Strona główna serwisu
Gmyz: to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas polscy dziennikarze

Gmyz: to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas polscy dziennikarze

- Problem stosunków polsko-niemieckich polega na tym, że to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas Polacy, którzy inspirują niemieckie media i polityków - powiedział w #dziejesienazywo Cezary Gmyz z "W Sieci". Wyjaśnił, że chodzi o niektórych polskich dziennikarzy.
Gmyz powiedział, że według niego takimi dziennikarzami są Bartosz Wieliński i Paweł Wroński ("Gazeta Wyborcza").

Z kolei Cezary Łazarewicz z WP powiedział, że "polscy dziennikarze nie inspirują fali zachodnich komentarzy na temat sytuacji w Polsce". - Nie mogę już tego słuchać. Zagraniczni dziennikarze przyjeżdżają do Polski zobaczyć co się tutaj dzieje. Mamy w Europie łatkę państwa, które zmierza w kierunku "orbanizacji" i to budzi zainteresowanie - wyjaśnił.

Dodał, że "nie rozumie polskiej awantury z Niemcami".

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (927)
Nie zgadzam się z opinią
220
Zgadzam się z opinią
1538
~Kasia 2016-01-13 (20:08) 12 godzin i 51 minut temu

Polacy ? Posiadać obywatelstwo Polskie a być prawdziwym Polakiem to ogromna różnica co właśnie ci konfidenci udowodnili swoimi donosami. Brzydzę się ludzmi,którzy w imię partyjnych rozgrywek plują na moją,Naszą ojczyznę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 22

Nie zgadzam się z opinią
83
Zgadzam się z opinią
774
~lgs 2016-01-13 (20:36) 12 godzin i 23 minut temu

Nie wiedziałem,nie przypuszczałem że w Polsce jest tyle K.....,POwcy wystawcie Polskę na Allegro,co to dla was za problem,widzicie jak obcy kapitał robi z Polski kolonię,eksploatuje Naród ile może,wykupuje wszystko,a wy się cieszycie,kłaniacie w pas i liżecie tyłki,dla mnie to jest nie pojęte,czy aż tak nienawidzicie Polskę.Tusk człowiek Berlina,a Komorowski człowiek Moskwy,czy to dla was jest wolna niepodległa Polska?sprzedajecie swoją matkę za srebrniki,Europejczycy za 5,20,nikt was nie będzie nigdy szanował,teraz klepią was po plecach bo jesteście im potrzebni do wyprzedaży Polski,ale jutro kopną was w tyłek bo do takich ludzi nie ma się zaufania i się nimi gardzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
79
Zgadzam się z opinią
643
~prozba 2016-01-13 (21:07) 11 godzin i 52 minut temu

Lisie do nory i cisza!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
52
Zgadzam się z opinią
542
~gopla 2016-01-13 (21:01) 11 godzin i 58 minut temu

Ma Pan rację do tej pory z dobra Polski korzystali jedynie wybrańcy. A Ci dziennikarze chodzili jedynie na rauty nie żeby opisać bezstronnie ale żeby się za darmowo nażreć. Odrywając od koryta zawsze boli, darmowe żarcie się zakończy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
42
Zgadzam się z opinią
481
~<><><><><> 2016-01-13 (20:50) 12 godzin i 9 minut temu

Jak chodzi o G......o W........ta to jest sprawa oczywista. Naczelny idzie droga brata.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
63
Zgadzam się z opinią
494
~Biedron 2016-01-13 (20:41) 12 godzin i 18 minut temu

A co na to moja milosc...Swetru?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
38
Zgadzam się z opinią
466
~Antek 2016-01-13 (20:39) 12 godzin i 20 minut temu

to nie Polacy , to szumowiny z Polskim obywatelstwem które zostały wprowadzone do Polski w 1945 roku do trzymania Narodu Polskiego w niewoli , tylko wtedy te szumowiny brały rozkazy bezpośrednio z Moskwy a teraz służą Brukseli i Moskwie po połowie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
32
Zgadzam się z opinią
429
~gina 2016-01-13 (20:43) 12 godzin i 16 minut temu

OSTATNI TEN PTAK CO W SWOJE GNIAZDO S*A.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
50
Zgadzam się z opinią
443
~konik 2016-01-13 (20:44) 12 godzin i 15 minut temu

Pan Gmyz ma niestety rację .Smutna , ale prawda.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
407
~oo 2016-01-13 (20:25) 12 godzin i 34 minut temu

to wiadomo,że pełowscy-zdrajcy narobili rabanu..Schetyna nawet w mediach donosił..pierwszy poleciał do wujcia Tuska..ach wy zdrajcy,szumowiny..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
56
Zgadzam się z opinią
417
~żądamy referendum w sprawie wyjścia z UE 2016-01-13 (21:07) 11 godzin i 52 minut temu

Jedyny ratunek to wystapić z UE!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
70
Zgadzam się z opinią
417
~akx 2016-01-13 (20:52) 12 godzin i 7 minut temu

Bezstronne lemingi się odezwały, przez 8 lat nadawano na jednej fali to teraz czas na odwrotkę , a nie na tzw. obiektywny przekaz.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
373
~ewa palka 2016-01-13 (20:22) 12 godzin i 37 minut temu

to nie sa dziennikarze, to sa sowicie opłaceni agenci

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
328
~max 2016-01-13 (20:36) 12 godzin i 23 minut temu

lis przy wrońskim to harcerz...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
308
~lolo)) 2016-01-13 (23:06) 9 godzin i 53 minut temu

Mamy już serdecznie dość PO i tej całej koalicji to chorzy ludzie!!!!! idźcie się leczyć, a nam obywatelom pozwólcie normalnie żyć!!! czy tak trudno Wam zrozumieć, że Polacy Was nie chcą widzieć w sejmie!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
72
Zgadzam się z opinią
271
~jor 2016-01-13 (20:22) 12 godzin i 37 minut temu

Można go lubieć lub nie ale sama wypowiedz Tuska świadczy ,że ma rację .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
193
~PO-dłość 2016-01-13 (20:35) 12 godzin i 24 minut temu

Targowica prosi o PO-moc obce państwa. Hańba.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
130
~laufer 2016-01-13 (22:55) 10 godzin i 4 minuty temu

"Wyborcza" za rządów PO-PSL otrzymywała sporą dotację. A teraz się to skończyło, i Michnik ze swoją ekipą będzie musiał chodzić i po śmietnikach szukać. I właśnie też o to są te protesty KOD-u i awantury PO-PSL-Petru.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
129
~pap 2016-01-13 (23:19) 9 godzin i 40 minut temu

Polska podnosi się z kolan.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
118
~gonzo65 2016-01-13 (20:59) 12 godzin temu

a największy ferment sieją ci z PO Targowica, piąta kolumna odpadli od koryta jeżdżą po Europie i płaczą zdrajcy i złodzieje.

odpowiedz