Mojawyspa.co.uk | dodane 2012-02-08 (13:53)
Sprawdź wiadomości w serwisie NaSygnale.pl
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Cala Europa wie ze polactwo to bandziory, pijaki i zlodzieje.
Polska powinna baczniej przyglada sie tym ktorzy z niej wyjezdzaja !. Stada zlodziei i pospolitych bandytyow opuszcza nasz kraj w poszukiwaniu latwego chleba . Z duza doza pradopodobienstwa mozna przyjac , ze 70% wyjezdzajacych " za chlebem " to niskoksztalcone nieroby , lenie i poszukujacy latwego chleba niebieskie ptaki . Z naszego puntu widzenia to dobrze oczywiscie bo pozbywamy sie choc na jakis czas tego " elementu " z drugiej jednak strony to wlasnie ci ludzie ksztaltuja ocene Polakow wsrod zagranicznych spoleczenstw . Trudno sie wiec dziwic , ze np. w Holandii istniej silna antypolska nagonka , ze w Anglii jesli cokolwiek zlego sie wydarzy to najczesciej szuka sie winnych wsrod naszych , tfu ! , rodakow , ze Ameryka ie chce dac nam mozliwosc bezdewizowego odwiedzania ich kraju , ze Frazcuzi patyrza na nas bykiem a Wlosi nie chca miec z Polakami nic wspolnego , itd . Moze w koncu zaczac naszych bandytow uciekajacych do polski przed odpowiedzialnosci w krajach w ktorych nabroili zaczac karac znacznie surowiej niz za takie same czyny w Polsce ? . Przeciez dochodzi to kolejnego przestepstwa popelnianego przez tych ludzi a mianowicie dziqalanie na szkode Polski !. No bo czymze innym jak nie szkoda taka jest rozboj poza granicami kraju ? .
a moze tak co niektore barany tu piszace zastanowia sie moze obaj polacy zostali zamordowani kto wie przecierz go nie odnaleziono i nie spytano czy to on.Niektorzy ludzie wyjezdzaja z polski zeby nie musiec krasc bo tylko uczciwie pracowac a wy coniektorzy popaprancy wypisujecie taki syf ze az sie wierzyc nie chce ze takie oszolomy stapaja po ziemi
niema bata na polaka Żart niech zgnije w pudle ja moge płacić
Hardcore Forever to będzie miał w pierdlu na dożywociu jak będzie dymany
Ale bzdury wypisujecie i plujecie we własne gniazdo(polskie gniazdo).A co inne narodowości to nie mordują,nie kradną,nie gwałcą,nie napadają?W każdym narodzie są patologie,to też niestety jest częścią istnienia narodu.
Dzieki polakom angielska policja nie gnusnieje, dawniej to bylo nudno, co najwyzej zadyma z jakims murzynem albo bombka od IRA. A teraz? morderstwa, gwalty, wlamania, kradzieze samochodow, Czego to polacy im nie dostarcza. Jak tak dalej pojdzie to znowu zaczna wysylac do Australii. Ja pierwszy deklaruje sie ukrasc kromke chleba.
na zdjeciu ...to chyba dziecko vincenta od finansow - taki ladny chlopiec
Może brytyjska policja odstrzeli go na miejscu ,najlepsze wyjście !!!
a dlaczego nie " zmordowali polaka" ? też tak można było napisać. a dla przyzwoitości jeśli już "polak zamordował" to również "polaka". ale cóż , ostatnio nawet piszą "4-rech polaków dokonało oszustw" choć to było w polsce.
kochani rodacy - sami zobaczcie jaka morda na tej fotografii ...i takie właśnie śmieci kształtują nam opinię na świecie ...jakie to jest przykre
"znaleźć go!" bo policja jest nieudolna. trzeba jej pomóc
Tak to wygląda.Ten typek na pewno jest ćpunem wystarczy spojżec na facjatę i na pewno o dragi poszło.Idę o zakład że tak właśnie jest!!!
Na 100% należy do POpapranców.Pewnie najlepszy kolega tego krzykacza i pieniacza Stefana- jak mu tam?
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24