Strona główna serwisu
Będzie emerytura dla matki piętnaściorga dzieci

Będzie emerytura dla matki piętnaściorga dzieci

Premier Ewa Kopacz postanowiła przyznać specjalne świadczenie emerytalne matce piętnaściorga dzieci, która listownie zwróciła się do szefowej rządu z taką prośbą, informuje "Gazeta Wyborcza".
Ewa Kopacz Ewa Kopacz ()
- Nie ma takiej skali, w której mogłabym umieścić wysiłek tej kobiety, powiedziała Ewa Kopacz. Uhonoruję jej ciężką pracę. Niech to będzie dobry, pierwszy przykład uznania tej ciężkiej pracy matki, która nie ma swojego miejsca w katalogu wykonywania zawodów.

Wysokość emerytury, jaką dostanie autorka listu, Ewa Kopacz ustali z prawnikami.

Zobacz również: Andrzej Duda komentuje apel Ewy Kopacz

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (357)
Nie zgadzam się z opinią
179
Zgadzam się z opinią
460
~patriotra 2015-08-28 (04:02) 4 godziny i 40 minut temu

To ja też chcę emeryturę!!! . Zagrywka pod publikę przed wyborami. Nie można faworyzować jednych przed drugimi (tak jak frankowiczów) , to że kobieta ma 15 dzieci to jej głupota, każdy normalny planując rodzinę wie że jest takie coś jak antykoncepcja (wiem kościół zabrania - ale dla mnie kk jest 100 lat za murzynami - ale to na inny temat). Nie stać mnie nie powiększam rodziny - ok wpadka się zdarzy ale 15? Zrobiłaś to wychowaj - nie będę utrzymywać Twoich dzieci!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 30

Nie zgadzam się z opinią
55
Zgadzam się z opinią
305
~sarmata 2015-08-28 (10:05) 22 godzin i 37 minut temu

Kłamczucho! Sprawę trzeba uregulować SYSTEMOWO !. Takich kobiet jest więcej... . A czy ktoś KTO wychował 8-ro czy 10-ro dzieci nie zasługuje na POmoc ? ? ? ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
25
Zgadzam się z opinią
160
~Kargul 2015-08-28 (04:43) 3 godziny i 59 minut temu

To pewnie owoce zebrania Rady Gabinetowej? Na zachodzie ludzie rozmawiają o pogodzie bo w polityce nic ciekawego ani absurdalnego się nie dzieje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji