więcej

kujawsko-pomorskie

Pociąg uderzył w samochód; zginął kierowca auta.

IAR |  dodane 2009-11-04 (17:50) 5 lat 2 miesiące 21 dni 23 godziny i 36 minut temu
drukuj

Do tragicznego wypadku kolejowego doszło w rejonie Laskowic Pomorskich. Po godzinie 16.00 na lokalnym przejeździe kolejowym pociąg relacji Zielona Góra - Gdynia uderzył w samochód osobowy. Na miejscu zginął kierowca auta.

Na razie z powodu wypadku zatrzymany został także pociąg z Poznania do Gdyni.


(mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3 50%
nie 3 50%

Przeczytaj też

Śmiertelny wypadek niedaleko Bydgoszczy

dodane 2009-11-09 (10:04) 5 lat 2 miesiące 17 dni 7 godzin i 22 minuty temu

Karetka zderzyła się z helikopterem; kierowca był pijany

dodane 2009-11-05 (20:28) 5 lat 2 miesiące 20 dni 20 godzin i 58 minut temu

W innych serwisach


Opinie (74)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ktoś 2009-11-05 (18:36) 5 lat 2 miesiące 20 dni 22 godziny i 50 minut temu

FACET ZA KIEROWNICĄ TO WYJAŚNIA WSZYSTKO!!!
j.w.

odpowiedz

0
0
~prawda 2009-11-05 (16:35) 5 lat 2 miesiące 21 dni i 51 minut temu

facet za kółkiem to tragedia!!!
Facet za kierownicą = śmiertelny wypadek!!!!

odpowiedz

0
0
~Gość 2009-11-05 (13:42) 5 lat 2 miesiące 21 dni 3 godziny i 44 minuty temu

35 lat?
Z tego co wiem to ten mężczyzna miał ok. 25 lat

odpowiedz

0
0
~ktoś 2009-11-05 (06:47) 5 lat 2 miesiące 21 dni 10 godzin i 39 minut temu

przejazd kolejowy
Zanim cos napiszecie na temat przejazdów kolejowych przeczytajcie art. 28 "ustawy prawo o ruchu drogowym"

odpowiedz

0
0
logowanie 2009-11-04 (23:06) 5 lat 2 miesiące 21 dni 18 godzin i 20 minut temu

?
To jaki to w końcu był osobowy czy pośpieszny?

odpowiedz

0
0
~Spider 2009-11-04 (22:17) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 9 minut temu

Kretyn za kierownicą
Z kompetentnych źródeł wiem, że kierowca seicento wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni i z sobie tylko znanych powodów ominął zamknięty, automatycznie sterowany szlaban. Wjechał prosto pod koła rozpędzonego pociągu. Jeżdżę przez ten przejazd wiele lat i takiego kretynizmu nie pamiętam. Całe szczęście że jechał sam i nie doprowadził do jeszcze większej katastrofy. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kierowców.

odpowiedz

0
0
~pol 2009-11-04 (22:10) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 16 minut temu

A kto miał zginąc
MASZYNISTA?

odpowiedz

0
0
~miki 2009-11-04 (21:45) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 41 minut temu

bezmuzgowiec
leko muzgowiec z tego kolesia byl zeby zdazy przed pogiagiem

odpowiedz

0
0
~et221090 2009-11-04 (21:40) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 46 minut temu

odpowiedz
facet chyba sam z Rumuni pochodzi piszac takie cuda....wez rozbieg i mocno walnij głową w mur........

odpowiedz

0
0
~eu-07 2009-11-04 (21:40) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 46 minut temu

WYSTARCZYŁOBY TYLKO ABY KIEROWCA PRZESTRZEGAŁ KODEKSU DROGOWEGO.
JAK SIE CZYTA TE PSEUDOOPINIE ZNAWCOW LAIKOW TO NAWET NIECHCE SIE Z NICH SMIAC,,,, jak sie nieznasz na temacie nie pisz nic ,

odpowiedz

0
0
~brahmin 2009-11-04 (21:31) 5 lat 2 miesiące 21 dni 19 godzin i 55 minut temu

jak kiedyś jeździły parowozy to było widać kitę dymu
nawet zza niewyciętych krzaków przy przejeździe. a teraz NIC nie widać

odpowiedz

0
0
~Anty 2009-11-04 (21:13) 5 lat 2 miesiące 21 dni 20 godzin i 13 minut temu

Nadmierna prędkość!
Maszynista pociągu nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Fotoradary na tory!!!

odpowiedz

0
0
Wirtualny_Polak 2009-11-04 (21:09) 5 lat 2 miesiące 21 dni 20 godzin i 17 minut temu

Kompletny brak wyobraźni
.

odpowiedz

0
0
~Max v na prostej 2009-11-04 (21:01) 5 lat 2 miesiące 21 dni 20 godzin i 25 minut temu

Wyciąć wszystkie słupy
trakcji to przez nie ginie tyle osób na drogach!!! Również należy wyciąć wsyzstkie drzewa w pobliżu dróg, w promieniu 1km nie powinno być ani jedno drzewko i krzaczek.

odpowiedz

0
0
kristofer77 2009-11-04 (20:38) 5 lat 2 miesiące 21 dni 20 godzin i 48 minut temu

to był lokalny kierowca
znałi godziny przejazdów pociagów i popadł w rutyne. do dzisiaj, bo właśnie teraz skrzywdził swoja głupota własną rodzine.

odpowiedz

0
0
~andrzej 2009-11-04 (20:33) 5 lat 2 miesiące 21 dni 20 godzin i 53 minuty temu

kiedy w Polsce znikną te obeszczane budki dróżników..
A zacznie się stawiać automatyczne zapory.chyba Rumunia już nas prześcignęła.mniej ludzi straci życie ,a większość kierowców zaoszczędzi na czasie i nie będzie go musiało nadrabiać w trasie.a w PKP tylko wypłacają sobie grube premie i pilnują dobrych pensji. i jedno pytanie którą partię zasila PKP ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~jasiu 2009-11-04 (20:26) 5 lat 2 miesiące 21 dni 21 godzin i 1 minutę temu

Bezmuzgowiec.
Kierowca seicento próbował ominąć opuszczony szlaban kolejowy, niestety gdy znalazł się na torach wjechał w niego rozpędzony pociąg osobowy relacji Zielona Góra - Gdynia. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Wypadku, do jakiego doszło o godz. 16.15 na przejeździe kolejowym w Nowych Dobrach (pow. świecki) można było uniknąć. Kierowca seicento, jadący od strony Drzycimia, mimo opuszczonego szlabanu, blokującego przejazd prawą stroną, postanowił zdążyć przed pociągiem. Zjechał na lewy pas, ominął szlaban i wjechał na tory. W tym momencie, w pełnym pędzie uderzył w niego pociąg pospieszny relacji Zielona Góra -Gdynia. Skład pchał wrak samochód prawie pół kilometra. Mężczyzna ok. 35 lat, mieszkaniec powiatu świeckiego, zginął na miejscu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~no_właśnie 2009-11-04 (19:47) 5 lat 2 miesiące 21 dni 21 godzin i 39 minut temu

W/g tytułu newsa, można by sądzić, że pociągi zaczeły jeździć po drodze, a ten jechał na trzeciego
i dlatego się zderzył z autkiem...

odpowiedz

0
0
~xxt 2009-11-04 (19:35) 5 lat 2 miesiące 21 dni 21 godzin i 51 minut temu

tytuł
Tytuł do bani. Kto to pisze !!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Poz 2009-11-04 (19:25) 5 lat 2 miesiące 21 dni 22 godziny i 1 minutę temu

No niestety
automatyzm odzwyczaja ludzi od myślenia. Mózg jest po to by go używać - zawsze.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch w centrum Warszawy. 5 osób rannych
dodane 2015-01-26 (13:03) 4 godziny i 23 minuty temu

materiał wideo

Stan wyjątkowy na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-26 (14:15) 3 godziny i 11 minut temu

Medinski o obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau
dodane 2015-01-26 (14:12) 3 godziny i 14 minut temu

Czołgi armii USA będą stacjonować na stałe w Polsce?
dodane 2015-01-26 (14:54) 2 godziny i 32 minuty temu

Paweł Kowal o polityce UE wobec Rosji: to cicha Jałta
dodane 2015-01-26 (10:39) 6 godzin i 47 minut temu

WP: Awaryjne lądowanie w Pyrzowicach. Samolotem leciało 38 pasażerów
dodane 2015-01-26 (10:12) 7 godzin i 14 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 17091