Strona główna serwisu
Anna Kozińska

oprac.Anna Kozińska

Naczelnik, który przebrał policjantów w stroje aniołów, został ukarany

Naczelnik, który przebrał policjantów w stroje aniołów, został ukarany

Naczelnika, który odpowiadał za przebranie policjantów w stroje aniołów podczas Orszaku Trzech Króli w Szczecinie, uznano za winnego i ukarano - poinformował w sobotę rzecznik szczecińskiej policji Przemysław Kimon.
Naczelnika uznano za winnego. Zdaniem Kimona, ponosi on główną odpowiedzialność za przebranie trzech policjantów w stroje aniołów, którzy na koniach sprawowali służbę podczas Orszaku Trzech Króli.

- W wyniku zakończonego postępowania dyscyplinarnego naczelnik prewencji został ukarany karą nagany, polegającą na pozbawieniu go przysługujących mu nagród – powiedział Kimon. - Ponadto z funkcjonariuszem, który w czasie zdarzenia sprawował funkcję kierownika referatu konnego, przeprowadzono rozmowę dyscyplinarną – dodał.

Zaznaczył też, że wszyscy funkcjonariusze szczecińskiego referatu konnego otrzymali zalecenia, aby podobne zdarzenia w przyszłości nie miały miejsca, ponieważ narażają policję na śmieszność.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (36)
Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
166
~WIDZ 2017-02-11 (12:30) 3 godziny i 2 minuty temu

dobra zmiana niejaki zieliński ma jeszcze wiele pomysłów np. policjanci tną konfetti w rytmach haitańskich emerytek

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
67
~jailer 2017-02-11 (13:05) 2 godziny i 27 minut temu

Sprawiedliwość w/g PiS-u to taka którą zatwierdzi prezes.Winnych krajach policjanci tańczą na ulicy choćby ostatnio pokazywany w tv.A co z akcjami policji gdzie dzieci kazały za wykroczenia pić sok z cytryny? lub księża rozdawali obrazki. to co się teraz dzieje jest śmiechu warte.Koń policyjny zanosi się ze śmiechu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
34
~ktoś 2017-02-11 (13:07) 2 godziny i 25 minut temu

te dzieci na koniach to, że niby policjanci? chociaż nie to niemożliwe dzieci w tym wieku raczej chodzą do szkoły podstawowej?

odpowiedz

zgłoś do moderacji