Strona główna serwisu
Zarobić na referendum i wypromować się w nim

Zarobić na referendum i wypromować się w nim

Rozpoczęła się kampania dotycząca ogólnokrajowego referendum zarządzonego na 6 września. Oprócz głównych partii politycznych zgłosiło się także 157 organizacji pozarządowych - informuje "Gazeta Wyborcza".
Państwowa Komisja Wyborcza zweryfikowała pozytywnie 133 podmioty. 75 z nich zgłosiło chęć emisji bezpłatnych spotów reklamowych w publicznym radiu i telewizji. Jednak część w ogóle nie zamierza zabierać zdania w kwestii pytań stawianych w referendum. Kierowały się zupełnie innymi motywacjami, czyli uczestniczeniem w obwodowych komisjach referendalnych i otrzymanie stosownych diet. Część potraktowała referendum jako formę promocji swojej działalności.

Zobacz również: KBW: referendum w dniu wyborów byłoby o ok. 30 mln zł tańsze

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (57)
Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
124
~wies 2015-08-22 (12:48) 11 godzin i 37 minut temu

Zobaczymy jaka będzie frekwencja na referendum zaproponowane w desperacji przez Komorowskiego i PO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
140
~@MUCHOZOL EXTRA plus 10% 2015-08-22 (09:42) 14 godzin i 43 minut temu

A ja mam w d...pie referendum bula ! Moi znajomi też nie pójdą i cała ulica też nie pójdzie .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
86
Zgadzam się z opinią
146
~wies 2015-08-22 (12:46) 11 godzin i 39 minut temu

Niech jak najszybciej PO odejdzie od władzy. Nie będziemy słuchać tych kłamstw Tego już nie można słuchać ciągle krytykują tylko u siebie przez 8 lat nie widzieli. Dajcie siłę Prezydentowi . Popierajmy go w działaniach. PO strasznie się boi. Osiem lat krytykowali i dalej to robią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4