Strona główna serwisu
Zarobić na referendum i wypromować się w nim

Zarobić na referendum i wypromować się w nim

Rozpoczęła się kampania dotycząca ogólnokrajowego referendum zarządzonego na 6 września. Oprócz głównych partii politycznych zgłosiło się także 157 organizacji pozarządowych - informuje "Gazeta Wyborcza".
Państwowa Komisja Wyborcza zweryfikowała pozytywnie 133 podmioty. 75 z nich zgłosiło chęć emisji bezpłatnych spotów reklamowych w publicznym radiu i telewizji. Jednak część w ogóle nie zamierza zabierać zdania w kwestii pytań stawianych w referendum. Kierowały się zupełnie innymi motywacjami, czyli uczestniczeniem w obwodowych komisjach referendalnych i otrzymanie stosownych diet. Część potraktowała referendum jako formę promocji swojej działalności.

Zobacz również: KBW: referendum w dniu wyborów byłoby o ok. 30 mln zł tańsze

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (57)
Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
124
~wies 2015-08-22 (12:48) 6 godzin i 21 minut temu

Zobaczymy jaka będzie frekwencja na referendum zaproponowane w desperacji przez Komorowskiego i PO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
48
Zgadzam się z opinią
140
~@MUCHOZOL EXTRA plus 10% 2015-08-22 (09:42) 9 godzin i 27 minut temu

A ja mam w d...pie referendum bula ! Moi znajomi też nie pójdą i cała ulica też nie pójdzie .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 9

Nie zgadzam się z opinią
86
Zgadzam się z opinią
146
~wies 2015-08-22 (12:46) 6 godzin i 23 minut temu

Niech jak najszybciej PO odejdzie od władzy. Nie będziemy słuchać tych kłamstw Tego już nie można słuchać ciągle krytykują tylko u siebie przez 8 lat nie widzieli. Dajcie siłę Prezydentowi . Popierajmy go w działaniach. PO strasznie się boi. Osiem lat krytykowali i dalej to robią.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
17
~rycik 2015-08-22 (14:39) 4 godziny i 30 minut temu

Proste i tanie rozwiązanie bez referendum . EMERYTURA po 40 latach płacenia składek . Gościu i tak nie dożyje , a jak już to i tak niewiele lat skorzysta po niewolniczej 40 -tce pracy . Jak nie liczyć ZUS ma zysk.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
20
~Tv Trwam mówi ciekawe rzeczy 2015-08-22 (18:48) 21 minut temu

Włączyłem tv Trwam i wiecie co? Jestem w szoku czego się dowiedziałem. Całkiem inne info niż w Tv. I kto tu kłamie bo mi się wydaje ze główne media.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
20
~sch60 2015-08-22 (17:03) 2 godziny i 6 minut temu

- Fikcyjny rządzie ilu polaków umiera w tym kraju z powodu biedy samotności czy braku pomocy bo ktoś dąży do kasy czyimś kosztem a gdzie indziej trwoni się majątki - radnym pensję i bezkarność urzędnikom ? .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
24
~Ewa 2015-08-22 (15:41) 3 godziny i 28 minut temu

szczerze mówiąc lubiłam Panią Kopacz , natomiast teraz na wymioty mnie zbiera jak Ją widzę w TV ...... miss kłamstwa i perfidii Rzeczypospolitej - naprawdę trzeba być ślepym żeby nie widzieć zawziętości i chamstwa ..... przykro mi Że3 mnie Mama nadała to samo imię , bo wstyd mi .....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
15
~Frankowicze to siła!!! 2015-08-22 (18:10) 59 minut temu

Frankowicze weźcie się za te zlodziejskie banki. W was jest siła. A nowy rząd jest za wami i ma plan jak wykopać oszukancze banki z Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
14
~ćapek 2015-08-22 (16:58) 2 godziny i 11 minut temu

To w Polsce jest demokracja czy rządzą smirdziele wybrani przez osłów co chodzą na wybory? Myślę że min. w sprawie wcześniejszego pójścia do szkoły naszych dzieci powinni zadecydować rodzice czyli obywatele naszego kraju. Więc dopisanie 3 pytań w tym przypadku nie podwyższa kosztów referendum. Tylko osły z sejmu rywalizują komu więcej do koryta dadzo. Dlaczego Nasza Władza nie jest rozliczania że swojej roboty! Ja tego nie rozumie. Pewnie Nasza Władza nie robi, a zarabia. Uważam iż należy ich przykuc pod sejmem, i nich ich lud oceni, w końcu wykonują pracę społeczną, która dał im lud. Lud daje i odbiera, to niech i ocenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
18
~Polacy nie boją się kościoła 2015-08-22 (18:14) 55 minut temu

Czy przez kościół ktoś popełnił samobójstwo przez kredyt albo stracił pracę lub wyemigrował, albo dostał smieciowke???? To wina zdradzieckiego rządu a nie kleru.!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
13
~Horytnica. 2015-08-22 (18:46) 23 minut temu

Powiedzcie kim jesteście ze tak zależy wam abyśmy żyli w biedzie i niszczyli kraj. i

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
12
romi43 2015-08-23 (08:39) 10 godzin i 30 minut temu

nie ide za zadne durne referendum i nie slyszalem by ktos sie wybieral

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
10
~Max 2015-08-23 (18:51) 18 minut temu

No nie idIemy na referendum "Bula" ,bo jest bezsensowne...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~obserwator 2015-08-24 (21:37) 21 godzin i 32 minut temu

Czas na to by dac szkole rzadzacym isc do referendum i okreslic okregi jednomandatowe i oplata partii niecz placa ze swoich skladek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~dmin 2015-08-25 (10:18) 8 godzin i 51 minut temu

Ludzie nie dajcie się robić w konia, idźcie na to referendum i przynajmniej spróbujcie odzyskać jakąkolwiek kontrolę nad tą hucpą, której żadną siłą nie da się odgonić od koryta, bo obecnie czy głosujecie na siebie, na sąsiada czy innego miłego człowieka to zawsze wyskoczą miller, kopaczka, radek i kaczor. A później ich dzieci i wnuki. Zastanówcie się nad tym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~mihau 2015-08-24 (23:39) 19 godzin i 30 minut temu

Niechaj rządzą , skończą się jak PO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~momo 2015-08-23 (19:16) 23 godzin i 53 minut temu

pismaniacy dobrze zadecydowali -narobić rozpierduchy wokół referendum takie, że wszystkim obrzydnie sposób mogący ich zamieść ich pod dywan -JOWy. nie wiem ,ale przypuszczam, że z jednego okręgu dwóch prawicowców zagryzło by się i może ktoś normalny by wszedł i skończyli by się kandydaci teczkowi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
0
~Daro 2015-08-22 (10:51) 8 godzin i 18 minut temu

Jakub ten check do korta. Żyć krótko a dobry.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
16
~Kosmowski J. 2015-08-22 (13:05) 6 godzin i 4 minuty temu

Premier Stra-Szydlo o niskim stopniu świadomości, może nie wiedzieć, ze w nazwie PIS / wymyślonej przez starszego brata w wierze Dorna/ ani prawo ani sprawiedliwości nie było respektowane w dwuleciu ich żałosnych rządów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
14
~elwira 2015-08-22 (11:42) 7 godzin i 27 minut temu

Jedyne słuszne referendum jest to z pytaniem o JOWy. Jesli ludzie chca zawodowych polityków wymienić na nowa krew , powinni pójść głosować 6 września . Drugie referendum , referendum Dudy i PiS u jest bez sensu . Bo kogo obchodzą 6 latki? Chyba tylko Elbanowskich , zeby było o nich głośno, to szybko wkręca sie na lata do Sejmu . Lasy tez nikogo nie obchodzą , sa państwowe i kto chce , moze wejść bezkarnie do lasu i zbierać jagody ,grzyby itd. Teraz to jest narzędzie PiS-u do straszenia . Wiek emerytalny ? Przerzucenie odpowiedzialności na głosujących za , zeby pózniej wiekszością głosów prawych i sprawiedliwych odrzucić w pierwszym głosowaniu. Dlatego , moim zdaniem , warto głosować za JOW ami i finansowaniu partii nie z budżetu , lecz przez partie samodzielnie . Zapowiada sie ciekawie . Czy zwycięży rozum , czy serce do kleru i PiS-u ? A wtedy zobaczymy.

odpowiedz