Strona główna serwisu
Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów -​ film
Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów -​ film

Tak będzie wyglądał "koniec świata" u Majów -​ film

W Gwatemali trwają przygotowania do obchodów zakończenia kalendarza Majów. Według samych Majów oznacza to jednocześnie początek nowego kalendarza, ale wiele osób traktuje tę datę jako możliwy termin końca świata.
Źródło: REUTERS

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (19)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~~sergi2 2012-12-21 (06:35) 3 godziny i 50 minut temu

Strach ma wielkie "gały" co ludziki ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~qwerty 2012-12-21 (06:23) 4 godziny i 2 minuty temu

Hahaha, jak zwykle tytuł adekwatny do treści.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Amenos 2012-12-21 (07:29) 2 godziny i 56 minut temu

MAJOWIE SĄ NA TOPIE TERAZ ! A DO POLITYKÓW WRESZCIE WYJDĄ LUDZIE...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Rysiek 2012-12-21 (07:11) 3 godziny i 14 minut temu

przewidywania końca świata są porównywalne z przewidywaniami przez WP pogody na jutro!!! zmienia się kilka razy w ciągu danego dnia:):):)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~kolo 2012-12-21 (07:07) 3 godziny i 18 minut temu

Wino, taniec i śpiew! Istny KONIEC ŚWIATA!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~PoczątekŚwiata2 2012-12-21 (18:15) 16 godzin i 10 minut temu

Ogłaszam że Koniec już odszedł , teraz następuje ja ;).

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
6
~Ben 2012-12-21 (07:04) 3 godziny i 21 minut temu

Pismo Święte też zapowiada "KONIEC ŚWIATA", ale nie będzie oznaczał on końca naszej planety, tylko zagładę "niegodziwych" ludzi i wszelkiego zła na ziemi, która niebawem nastąpi w ARMAGEDONIE - Psalm 39:10-11.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~niewiem 2012-12-21 (06:07) 4 godziny i 18 minut temu

legenda koniec swiata bajka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Grześ 2012-12-22 (22:30) 11 godzin i 55 minut temu

Jak można być w dzisiejszych czasach jeszcze takim naiwnym durniem i w takie bzdury wierzyć? Boże, ty patrzysz na to i nie grzmisz? A może Cie nie ma? Albo masz urlop na świeta?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~karolcia *** 2012-12-21 (18:32) 15 godzin i 53 minut temu

nikt nie wie kiedy będzie koniec świata!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
karisia** 2012-12-21 (16:45) 17 godzin i 40 minut temu

dobre hahaha fajna beka z tym końcem świata i wreszcie śmiejemy się z czego innego niż: smoleńsk, krzyż, kaczyński...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~Magda 2012-12-21 (11:04) 23 godzin i 21 minut temu

hahhahaah no to czekam na tą 12:12 , na kompie oczywiście! Oj co za naiwniacy KONIEC ŚWIATA...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~edek 2012-12-21 (07:16) 3 godziny i 9 minut temu

Ja o 11:30 ide do jakiegoś marketu i stane pod monopolowym.Jak tylko zacznie coś sie dziać to zaraz odkręcam pierwszą z brzegu butle i tankuje ile wlezie :)

odpowiedz