rok 2 miesiące 14 dni 1 godzinę i 31 minut temu

a w polandzie emeryci dostana podwyrzszke PO osiem zlotych-by zylo sie lepiej!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 16 godzin i 1 minutę temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 20 godzin i 51 minut temu

UE nie złagodzi sankcji wobec Rosji
dodane 2014-09-30 (14:20) 21 godzin i 52 minuty temu

Znany ksiądz "wyprał" 67 mln zł. Zapadły wyroki ws. afery Stella Maris
dodane 2014-09-30 (13:28) 22 godziny i 44 minuty temu

Zmarł mężczyzna pobity przez ochroniarza w nocnym klubie
dodane 2014-09-30 (13:41) 22 godziny i 31 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 3648