Fakt | dodane 2012-01-09 (07:05)
(kab)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Zdziwienie .
Przecież pan Prezes nie umiał Polską zarządzać wraz z bratem, a umiał telefon obsługiwać bez pomocy mamusi, czy brata ? To nie możliwe .
grzebał w swoim telefonie
który kupił razem z samochodem, a że były w nim prywatne dane to już pokaz nieudacznictwa poprzedniego właściciela.
nie jestem fanek Jarka ale uważam , że to jest świństwo i zwykłe chamstwo. Do głowy by mi nie przyszło, żeby grzebać w cudzym telefonie no ale to świadczy o poziomie tego człowieka czyli zwykłe dno ;/
łamanie pinów?!
NIe trzeba łamać pinów, aby przeczytać smsy poprzedniego właściciela telefonu - jeśli on ich nie skasował. To samo dotyczy kontaktów, które oprócz tych które są zapisane na karcie, zapisywane są również w telefonie (aparacie)....
KIT
" należał do asystenta szefa parti"????? i sms-y osobiste do Kaczyńskiego? Nie kłamcie!
Ma sklerozę że zapomniał o telefonie? taki nie nadaje się do rządzenia.Ja swojego pilnuję, mam ważne wiadomości nie dla każdego>
NIESTETY TUMANA Z ŻOLIBORZA..
ZOSTAWIŁ TESZ TSZY MAŁPKI I GAZETE WYBORCZA
Do tych wszystkich , ktorzy pomstuja na znalazce telefonu prezia . Zdarzylo sie , ze tez znalazlem telefon komorkowy . Na szczescie byl wlaczony . I chcac - nie chcac , MUSIALEM wejsc do ksiazki telefonocznej , zeby znalezc jakis kontakt . Ale ograniczylem sie tylko do pierwszego z brzegu kontaktu . I po zadzwonieniu , okazalo sie , ze byl to nr do siostry wlascicieki telefonu. Dla pewnosci podalem jej swoj nr telefonu , gdyby sie ten znaleziony czasem wylaczyl, albo siadly mu baterie .Za kilkanascie minut, wlascicielka sama oddzwonila z telefonu siostry, na ten swoj telefon - bo dojechala samochodem do domu - i telefon trafil do jej rak , bez posrednikow. Dla porzadku tylko spytalem sie , jaki jest obrazek na tapecie telef. i bylo po sprawie . Acha, co prawda nie jestem piwoszem , ale wlscicielka sama , z wlasnej inicjatywy kupila czteropak piwa , jako podziekowanie . Wracajac do telefonu z auta szefa PiS-u . to na miejscu tego znalazcy zrobilbym tak , jak postapilem wczesniej . Mimo , ze akurat nie jestem sympatykiem partii Kaczynskiego . Ot zwykla ludzka zyczliwosc i empatia , ktora spowdowalaby u mnie takie a nie inne dzialanie . W koncu PiS to TYLKO partia polityczna, a nie wrog z obcego panstwa . Chociaz sympatie jakie maja ... szkoda gadac!! ps. pozdrowienia dla wlascicielki telefonu z otwierana displa`em z tapeta ,, sympatyczny slonik z serduszkiem na trabie ,,
Oczywiście nie ma czego komentować, oni tylko udają poważnych ludzi (no, członkowie PiS-u). Oni robią sobie jaja i tylko udają, że są poważni. A ON, to stary, zagubiony człowiek, chory na władzę. Ale szmalu jakim dysponuje (pozyskany w dość niejasny sposób - patrz próby odzyskania nieruchomości przez Urząd Stołeczny) to im zazdroszczę.
Należało coś wymyślić aby zrobić zadymę koło Pana Kaczyńskiego-czy przyczyną są Jego większe notowania .
"pilot nie chce lądować Leszku? a od czego na pokładzie masz dowódcę sił powietrznych?"
Jak wym kiedyś w totka to zapłacę za jego i rydzyka głowę.....zrobię narodowi prezent
cóż za dziennikarz tak namiętnie wprowadza ludzi w błąd?
Ciekaw jestem, co pózniej się stało z "pawiem", którego Mao-tse-kwak puścił w mankiet ? Starszy kamerdyner Płaszczak to pózniej porządkuje ?
Mina Jarosława Kaczyńskiego, w połączeniu z treścią tego co mówi, zdają się potwierdzać tezę mówiącą o tym, że zbyt bliskie usytuowanie mózgu i jelita grubego, zle wpływa zarówno na funkcjonowanie układu wydalniczego, jak i wyższe funkcje układu nerwowego.
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24