Strona główna serwisu
Janusz Korwin-​Mikke o uchodźcach: przejmą władzę i koniec

Janusz Korwin-​Mikke o uchodźcach: przejmą władzę i koniec

To podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Unijnego odebrało nam suwerenność - twierdzi Janusz Korwin-Mikke. - I dlatego Unia może nam wlać uchodźców na kark - dodaje.
Jak pisze "Rzeczpospolita" zdaniem szefa KORWiN, podpisanie Traktatu Lizbońskiego spowodowało, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim - podaje RMF FM. A to, według Korwin-Mikkego oznacza, że nie jesteśmy już suwerennym państwem. Zdaniem polityka uchodźcy nie będą nam zagrażać dopóty, dopóki będzie ich niewielu. Jeśli jednak Polska ustąpi i przyjmie tysiąc imigrantów, to zaraz będzie ich dziesięć, a potem sto tysięcy, "tak to się pomału rozmnaża" twierdzi Korwin-Mikke. Konsekwencją będzie to, że uchodźcy "wzbogacą się, przejmą władzę i koniec" - uznał szef KORWiN.

Według Korwin-Mikkego kolejnym argumentem przeciwko przyjmowaniu uchodźców jest to, że ich zasiłki będą opłacane "z naszych pieniędzy", a także to, że będą oni chcieli wprowadzić szariat.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (24)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
82
~Michał 2015-10-11 (10:57) 22 minut temu

Korwin od początku był przeciwny imigrantom. Dlaczego go zamilczano? W głównych mediach o nich cicho, bo się boją. Korwin ma po 12-15% w sondażach niezależnych, a w takich reżimowych po 4-7%, a taka NowoczesnaPO ma 8% (na której wiecu wyborczym było 15 osób), albo Kukiz, który mówi o 42% podatku dochodowym (z jego oficjalnej strony) czyli prawie 50% pensji!!! Ludzie... Dokonajmy wyboru pod kątem tego, która partia nie chce imigrantów i schowajmy honor, zagłosujmy na Korwina. Nie chcę, by stała się krzywda mojej kobiecie i dziecku... nie chcę tego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
50
~ddd 2015-10-11 (10:41) 38 minut temu

Korwin od początku był przeciw imigrantom. Media go zamilczaly, ale gdy zagroził pozwami z tytułu nierzetelnosci dziennikarskiej to już zaczynaja o nich pisać.. Jak to się dzieje, że w gazetach niezależnych Korwin ma po 12-15%, a w tych propagandowych jak stacja na 3 litery lub wp ma po 3-7 %, a taka NowoczesnaPo po 8% lub kukiz co chce wprowadzić 42% podatku dochodowego i o tym oficjalnie mówi ? Boją się Korwina i słusznie . Zbliża się dzień sprawiedliwości .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
47
~ss 2015-10-11 (16:50) 18 godzin i 29 minut temu

Korwin ma moj glos.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1