fot. AKPA / Euzebiusz Niemiec Przynajmniej raz w życiu marihuanę paliło ponad 24% uczniów w wieku 15-16 lat
(ap, aka)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Do zwolenników narkotyków: Jak sądzicie, ile ludzi uzależnionych na trwałe zrywa z narkomaniom? 1/2? 1/3? Nie. Otóż 5%, czyli 1/20. A reszta ginie. W sposób powolny i bolesny. Pomyślcie o tym, gdy będziecie mówili, że chcecie legalnej marychy.
Donek i bronek zastosowali politykę Kononowicza: "NIE BĘDZIE NICZEGO!!!"
a kto placi za alkoholikow? hej hej wielcy przeciwnicy marihuany sami pewnie co weekend ochoczo odurzacie sie alkoholem nooo ale przeciez to jest w porzadku bo jest LEGALNE prawda? bezmozgie bydlo... az rzygac sie chce od waszej hipokryzji!
Pytanie do wszystkich zwolenników marychy: kto będzie płacił za odwyk?
alkohol uzależnia i to bardzo a nie jest zakazany, gdzie tu rozsadek i sprawiedliwość??
wprowadzic zakaz picia w tym kraju skoro mamy zakaz palenia . zero wyboru a moze ja wole zapalic blanta niz wypic kieliszek i dlaczego mam byc inaczej traktowany ?? pytam sie Tusku dlaczego ? ile rodzin cierpi przez alkohol ? maz przychodzi napity i napie**ala zone a po trawce co zero agresji :)
Wszystko co powoduje najsilniejsze uzależnienie i największe, negatywne spenetrowanie organizmu jest bardzo popularne, ponieważ jest legalne, poza Amfetaminą i również silniejszych od niej psychotropów, a Marihuana przecież nie powoduje dużych skutków ubocznych, jeżeli stosuje się ją z rozsądkiem ("co za dużo to nie zdrowo") i jest nadal nielegalna, gdzie tu zdrowy rozsądek? Nasi rządzący krajem zamiast pomóc obywatelom, to buduje im dodatkowe mosty (ACTA, emerytura od 67 roku życia oraz rzekoma średnia krajowa 3500zł/miesięcznie, tylko kto tyle zarabia? Zapomnieliście dodać, że wysokość tej średniej jest uzależniona w głównej mierze przez dobrze prosperujących dyrektorów i prezesów, którzy zarabiają po 15000zł i nie chcą we wcześniejszym wieku przejść na emeryturę, a ludzie ciężko pracujący mogą tej emerytury nie dożyć) i nie pozwala ich ludziom palić za nimi. Jak dla mnie to drogi panie premierze koniec tego dobrego, już wystarczająco się nabawiliście za pieniądze sprawiedliwych podatników (czytaj. tych zarabiających najniższą średnią krajową których jest ponad pół społeczeństwa polskiego) i mam nadzieje, że znajdzie się ktoś godny na wasze wygrzane miejsca.
Kto to jest mały, czerwony, wszędzie się wpie., wszystkim chce pomagać, reklamuje "kapturki" i ciągle o Maryśce opowiada? Konopnica: Ja wiem, ja wiem to Krasnoludek. Kargul: Pani Mario, w dzisiejszych czasach, to może być tylko Palikot.
nic dziwnego, dostep do MJ jest nielegalny, ciekawe jak wygladalyby wyniki badan, gdyby obie substancje byly legalne i roznie latwo dostepne...
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24