Strona główna serwisu
Janusz Korwin-​Mikke o uchodźcach: przejmą władzę i koniec

Janusz Korwin-​Mikke o uchodźcach: przejmą władzę i koniec

To podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Unijnego odebrało nam suwerenność - twierdzi Janusz Korwin-Mikke. - I dlatego Unia może nam wlać uchodźców na kark - dodaje.
Jak pisze "Rzeczpospolita" zdaniem szefa KORWiN, podpisanie Traktatu Lizbońskiego spowodowało, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim - podaje RMF FM. A to, według Korwin-Mikkego oznacza, że nie jesteśmy już suwerennym państwem. Zdaniem polityka uchodźcy nie będą nam zagrażać dopóty, dopóki będzie ich niewielu. Jeśli jednak Polska ustąpi i przyjmie tysiąc imigrantów, to zaraz będzie ich dziesięć, a potem sto tysięcy, "tak to się pomału rozmnaża" twierdzi Korwin-Mikke. Konsekwencją będzie to, że uchodźcy "wzbogacą się, przejmą władzę i koniec" - uznał szef KORWiN.

Według Korwin-Mikkego kolejnym argumentem przeciwko przyjmowaniu uchodźców jest to, że ich zasiłki będą opłacane "z naszych pieniędzy", a także to, że będą oni chcieli wprowadzić szariat.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (24)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
81
~Michał 2015-10-11 (10:57) 9 godzin i 46 minut temu

Korwin od początku był przeciwny imigrantom. Dlaczego go zamilczano? W głównych mediach o nich cicho, bo się boją. Korwin ma po 12-15% w sondażach niezależnych, a w takich reżimowych po 4-7%, a taka NowoczesnaPO ma 8% (na której wiecu wyborczym było 15 osób), albo Kukiz, który mówi o 42% podatku dochodowym (z jego oficjalnej strony) czyli prawie 50% pensji!!! Ludzie... Dokonajmy wyboru pod kątem tego, która partia nie chce imigrantów i schowajmy honor, zagłosujmy na Korwina. Nie chcę, by stała się krzywda mojej kobiecie i dziecku... nie chcę tego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
49
~ddd 2015-10-11 (10:41) 10 godzin i 2 minuty temu

Korwin od początku był przeciw imigrantom. Media go zamilczaly, ale gdy zagroził pozwami z tytułu nierzetelnosci dziennikarskiej to już zaczynaja o nich pisać.. Jak to się dzieje, że w gazetach niezależnych Korwin ma po 12-15%, a w tych propagandowych jak stacja na 3 litery lub wp ma po 3-7 %, a taka NowoczesnaPo po 8% lub kukiz co chce wprowadzić 42% podatku dochodowego i o tym oficjalnie mówi ? Boją się Korwina i słusznie . Zbliża się dzień sprawiedliwości .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
46
~ss 2015-10-11 (16:50) 3 godziny i 53 minut temu

Korwin ma moj glos.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~Tanka 2015-10-12 (20:31) 12 minut temu

Korwin ma rację !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
14
~Oby-Watel 2015-10-12 (18:14) 2 godziny i 29 minut temu

Czego chcecie od Korwina, toż to nasz współczesny Stańczyk, taki błazen, wprawdzie nie królweski, bo monarchii już nie ma ale błazen 3RP du..kracji jak mawia mistrz Janusz K-M. Wypowiada głośno to, co my po cichu myślimy, Rodacy nie wstydźcie się. Pultają sie tylko Ci co nie myślą!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~makaron530 2015-10-11 (16:31) 4 godziny i 12 minut temu

Co do t/z uchodzców zgadzam się z Korwinem, oni na dzień dobry stawiają warunki, co będzie jak już się zadomowią ??? To co jeszcze nie tak dawno (5-6 lat temu) w Paryżu ???. Nie zgadzam się z tezą, że winny temu śp. Lech Kaczyński, nim Polska do Unii wstąpiła podpisała zobowiązane o przestrzeganiu "wyższości prawa międzynarodowego nad prawem krajowym". Nie tylko Polska, zresztą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~Ali ben Marabut 2015-10-12 (15:40) 5 godzin i 3 minuty temu

Ja wam mówię, że ładnie opaleni rozmnażają się jak stonka. Trzeba tę zarazę zatrzymać za wszelką cenę. Sieb um jeden Preis!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~dr 2015-10-12 (17:59) 2 godziny i 44 minut temu

Jewrokolchoz to kuriozalny, biurokratyczny, ateistyczny, tchorzliwy. zboczony ( feministyczno-gej ) trup I bankrut, a Jewropejki to negacja kobiecości I macierzyństwa. Tylko KORWIN I Braun zlikwiduja koryto 5 bln zł długu publicznego. Znów ocenzuruja niepoprawna politycznie Prawdę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~Jorzin z Barzin 2015-10-12 (22:47) 21 godzin i 56 minut temu

Przyjmować tylko po 70-ce ( sztuka się liczy ) Będziemy ich nawracać na naszą wiarę i nie będą się rozmnażać !!!!!!!😱😱😱😱😱😱

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
3
~przyzwoity 2015-10-12 (09:12) 11 godzin i 31 minut temu

Korwin jak zwykle bredzi , uchodźcy to pragną tylko osiedlić się w państwach o dużej opiece socjalnej a Polska przecież do takich nie należy bo polska mentalność to skrajny egoizm czyli chamstwo.Przy otwartych granicach uchodźcy nigdy o nas miejsca nie zagrzeją.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
3
~Gość 2015-10-11 (09:59) 10 godzin i 44 minut temu

"wzbogacą się, przejmą władzę i koniec" - A dacie im czy boicie się, że oni są lepsi w wymuszaniu niż tubylcy? .. "że ich zasiłki będą opłacane "z naszych pieniędzy" Cóż jeśli w złotówkach to na zasadach chyba dla bezrobotnych... To po roku i tak uciekną .Gdzie wy ich zatrudnicie przy budowie dróg z komunistycznym nakazem? Zobaczcie ten cały wolny rynek i handel... każda regulacja ukryta pod pod tymi za-klęciami to ślicznie ręcznie sterowne wolnorynkowe kopniaki. ( to bay gdzieś istniała jaską wolność najpierw musi zaistnieć powszechny i jawny dostęp do dowolnych informacji ... w momencie sterowania dostępnością do informacji - ograniczeniami, tajemnicami... steruję już "ręcznie" wszystkim...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
2
~Anton 2015-10-12 (10:52) 9 godzin i 51 minut temu

Korwin też dostaje GRUBE pieniążki za nic i jeszcze przynosi Polsce wstyd policzkowaniami i gadaniem bez sensu.On naprawdę nie wie co mówi, oprócz muchy niczym innym się nie wyróżnia, LALUŚ i bezczelny NIERÓB

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
10
~wampirek 2015-10-11 (08:03) 12 godzin i 40 minut temu

UBecka wtyka, sojusznik Tuska, wypływa zawsze wtedy gdy partia Niepodleglosciowa ma szansę przejąć władzę. Koalicjant Jaruzela. Ozjasz Goldberg

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
6
~Sobie-Pan 2015-10-11 (11:21) 9 godzin i 22 minut temu

Ekselencjo Korwinie-czy jeszcze w tym życiu przestanie panu walić w dekiel?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
40
Zgadzam się z opinią
4
~Janosik 2015-10-11 (08:53) 11 godzin i 50 minut temu

Janusz Korwin-Mikke o uchodźcach: przejmą władzę i koniec. No właśnie a pan Korwin tyle lat się stara, opowiada swoje bzdety wszędzie gdzie tylko może i nic. Nie może przejąć władzy i już. Gdzie tu sprawiedliwość?

odpowiedz