Strona główna serwisu
Michał Sutowski

Michał Sutowski

Michał Sutowski -​ informacja o autorze

Michał Sutowski -​ informacja o autorze

Michał Sutowski (ur. 1985) - sekretarz redakcji Krytyki Politycznej, politolog, absolwent MISH UW.
Redaktor serii Pism politycznych Jacka Kuronia, w wolnych chwilach tłumaczy (m.in. Castellsa "Społeczeństwo informacyjne i państwo dobrobytu" i Welzera "Wojny klimatyczne"), w audycji Kazimiery Szczuki puszcza muzykę zaangażowaną, czasem komentuje w Poranku Radia TOK FM.

Walczy o hegemonię lewicy i bardzo się stara napisać drugą pracę magisterską. Lubi Tori Amos. Nie ma kota.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (66)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~jan 2011-11-12 (10:03) 11 godzin i 20 minut temu

To ta szuja zaprosila niemieckich anarchistow do Warszawy w Dzien Niepodleglosci. Mam nadzieje ze znajda sie tacy ktorzy wybija mu takie pomysly z glowy, i to w taki sposob ze bedize sie sam bal wyjsc na ulice w niedzielne popoludnie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~limanowa.in 2010-07-31 (00:02) 21 godzin i 21 minut temu

to po prostu żałosne co ono pisze!!! Nie rozezna tematu, nie sprawdzi, nie dowie się, nie poczyta! Ręce opadają! Nie komentuję zwykle, ale temat limanowej i patologicznej rodziny przeinaczony przez niedoczytanego ałutora w dyskyminację romów poruszył mnie. Przez takich właśnie ludzi jest taka lipa u nas!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~pax 2010-09-22 (15:53) 5 godzin i 30 minut temu

no taki to już' jadł chleb z niejednego pieca' i może się wymądrzać, a Tomasza z Akvinu już przeczytał!?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~AXX 2010-04-28 (10:56) 10 godzin i 27 minut temu

16 czy 18? Cóż mógł wiedzieć o polityce. Chyba tylko to, co powiedział mu Kuroń, czyli bajki o złej komunie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~kacper 2010-04-28 (09:53) 11 godzin i 30 minut temu

tak to się pisło pamiętam za czasów komuny .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~cruiser 2010-04-28 (07:13) 14 godzin i 10 minut temu

Straszny bełkot. O co tutaj chodzi? Może streścić to w 4 zdaniach??? . Przy czytaniu po 3 zdaniach zapomina się swojego nazwiska. Może posłać na kurs umiejetności przekazywania informacji zrozumiałych dla ludzi. No chyba że jest to szaman lub kapłan, który tylko wie o co chodzi, inni nie wiedza i są ciemni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~rtsmp3 2010-03-31 (15:40) 5 godzin i 43 minut temu

Zapomniałeś powiedzieć, kto i ile Tobie za te "toruńskie" brednie zapłacił, bo czytając odnoszę wrażenie, że pisałała TO "panienka" w przepięknym "moherowym bereciku". A z okazji Świąt Wielkiej Nocy - życzę abyś doznał szczęścia - samodzielnego myślenia, takiego myślenia - bez ideologii.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~noniewiem 2010-03-18 (20:23) 1 godzinę temu

wystarczy spojrzec na informacje o aauutorze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~łowca antify 2010-11-18 (00:08) 21 godzin i 15 minut temu

histeryczna panienko wróć do szkoły

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~pol 2010-11-14 (22:08) 23 godzin i 15 minut temu

Czyli "Krytyka Polityczna".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Kris 2010-08-25 (17:47) 3 godziny i 36 minut temu

Traci czas i energie na walkę z czymś czego nie rozumie i o czym nie ma pojęcia.Panie Sutowski czas wrócić na ziemie, halo tu ziemia słyszy pan?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Ferdek 2010-08-25 (15:20) 6 godzin i 3 minuty temu

a Pan Michał samotnie pisze swoje proroctwa. Zamiast spotkać się z jakąś Kobitą i ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Ferdek 2010-08-11 (15:22) 6 godzin i 1 minutę temu

Minął kolejny miesiąc lub nawet ze dwa a Michał wciąż nie ma dziewczyny i kupuje potajemnie Twój Weekend.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Andrzej 2010-08-04 (09:37) 11 godzin i 46 minut temu

bo namawianie do okradania bogatych podatkami hamuje rozwój.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Filon 2010-07-31 (21:48) 23 godzin i 35 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~kasandra 2010-06-02 (15:34) 5 godzin i 49 minut temu

taki młody,żałosny komuch.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~iga 2010-06-02 (15:24) 5 godzin i 59 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Kasia1986 2010-05-12 (09:22) 12 godzin i 1 minutę temu

Politolog? przeciez to dziecko jeszcze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Jerry 2010-05-05 (13:03) 8 godzin i 20 minut temu

Strach czytać to, co ten facio wypisuje. Przeraża mnie, że tacy bezmyślni ludzie karmia swoją czerwona propagandą roszczeniowy elektorat. W imię praw człowieka oczywiście - co za żałość... :-(((

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~as 2010-04-28 (09:51) 11 godzin i 32 minut temu

i podstępne towarzystwo z" pejsami". Uciera sobie miejsce na dobry byt w Polsce ludzką krzywdą i wypisywaniem nienawistnych artykułów.

odpowiedz