więcej

Wnuczka królowej brytyjskiej Elżbiety II, Zara Phillips, i jej mąż Mike Tindall będą mieli dziecko.

dailymail.co.uk, WP.PL |  dodane 2013-07-08 (15:15) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 42 minuty temu
drukuj


To kolejne dziecko, którego oczekuje rodzina królewska w Wielkiej Brytanii. Po potomku Kate i Williama, który ma narodzić się lada dzień, królowa Elżbieta II będzie oczekiwała na swojego następnego prawnuka lub prawnuczkę. Tym razem będzie to syn lub córka Zary Phillips i Mike'a Tindalla.

Podwójne narodziny na dworze królewskim: zobacz zdjęcia przyszłych rodziców

Zara Phillips (32l.) jest córką księżniczki Anny, siostry księcia Karola i mistrzynią świata w jeździectwie. W lipcu 2011 roku wyszła za mąż za Mike'a Tindalla, byłego kapitana angielskiej drużyny rugby. Ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat na początku przyszłego roku. To wiadomość potwierdzona przez sam pałac Buckingham.

Zara czuje się doskonale. Jeszcze w sobotę brała udział w międzynarodowych zawodach konnych w Wiltshire. Choć upadła podczas imprezy, ogłoszono potem, że nic jej się nie stało. W niedzielę przyszli rodzice oglądali pełen emocji pojedynek Andy'ego Murraya i Novaka Djokovica.

Rodzina Zary i Mike'a jest zachwycona informacją o ciąży i z radością oczekuje potomka. Gratulacje złożył też parze rzecznik brytyjskiego premiera Davida Camerona.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 29 59.18%
nie 20 40.82%

Przeczytaj też

Ciekawostki związane z narodzinami następcy tronu w Wielkiej Brytanii - dziecka Kate i Williama

dodane 2013-07-13 (17:25) 1 rok 5 miesięcy 8 dni 17 godzin i 32 minuty temu

William sam poinformuje Elżbietę II, że została prababką

dodane 2013-07-07 (11:50) 1 rok 5 miesięcy 14 dni 23 godziny i 7 minut temu

Księżna Kate w ciąży. Jak wieść o królewskim potomku ogłaszano dawniej i teraz?

aktualizacja 2013-06-29 (08:48) 1 rok 5 miesięcy 23 dni 2 godziny i 9 minut temu

Księżna Kate wkrótce urodzi potomka. Brytyjczycy oszaleli

aktualizacja 2013-06-26 (16:53) 1 rok 5 miesięcy 25 dni 18 godzin i 4 minuty temu

Narodziny królewskiego potomka przyniosą gospodarce Wielkiej Brytanii miliony

dodane 2013-06-18 (11:35) 1 rok 6 miesięcy 3 dni 23 godziny i 22 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Urodziłabyś dziecko?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (88)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

40
5
~AAA 2013-07-08 (16:33) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 24 minuty temu

kogo to obchodzi A CO SŁYCHAĆ W ELBLAGU???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
5
~Miriam 2013-07-08 (17:51) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 17 godzin i 6 minut temu

To takie same pasożyty jak zawodowi wojskowi. Nic Społeczeństwu nie dają tylko przeżerają podatki !

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

21
1
~olkj 2013-07-08 (16:14) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 43 minuty temu

a kogo to k... obchodzi !!!

odpowiedz

19
1
~Rozpłakałam się 2013-07-08 (15:34) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 23 minuty temu

Całe życie czekałam na tę wiadomość!

odpowiedz

27
10
~ugrofin 2013-07-08 (18:11) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 16 godzin i 46 minut temu

Darmozjady się na potęgę rozmnażają, a podatnicy brytyjscy grube miliony na nich płacą fundując tej patologii życie w niewyobrażalnym przepychu i luksusie. Na głupotę ludzka nie ma jak widać lekarstwa! A przegonić ich wszystkich od koryta, tak jak w innych krajach ludzie dawno już zrobili!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

17
0
~srt 2013-07-08 (15:53) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 4 minuty temu

następny pasozyt

odpowiedz

16
1
~przyszła mama 2013-07-08 (17:05) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 17 godzin i 52 minuty temu

A moja babcia też czeka na prawnuka, albo prawnuczkę i tak o tym nie piszą!!!

odpowiedz

15
1
~Antek 2013-07-08 (15:53) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 4 minuty temu

Dziecko Philipsowi zrobił mój znajomy Ryszard. Mike jeszcze o tym nie wie.

odpowiedz

14
1
~Elka 2013-07-08 (15:59) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 58 minut temu

A Księżną Dianę zamordowali .

odpowiedz

16
4
~WACEK 2013-07-08 (15:28) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 29 minut temu

TAM TO SIĘ PIEPRZĄ, SAME SENSACJE

odpowiedz

11
0
~Ewa 2013-07-08 (15:56) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 1 minutę temu

Musiało zabraknąć prądu na tych wyspach.

odpowiedz

11
1
~igor 2013-07-08 (18:05) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 16 godzin i 52 minuty temu

jak zrobi pierwsza kupe to tez bedziecie pisac

odpowiedz

11
2
~Ups 2013-07-08 (16:44) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 13 minut temu

Ale wieśniak

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

14
5
~uhmm 2013-07-08 (15:48) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 9 minut temu

...... jak kruliki, no jak kruliki.......

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

9
0
~erotoman 2013-07-08 (15:46) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 11 minut temu

ciekawe jak to sie robi w rodzinie krolewskiej ? pewnie tylko po bozemu

odpowiedz

11
3
~YY 2013-07-08 (19:38) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 15 godzin i 19 minut temu

A co mnie to obchodzi?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

12
4
~gfdgdfg 2013-07-08 (17:31) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 17 godzin i 26 minut temu

wygląda jak buc z pod remizy....

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

20
12
~ter 2013-07-08 (16:50) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 7 minut temu

a kiedy w końcu królowa abdykuje na rzecz syna, bo już prawnuki przychodzą na świat , a ona wciąż nie dała satysfakcji synowi , żeby trochę pokrólował. Ona już powinna zająć się schorowanym mężem i trochę na luzie pożyć, ale jej pazerność to 65 lat na tronie. Babcia nie ma dość. Biedny syn , wnuk no i kolejni spadkobiercy tronu.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

8
1
~Tara. 2013-07-08 (16:55) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 18 godzin i 2 minuty temu

Peter, brat Zary a syn Anny ma juz dwie córeczki. Więc Królowa jest juz prababcia, również po dzieciach Małgorzaty są dzieci i wnukisą ju

odpowiedz

8
1
~piotr 2013-07-08 (15:48) 1 rok 5 miesięcy 13 dni 19 godzin i 9 minut temu

zeby nie to ze ma kase w zyciu zadna by sie z nim nie chajtnela wyjatkowy pasztet

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Na Ukrainie trwają rozmowy Petra Poroszenki z Aleksandrem Łukaszenką
dodane 2014-12-21 (16:15) 18 godzin i 42 minuty temu

Ewa Kopacz do weteranów: służycie Polsce i światu
dodane 2014-12-21 (15:00) 19 godzin i 57 minut temu

Ostatnie przygotowania do startu rakiety nośnej Angara-A5 w Rosji
dodane 2014-12-21 (16:25) 18 godzin i 32 minuty temu

Donald Tusk otworzył dom dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa
dodane 2014-12-21 (15:35) 19 godzin i 22 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31607