Strona główna serwisu
Żona Miedwiediewa przyleciała do Polski

Żona Miedwiediewa przyleciała do Polski

Żona prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa Swietłana jest już w Warszawie, jej samolot wylądował na warszawskim Okęciu - poinformowały źródła zbliżone do organizatorów wizyty.
Oficjalna wizyta w Warszawie prezydenta Miedwiediewa wraz z małżonką rozpoczyna się poniedziałek. Szef rosyjskiego państwa będzie m.in. rozmawiał z prezydentem Bronisławem Komorowskim i premierem Donaldem Tuskiem.

Do Warszawy razem z z Miedwiediewem mają przybyć szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow, minister sprawiedliwości Aleksander Konowałow, kierownictwo resortu gospodarki oraz wielu innych urzędników. Już w niedzielę do Polski przybył rosyjski prokurator generalny Jurij Czajka.

Swietłana Miedwiediewa ma m.in. odwiedzić Muzeum Fryderyka Chopina i Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (52)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~bo jak nie to.... 2010-12-06 (08:56) 16 godzin i 48 minut temu

współczuję kontaktów z takim indywiduum.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~******* 2010-12-06 (08:55) 16 godzin i 49 minut temu

To prawda. Jezeli z naszej strony jest wszystko OK - to są to rzeczywiście wspaniali, serdeczni, wyrozumiali,gościnni / czasami aż nadto/ ludzie. W porównaniu z Zachodem ich mentalność jest dalece inna- bardziej" nasza". Chyba że to my chcemy zgrywać orłów - to szybko nam pokażą, gdzie nasze miejsce. I słusznie, bo każdy gość powinien szanować nie tylko siebie , ale i gospodarza do którego przybył. Cwaniaków należy tępić nie tylko w Rosji.Ja lubię ten naród / rządzących inaczej interpretuję/. Ja nie chcę,aby ktokolwiek - mnie prostego człowieka utożsamiał z jakąś partią polityczną , czy politykiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~hę? 2010-12-06 (08:45) 16 godzin i 59 minut temu

spytajcie jak się czuje żonka współsprawcy zabójstwa na Marii Kaczyńskiej, którą znała osobiście.

odpowiedz

zgłoś do moderacji