więcej

Co się z nami dzieje, gdy umieramy?.

APTN |  dodane 2009-07-07 (07:33) 5 lat 5 miesięcy 12 dni 7 godzin i 52 minuty temu
drukuj

Naukowców od dawna interesowało to, co dzieje się z nami gdy umieramy. Karen Dessureault doświadczyła tego, gdy miała 20 lat. Nikomu o tym nie mówiła, żeby nie brano jej za wariatkę.
APTN





Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 131 40.18%
nie 195 59.82%

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (376)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~dragomirov 2011-08-08 (13:00) 3 lata 4 miesiące 11 dni 2 godziny i 25 minut temu

Jeśli chcesz to wiedzieć, co się będzie z nami dziać po śmierci, polecam stronę: http://laitman.pl/ na której znajdują się artykuły dr. filozofij M. Laitmana uznanego kabalisty, który odpowiada na pytania ludzi. W lewej kolumnie blogu jest podział na bloki tematyczne w których znajdują się artykuły poświęcone danej tematyce. Polecam

odpowiedz

1
0
~Galileon 2009-07-10 (21:30) 5 lat 5 miesięcy 8 dni 17 godzin i 55 minut temu

A może czeka nas to...?
Spotkał kiedyś pies gromadkę kotów. Podszedłszy bliżej spostrzegł, że wszystkie są tak zajęte, iż nie zwracają na niego uwagi. Przystanął z boku, aby podpatrzeć kocie obyczaje. W środku zgromadzenia stał wielki, wpływowy, piękny jak one wszystkie, Czarny Kocur, a mówił do nich w te oto piękne, niosące nadzieję słowa: - "Módlmy się, siostry i bracia! Zaprawdę powiadam wam, jeżeli będziecie się modlić wytrwale i bez zwątpienia w sercu swoim, to Niebo jako gradem cetnarowym, jako deszczem potopu obficie sypnie wam myszami, a obfitym łowom waszym nie będzie końca! Oto słowo Pańskie..." Poprawiwszy, by nie dzwonił i nie zdradził go dzwoniący o obrożę medalik (medaliki noszą psy... i katoholiki...) zwieszający mu się z szyi pies uśmiechnął się z przekąsam na te słowa, wycofał się tyłem i odszedł, cichaczem warcząc pod nosem, jak to bywa u psów nienawidzących wszystkiego, co psim swędem nie trąca: - "Ot durne, porażone ślepotą ducha i umysłu koty! Czyż nie jest napisane w Świętej Księdze wszystkich psów, i każdemu psu od szczeniaka wiadome, że od praojców jedyną, sprawiedliwą, słuszną i zbawienną zapłatą Nieba za pokorne modlitwy nie są żadne cuchnące myszy, ale wiecznie świeże, wciąż cudownie porastające mięsem kości"?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Anita.;D 2012-01-26 (23:17) 2 lata 10 miesięcy 22 dni 16 godzin i 8 minut temu

Mi się wydaje że po śmierci dostajemy nowe życie w innym ciele tylko że o puźniej nie pamiętamy...albo przed tym życiem nawet mieliśmy inne życie..rozumiecie co nie.? ;p

odpowiedz

0
0
~Praktyk 2010-04-13 (18:23) 4 lata 8 miesięcy 5 dni 21 godzin i 2 minuty temu

Co się z nami dzieje po śmierci
Po śmierci jest sąd. Na sądzie szczegółowym każdy z nas będzie oceniany przez Trybunał Chrystusa na podstawie projekcji z naszego życia. Usłyszymy nasze grzechy oraz werdykt sądu głośno i wyrażnie. Sąd nie odbywa się na ziemi w miejscu śmierci i nie trwa w mgnieniu oka lecz trwa dłuższy czas, a my czekamy cierpliwie na koniec sądu.

odpowiedz

0
0
~roz 2010-01-27 (21:23) 4 lata 10 miesięcy 21 dni 18 godzin i 2 minuty temu

Nie wiem jak przeżyję swoją śmierć.

odpowiedz

0
0
~olo 2009-08-26 (16:48) 5 lat 3 miesiące 22 dni 22 godziny i 37 minut temu

Przeciez wiadomo juz od jakis 30 lat!!!
No przeciez od kiedy psychologia wziela sie na powaznie za badanie sytuacji granicznych przy pomocy LSD czy DMT na przyklad sprawa nie budzi juz chyba watpliwosci?? Poczytajcie sobie Grofa ludzie Nawet po polsku juz go wydali!! Co jest naprawde ok biorac pod uwage ze wszystkie wazne ksiazki w temacie sa tylko po angielsku Wydawcy wydajcie wreszcie cos dobrego Na poczatek zeby nie bylo od razu za powaznie moze chociaz Terrensa Mackenny "Food of the good" Niech ludzie maja alternatywe dla koscielnego belkotu

odpowiedz

0
0
~olo 2009-08-26 (16:38) 5 lat 3 miesiące 22 dni 22 godziny i 47 minut temu

Stanislaw Grof
Poczytajcie troche Stasia Albo od razu zarzuccie 300-350 mikrogram LSD to sami zobaczycie;)

odpowiedz

0
0
~Kaja 2009-08-19 (19:02) 5 lat 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 23 minuty temu

Jakby umarła....
to by nie żyła.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~yox 2009-08-11 (23:09) 5 lat 4 miesiące 7 dni 16 godzin i 16 minut temu

Jesli po smierci jest jakies drugie zycie w innym swiecie...
...to podejrzewam ze jest tam taki sam burdel jak u Nas.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Wolnyodopiumdlaludu 2009-08-06 (16:10) 5 lat 4 miesiące 12 dni 23 godziny i 15 minut temu

Było tu kilkaset opinii!!!!!!!
Bzdura!!!!!!!!!!! Było tu kilkaset opinii, sam zamieściłem co najmniej dwie!!!! Ktoś wyraźnie "czyści" opinie z niewygodnych w ten sposób, że "wylewa dziecko z kąpielą" - czyli jak leci wywala wszystko do spodu!!

odpowiedz

0
0
~Dot 2009-08-03 (14:06) 5 lat 4 miesiące 16 dni 1 godzinę i 19 minut temu

Zupelnie nic...
A dowod na to mam - moja mama zmarla 2 lata temu, a przy jej charakterze jestem 100% przekonana, ze jesli cokolwiek by sie dzialo, to juz bym ja widziala/slyszla 20,000 - przynajmniej - razy. Wiec nie ma co gdybac. Nic sie nie dzieje, choc nie wiem jak bardzo bysmy chcieli, zeby bylo inaczej. Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~bogna 2009-08-03 (10:35) 5 lat 4 miesiące 16 dni 4 godziny i 50 minut temu

co sie z nami dzieje ,gdy umieramy?
Religię stworzyli ludzie dla własnej korzyści-lepszej moralnie lub gorszej. Kler to ludzie i mają różne zaopatrywanie na życie . Kler to nie moja wiara chociaź bardzo lubię ludzi.Kościół to instytucja i tyle.Wiara w Boga-Bogów to potrzeba ludzkiego umysłu,to dech źycia.Bez wiary egoizm urasta do absurdu i zbrodni.Dobrze ,że istnieje prawo!!!!,bo dopiero by się działo.Dobrze ,że istnieje obawa termin nieznany śmierci ,czego niektórzy bardzo się boją.Spokojnie umiera ten, który ma czyste sumienie ,DLACZEGO?

odpowiedz

0
0
~bogna 2009-08-03 (10:13) 5 lat 4 miesiące 16 dni 5 godzin i 12 minut temu

śmierć
umieranie nie boli!Nie myśli się o najbliższych jedynie o drodze,którą ma sie pokonać.Dusza ma własną drogę i nie interesuje je ciało,które się rozloży.Nkie ma co się bać,każdy to wcześniej lub póżniej tego doświadczy jak ja(nie mówię o rozkładzie ciała naturalnie-ha, ha

odpowiedz

0
0
~x 2009-08-02 (00:08) 5 lat 4 miesiące 17 dni 15 godzin i 17 minut temu

Co się z nami dzieje, gdy umieramy?
mika 26 od kiedy to ze ktoś wierzy w Boga znaczy że popiera Rydzyka?

odpowiedz

0
0
~ika 2009-07-31 (18:36) 5 lat 4 miesiące 17 dni 20 godzin i 49 minut temu

co sięz nami dzieje gdy umierami
Przeżyłam śmierć miałam zawał z pełną reanimacją byóło to około1 w nocy świdomość co się stało odzyskałam o 6 rano Dowiedziałam się że byłam już na tamtym świecie Pamiętam tylko że pielęgniarka pytała odane osobowe ja już nie odpowiedziałam Potem zobaczyłam jakieś osoby pochylające się nade mną otworzyłam oczy to byli lekarze Nic nie widziałam nigdzie nie ruwałam Po prostu zasnęłam a potem się obudziłam to wszystko

odpowiedz

0
0
coco 2009-07-25 (08:24) 5 lat 4 miesiące 24 dni 7 godzin i 1 minutę temu

no właśnie co?
przekonamy się sami, nadzieja jest w każdym a jej efekt końcowy inny. Polecam filmy sf.

odpowiedz

0
0
~andrzej 2009-07-25 (05:19) 5 lat 4 miesiące 24 dni 10 godzin i 6 minut temu

jak-to-jest
popieram wczesniejszą wypowiedź tj. stan agonii z której jest jeszcze możliwość powrotu. Objawy tego stanu - doświadczyłem osobiście.Przykre to , ale niestety prawdziwe. Mam skłonności filozoficzne i dlatego obawiam się iż ,rozgadując się na ten temat mógłbym przyspieszyć bieg wydarzeń.To tak jak gdyby ta tajemnica nie mogła być ujawniona. Dla osób mocnych wrażeń i bardzo cierpliwych proponuje treningi , aż do ciekawych efektów-chodzi o to aby podczas zasypiania wszystko zapamiętać i nie bać się zapadania w sen !! Kto potrafi te rzeczy - to jest tylko o mały krok od wędrówek pod sufitem. Dalsze czynności to trening samego mózgu. Opóźnianie , bądź przyspieszanie reakcji na bodziec. Zapraszam do dyskusji . Andrzej

odpowiedz

0
0
~halvarin 2009-07-22 (14:34) 5 lat 4 miesiące 27 dni i 51 minut temu

OOBE
A ja powiem OOBE, Ci co znają wiedzą o co chodzi...

odpowiedz

0
0
~Pająk 2009-07-20 (16:30) 5 lat 4 miesiące 28 dni 22 godziny i 55 minut temu

Hmm
opowieść ateistów....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~HA HA HA 2009-07-14 (09:14) 5 lat 5 miesięcy 5 dni 6 godzin i 11 minut temu

U PANI POD SUFITEM
glupoty

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 4 godziny i 25 minut temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 4 godziny i 20 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 5 godzin i 10 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 5 godzin i 1 minutę temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 5 godzin i 20 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29012