PAP/Rzeczpospolita | dodane 2012-02-08 (05:00)
(mz, mj)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Brawo!!!Palimy dzieci w piecu,upuszczamy na podłogę i zostawiamy(prawdopodobnie)żywe na mrozie. Premier i jego ACTA,paliwa w górę a płace w miejscu,kompromitacja policji w poszukiwaniu dziecka,gadanie bez końca o smoleńsku, Oto Polska 21 wieku.Witamy europo.
CHCEMY REWOLUCYJNYCH ZMIAN W POLSCE. 1.LIKWIDACJA SENATU 2.KONIEC Z FINANSOWANIEM PARTII POLITYCZNYCH 3.ZMIANA ORDYNACJI WYBORCZEJ(GŁOSUJEMY W OKRĘGACH JEDNOMANDATOWYCH) 4.WIEK EMERYTALNY RÓWNY DLA WSZYSTKICH-LIKWIDACJA WSZELKICH PRZYWILEJÓW EMERYTALNYCH DLA POLICJI,WOJSKA,PROKURATORZY,LEKARZE,SĘDZIOWIE,STRAŻACY ,POSŁOWIE ZA WYJĄTKIEM GÓRNIKÓW 5.SZYBKIE WYJŚCIE Z UNI ZANIM ONA SAMA ZBANKRUTUJE KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE A DLA MŁODYCH JEST TO BOJOWE ZADANIE JAK CHCEMY ODSUNĄĆ OD KORYTA TYCH CO TO JUŻ 20 LAT PRZY NIM SĄ -RAZ W RZĄDZIE RAZ W OPOZYCJI.MŁODZI POKAZALIŚCIE NA PRZYKŁADZIE AKCJI ACTA NA CO WAS STAĆ A WIĘC DO CZYNÓW !!!!!! KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE
Napuszczamy was na pis w mysl zasady DZIEL i RZĄDZ wtedy jest łatwiej
Polska to Bankruk większy od grecji przemysł brak=montownie Armia=armia urzędasów handel polski=Marketktóry płaci podatki ale nie w polsce bezrobocie 30%=reszta to nie potrzebne etaty w róznych agencjach NFZ itp 4mil młodych za granica dzieci beda rodzic 60 latki zeby dluzej nie pracowac ZApomniec o emeryturach
rodzą sie niewolnicy WÓDZ powiedziałpo co referendum w sprawie emerytur co niewolnik ma za pojęcie co dla niego dobre WÓDZ wie
owoc zakazany bardziej smaczny a dzieci coraz mądrzejsze i dorosłe tylko my dorośli dzieciniejemy.
Dzień dobry. Jestem nową użytkowniczką tego internatu dlatego mam pytanie? Kto to jest ten "chyży ruj" o którym tak piszecie? To jakiś forumowy głupek czy zastrzał u paznokcia?
Biedne te dzieci, rodzą się i już mają ~25.000 zadłużenia w prezencie od ojców narodu.
to jest fakt coraz wiecej dzieci Neo jest w internecie
Drodzy Internaući nie zauwarzyliśćie że nawet w internecie chcą odciągać informację na temat naszego najlepszego w chistorji premiera Tuska jak on kocha Naród,rzeczywscie,media kłamliwe,telewizja kupiona nie ma biedy w Polsce jak to dobrze nam się rzyje,wszystko robiąc aby odsunąć warzne tematy wobeć Narodu Tusk zblirza się twój koniec
Najpierw na siłę internet za darmo do szkół a potem sie dziwią ,że tyle dzieci siedzi w internecie. Co za kołtuneria.
I co z tego? Od tego jest rodzić, żeby określił w domu zasady korzystania z Internetu.
I co z tego? Od tego jest rodzić, żeby określił w domu zasady korzystania z Internetu.
I co z tego? Od tego jest rodzić, żeby określił w domu zasady korzystania z Internetu.
I co z tego? Od tego jest rodzić, żeby określił w domu zasady korzystania z Internetu.
APEL DO MŁODYCH CZAS NA REWOLUCYJNE ZMIANY W POLSCE ! 1.ZMIANA ORDYNACJI WYBORCZEJ(GŁOSUJEMY W OKRĘGACH JEDNOMANDATOWYCH) 2.LIKWIDACJA SENATU 3.LIKWIDACJA WSZELKICH PRZYWILEJÓW EMERYTALNYCH ZA WYJĄTKIEM GÓRNIKÓW 4.LIKWIDACJA FINANSOWANIA Z NASZYCH PODATKÓW PARTII POLITYCZNYCH 5.SZYBKIE WYJŚCIE Z UNI ZANIM ONA SAMA ZBANKRUTUJE I NAS ZA SOBĄ POCIĄGNIE KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE I SAM GŁOSI TE HASŁA BO MOJE WPISY NIE UKAZUJĄ SIĘ W OPINIACH !!
Niestety działalność tych dzieci widać choćby na Kwejku :/
JEST KONTROLA WPISÓW W INTERNECIE CZYLI CENZURA !!! MOJE WPISY W SPR.ZMIAN W ORDYNACJI WYBORCZEJ NIE POJAWIAJĄ SIĘ W OPINIACH !!!!!!!!!!!!!!
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24