Strona główna serwisu
Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów -​ film

Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów -​ film

W Gwatemali trwają przygotowania do obchodów zakończenia kalendarza Majów. Według samych Majów oznacza to jednocześnie początek nowego kalendarza, ale wiele osób traktuje tę datę jako możliwy termin końca świata.
REUTERS

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (19)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~~sergi2 2012-12-21 (06:35) 20 godzin i 56 minut temu

Strach ma wielkie "gały" co ludziki ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~qwerty 2012-12-21 (06:23) 21 godzin i 8 minut temu

Hahaha, jak zwykle tytuł adekwatny do treści.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Amenos 2012-12-21 (07:29) 20 godzin i 2 minuty temu

MAJOWIE SĄ NA TOPIE TERAZ ! A DO POLITYKÓW WRESZCIE WYJDĄ LUDZIE...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Rysiek 2012-12-21 (07:11) 20 godzin i 20 minut temu

przewidywania końca świata są porównywalne z przewidywaniami przez WP pogody na jutro!!! zmienia się kilka razy w ciągu danego dnia:):):)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~kolo 2012-12-21 (07:07) 20 godzin i 24 minut temu

Wino, taniec i śpiew! Istny KONIEC ŚWIATA!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~PoczątekŚwiata2 2012-12-21 (18:15) 9 godzin i 16 minut temu

Ogłaszam że Koniec już odszedł , teraz następuje ja ;).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
6
~Ben 2012-12-21 (07:04) 20 godzin i 27 minut temu

Pismo Święte też zapowiada "KONIEC ŚWIATA", ale nie będzie oznaczał on końca naszej planety, tylko zagładę "niegodziwych" ludzi i wszelkiego zła na ziemi, która niebawem nastąpi w ARMAGEDONIE - Psalm 39:10-11.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~niewiem 2012-12-21 (06:07) 21 godzin i 24 minut temu

legenda koniec swiata bajka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Grześ 2012-12-22 (22:30) 5 godzin i 1 minutę temu

Jak można być w dzisiejszych czasach jeszcze takim naiwnym durniem i w takie bzdury wierzyć? Boże, ty patrzysz na to i nie grzmisz? A może Cie nie ma? Albo masz urlop na świeta?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~karolcia *** 2012-12-21 (18:32) 8 godzin i 59 minut temu

nikt nie wie kiedy będzie koniec świata!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
karisia** 2012-12-21 (16:45) 10 godzin i 46 minut temu

dobre hahaha fajna beka z tym końcem świata i wreszcie śmiejemy się z czego innego niż: smoleńsk, krzyż, kaczyński...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~Magda 2012-12-21 (11:04) 16 godzin i 27 minut temu

hahhahaah no to czekam na tą 12:12 , na kompie oczywiście! Oj co za naiwniacy KONIEC ŚWIATA...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~edek 2012-12-21 (07:16) 20 godzin i 15 minut temu

Ja o 11:30 ide do jakiegoś marketu i stane pod monopolowym.Jak tylko zacznie coś sie dziać to zaraz odkręcam pierwszą z brzegu butle i tankuje ile wlezie :)

odpowiedz