więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1064903solidarnych Solidarni z Ukrainą

Wnuczka królowej brytyjskiej Elżbiety II, Zara Phillips, i jej mąż Mike Tindall będą mieli dziecko.

dailymail.co.uk, WP.PL |  dodane 2013-07-08 (15:15) 9 miesięcy 11 dni 16 godzin i 29 minut temu
drukuj


To kolejne dziecko, którego oczekuje rodzina królewska w Wielkiej Brytanii. Po potomku Kate i Williama, który ma narodzić się lada dzień, królowa Elżbieta II będzie oczekiwała na swojego następnego prawnuka lub prawnuczkę. Tym razem będzie to syn lub córka Zary Phillips i Mike'a Tindalla.

Podwójne narodziny na dworze królewskim: zobacz zdjęcia przyszłych rodziców

Zara Phillips (32l.) jest córką księżniczki Anny, siostry księcia Karola i mistrzynią świata w jeździectwie. W lipcu 2011 roku wyszła za mąż za Mike'a Tindalla, byłego kapitana angielskiej drużyny rugby. Ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat na początku przyszłego roku. To wiadomość potwierdzona przez sam pałac Buckingham.

Zara czuje się doskonale. Jeszcze w sobotę brała udział w międzynarodowych zawodach konnych w Wiltshire. Choć upadła podczas imprezy, ogłoszono potem, że nic jej się nie stało. W niedzielę przyszli rodzice oglądali pełen emocji pojedynek Andy'ego Murraya i Novaka Djokovica.

Rodzina Zary i Mike'a jest zachwycona informacją o ciąży i z radością oczekuje potomka. Gratulacje złożył też parze rzecznik brytyjskiego premiera Davida Camerona.


Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 29 59.18%
nie 20 40.82%

Przeczytaj też

Ciekawostki związane z narodzinami następcy tronu w Wielkiej Brytanii - dziecka Kate i Williama

dodane 2013-07-13 (17:25) 9 miesięcy 6 dni 14 godzin i 19 minut temu

William sam poinformuje Elżbietę II, że została prababką

dodane 2013-07-07 (11:50) 9 miesięcy 12 dni 19 godzin i 54 minuty temu

Księżna Kate w ciąży. Jak wieść o królewskim potomku ogłaszano dawniej i teraz?

aktualizacja 2013-06-29 (08:48) 9 miesięcy 21 dni 22 godziny i 56 minut temu

Księżna Kate wkrótce urodzi potomka. Brytyjczycy oszaleli

aktualizacja 2013-06-26 (16:53) 9 miesięcy 24 dni 14 godzin i 51 minut temu

Narodziny królewskiego potomka przyniosą gospodarce Wielkiej Brytanii miliony

dodane 2013-06-18 (11:35) 10 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Urodziłabyś dziecko?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (88)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~kazimierzjakubiczka 2013-11-26 (11:57) 4 miesiące 24 dni 19 godzin i 47 minut temu

Nic,nie pozostaje ,jak gratulować Waszej wysokości kolejnego wnuka.Pragnę,aby był zdrowy,czy zdrowa Szczęśliwe i tak,mądre jak rodzice i dziadkowie.Wasza radość,moją radością,Ponieważ,darzę.wielką sympatią Waszą wysokość. Czesław Kazimierz Jakubiczka

odpowiedz

0
0
~asd 2013-07-25 (23:08) 8 miesięcy 25 dni 8 godzin i 36 minut temu

a ja myślałem że będą mieli słonia

odpowiedz

0
0
~PółKoszerny z Polin 2013-07-23 (06:27) 8 miesięcy 28 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Moja córka będzie gejem, a uboooj MA BYĆ

odpowiedz

1
1
~Aga87 2013-07-10 (22:49) 9 miesięcy 9 dni 8 godzin i 55 minut temu

Chuj Mu W Dupe !!!!

odpowiedz

11
2
~Ups 2013-07-08 (16:44) 9 miesięcy 11 dni 15 godzin i 1 minutę temu

Ale wieśniak

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~gazik 2013-07-08 (22:35) 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 9 minut temu

nareszcie robota w anglii dla stolarzy! Beda przerabiali tron na lawke!

odpowiedz

1
0
~werty 2013-07-08 (22:08) 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 36 minut temu

Zara wracam

odpowiedz

1
1
~ja; 2013-07-08 (22:04) 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 40 minut temu

myslałam że Kamila jest w ciąży;

odpowiedz

0
0
~polak 2013-07-08 (21:54) 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 50 minut temu

Kon Karino II

odpowiedz

20
12
~ter 2013-07-08 (16:50) 9 miesięcy 11 dni 14 godzin i 54 minuty temu

a kiedy w końcu królowa abdykuje na rzecz syna, bo już prawnuki przychodzą na świat , a ona wciąż nie dała satysfakcji synowi , żeby trochę pokrólował. Ona już powinna zająć się schorowanym mężem i trochę na luzie pożyć, ale jej pazerność to 65 lat na tronie. Babcia nie ma dość. Biedny syn , wnuk no i kolejni spadkobiercy tronu.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
0
~j.j. 2013-07-08 (21:49) 9 miesięcy 11 dni 9 godzin i 55 minut temu

DO ROBOTY DARMOZJADY!!!

odpowiedz

4
1
~normalny. 2013-07-08 (20:22) 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 22 minuty temu

dlaczego tv 24 przerwała konferencję prasową prezesa Kaczyńskiego,obiektywne media cholera.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
1
~Polak 2013-07-08 (21:17) 9 miesięcy 11 dni 10 godzin i 27 minut temu

a mnie, Nas to ..j obchodziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

odpowiedz

3
3
~kolozmolo 2013-07-08 (21:05) 9 miesięcy 11 dni 10 godzin i 39 minut temu

Podziękować monarchii to już passe, niech sie wezmą do roboty, psia krew a nie sarkofagowe kołyski im posyłać w ramach reklamy...

odpowiedz

4
0
~Kaśka 2013-07-08 (20:45) 9 miesięcy 11 dni 10 godzin i 59 minut temu

są wakacje, a ja muszę paść krowy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
1
~don 2013-07-08 (20:43) 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Polacy na zmywaku u Brytoli,też przyczyniają się do pomyślności rodziny królewskiej płacąc podatki m.in na utrzymanie dworu królowej.

odpowiedz

6
0
~mieciopółlitra 2013-07-08 (20:41) 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 3 minuty temu

Moja Hanka będzie miała szóste, i ci z tego?

odpowiedz

3
1
~trefniś 2013-07-08 (20:37) 9 miesięcy 11 dni 11 godzin i 7 minut temu

Halo,zaszłaś ? Tak,ale Zara wracam.

odpowiedz

30
5
~Miriam 2013-07-08 (17:51) 9 miesięcy 11 dni 13 godzin i 53 minuty temu

To takie same pasożyty jak zawodowi wojskowi. Nic Społeczeństwu nie dają tylko przeżerają podatki !

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

11
3
~YY 2013-07-08 (19:38) 9 miesięcy 11 dni 12 godzin i 6 minut temu

A co mnie to obchodzi?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Korea Płd.: liczba ofiar śmiertelnych katastrofy promu wzrosła do 46
dodane 2014-04-19 (20:48) 10 godzin i 56 minut temu

Szef MSZ Ukrainy: przystąpiliśmy do realizacji ustaleń z Genewy
dodane 2014-04-19 (20:05) 11 godzin i 39 minut temu

Abp Gądecki: oziębłe serca chrześcijan zagrożeniem dla chrześcijaństwa
dodane 2014-04-20 (00:45) 6 godzin i 59 minut temu

Parafianie z Jasienicy przyszli ze święconkami. Kościół zamknięty
dodane 2014-04-19 (18:15) 13 godzin i 29 minut temu

Groby Pańskie
dodane 2014-04-19 (17:30) 14 godzin i 14 minut temu

Rezurekcją katolicy rozpoczęli obchody świąt wielkanocnych
dodane 2014-04-20 (05:00) 2 godziny i 44 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się wojny na Ukrainie?

liczba oddanych głosów: 7354